Termín svatby 6.6.2015 je nás hodně?

Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) , vytvořila jsem toto téma, ať se můžeme podělit o přípravách na ten náš den D ;-) Já mám zatím jen rezervované místo, jinak nic, koukám po netu na šaty a uvažuju, že v září nebo v říjnu si půjdu vybrat šaty, to by měli přijít nové kolekce a hlavně snad víc velikostí :-)
Odpovědět
1
2
5
Profilova fotka
Taky chceme tento termin svatby,ale matrika nam ho potvrdi az v rijnu,takze zatim mame zarezervovany jen misto na hostinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držím palce ať Vám ho potvrdí, je to krásné datum, lehce na zapamatování hlavně pro chlapi :-D My budeme mít obřad a hostinu v penzionu venku, takže naštěstí nemusím řešit matriku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 no my to chcem na hrade,ale musime pockat az obec bude mit kulturni kalendar,aby vedeli,ze nas muzou tojo 6. Oddat ze nebude jina akce.....jo dekuju...no vim,ze he spousta casu,ale uz bych radej ten termin mela potvrzenej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to moc krásné datum naštěstí ho už máme rezervované. Šaty jsi půjdu zkoušet v říjnu ze svědkyní a moc se na to těším. My toho naštěstí nebudem tolik zařizovat máme na to koordinátorku :-)pro mě líp. Spoustu času bych neřekla uteče to jak voda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haberda jee na hradě to musí být romantika :-) to ti věřím, taky bych z toho byla nesvá
Odpovědět
Profilova fotka
@janan89 jono to uteče, taky půjdu zkoušet šaty se svědkyní a asi ještě s mamkou a dcerkou, no snad tam vydrží, jinak bude s babičkou doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky máme tenhle termín. Už máme rezervaci v restauraci, na matrice řekli, že tam není hodně svateb, tak s tou rezervací nemusíme spěchat, stačí přijít na podzim. Tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
no já bych s tou rezervací moc nečekala:-D my sme si šli zamluvit tenhle termín už někdy v červenci. paní matrikářka na nás celkem hleděla, že ještě nemá na příští rok ani kalendář, a že jako jdeme asi brzo. a pak si to šla zapsat ze zadu na chytrou stárnku kalendáře na věci na příští rok, když ještě nemá kalendář, a říká..."no vidíte, a dokonce nejste první..jednu svatbu už tady máme" - takže ještěže sme šli takle brzo:-D přecijen tři svatby za den už se asi nedělaj:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě my :) 6.6.2015 ve 12 hod..
Odpovědět
jinak matriku je určitě nutný řešit vždycky...i když budete mít svatbu v penzionu enbo bůhví kde, stejně potřebujete oddávajícího, a ten musí mít volno. pokud teda se nebudete brát v kostele. tam je asi větší vůle, pokud všichni nechtěj jednoho oblíbenýho faráře:D
Odpovědět
Ahoj, taky máme termín 6.6.2015. Chtěli jsme konec května, ale penzion už má jinou akci. Trošku se toho děsím, je to přece jen pěkné datum :-) Takže jsem neotálela a už máme místo obřadu, hostiny a ubytování (vše v jednom, k tomu i výzdobu a květinářku), termín zamluvený na matrice, fotografa, kadeřnici a vizážistku, šaty, šperky. A spoustu ostatních věci v hlavě. Když kontaktuji dodavatele, většinou se diví, že tak brzy. Navíc ženich má den nato narozeniny, takovou oslavu už asi mít nebude ;-)
Odpovědět
@bonnie86 no a kdo vás v tom penzionu oddá?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@majanax starosta z obce Pusté Polomy, majitel penzionu je s ním domluvený, že jim každý týden dělá obřady, a až bude vše domluvené výzdoba atd.tak pak si s ním máme dát schůzku :-) samozřejmě že o nás už bude vědět
Odpovědět
Profilova fotka
pěkně se tady rozrůstáme holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katka_20150606 tyjo to už máš snad všechno zařízené.... :-. :-) tak to bude mít krásné narozeniny :-)
Odpovědět
@bonnie86 A snad si bude i snadněji pamatovat datum výročí :-) Neboj, ještě je na všechno dost času. Člověk pak akorát řeší kraviny, když plánuje takhle moc předem. Spíš se to tak vyvrbilo, když jsme se byli podívat v penzionu, paní tam měla i tu dekoratérku a květinářku... a jinak pořizuju průběžně, co mi padne do oka. Jen ženich má na všechno dost času, klasika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katka_20150606 to určitě, na to nemůže zapomenout ;-) , jo tak to jo, když to bylo při jednom, tak to aspoň nemusíš už řešit :-) jojo ti chlapi, ten můj taky prý že šaty stačí po novém roce, to určitě, to už bude hodně zamluvených a na moji výšku těžko nějaké seženu.....ale vykládej jim to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy uz toho holky mate zarizeny....ja nechci nic rezervovat dokud nebudu mit na 100% potvrzenej termin..
Odpovědět
Profilova fotka
Jé :-) My měli 6.6.2014 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haberda já taky nic nemám jen místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamelie123 tojo to letos vyšlo taky na sobotu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díváte se už na boty? jaké chcete mít plné, nebo s otevřenou špičkou, nebo sandálky? já bych na léto spíš sandálky, ale zase může pršet a nohy budou jak čuně :-N nebo asi plná špička a holá pata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 tak to sem v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haberda ;-) až se přítel za týden vrátí z Turecka, tak pak asi začnem řešit fotografa, mám jednoho vyhlídnutého, tak uvidíme jestli bude mít toho 6. volno :-) jinak se tak po netu zatím dívám, na boty a šaty a kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 tak to já jsem se do jedněch šatů zamilovala přímo, ale trošku se snažím zlepšit postavu, tak uvidím jak se mě to do svatby povede :-) Jako taky máme vyhlídnutou fotografku co se nám líbí a hudbu na hostinu (chceme totiž živou), ale bojím se fakt něco rezervovat. kdyby to náááhodou ten termín nevyšel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@bonnie86 bylo to v pátek :-)
Odpovědět
Tak děvčata, já se připojuji 6.6.2015 ve 14:00, též zámecká svatba....
Odpovědět
Profilova fotka
@martin_patek děkujeme za nabídku
Odpovědět
Profilova fotka
@haberda určo se ti to povede ;-) já jsem do roka zhubla 18kg co jsem loni nabrala v těhotenství a to jsem vůbec necvičila, jen chodila na procházky s kočárkem a omezila se v jídle, ale sladkosti jsem jedla, jen menší porce :-) takže držím palce určo se ti to povede... mě se teď strašně líbí jedny boty, našla jsem je na netu co říkáte holky?
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?