Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v rychlosti vas zdravim. Glumbi: Moc moc gratuluju! Podle jedne fotky, co jsem videla, jsi byla nadherna nevesta!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:noo,tak koukám,že jsme na tom stejně :-D my jsme měli na svatbě 3 těhulky,tak mě furt říkaly,ať si hladim těhu bříška,že se nakazim,tak snad se zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky já vám úplně závidím ty fotky,my jsme ještě žádný neviděli :-( teprve tento týden budeme mít fotky od známých na CD a až další týden budou profifotky...vůbec nevím jak jsme vypadali nebo jo vím,viděli jsme video ,ale fotky jsou fotky...už se na ně taky těším...
Odpovědět
vanilka: díky, my čekali taky 10. měsíců...tedy od skončení s antikoncepcí...nechávali jsme tomu volný průběh a nijak zvlášt nehlídali plodný dny a tak podobně...jen jsem si vždycky pamatovala, kdy má přijít MS, abych nebyla vyděšená, jinak nic extra. Ale chtěla jsem, že si po svatbě koupím kontryhel a začnu popíjet...nebylo třeba :-) glumbi: taky jsem myslela, že čekal, ale potvůrka už s námi byl tajně na svatbě :-D
Odpovědět
teda holky, tady se to teď asi zvrhne v především debatu o miminkách co 8-) Já na fotky pořád koukám několikrát denně a nemohu se vynadívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:no jo,teď se naše hovory pomalu ze svateb přesunou na bejbátka :-D taky na fotky čučim denně :-D holky a kde je petrusew?Nejsou na líbánkách?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky na tu naší jedinou profi koukám pořád...v pátek bude zbytek od ywonn a do 14 dnů od Pavla... všem nám to moc slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chi už taky fotky :-(
Odpovědět
hanna: jo, s koncem července se nám pomalu mění téma...tak doufám, že tak jak tu přibývalo mladých paní, bude přibývat i těhulek ;-) areriv: fotečky budou, neboj, my čekali dva týdny a je to paráda...a to jsem ještě neshrábla všechny od známých, kteří si fotili jen tak...
Odpovědět
lera: petrusew jsem jednou nekde videla v jine diskuzi a mela smazane album tak nevim...ale ono vic lidi zmizelo... areviv: vsak se dockas, my taky cekali 2 tydny, ale stalo to za to ja taky ted shanim vsechny od znamych, chci totiz taky videt foto z vecera a z tancovani a fotilo se hodne, takze to budou teprve momentky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fotky z večera jsou nej, náš kameraman točil do 5 do rána, takže bude normální video a video s hvězdičkou :-D hannah: vaše fotky za to fakt stojí, moooc vám to sluší
Odpovědět
Profilova fotka
hani : teda teda jak to že nám mizí???to je divný,ale je fakt,že už tu petrusew dlouho nebyla... :-( ale tak sned je všechno oki... no moje teta má vyfocených 300 fotek od oběda do rána :-) fotila jako šílená :-)
Odpovědět
Článek se načítá
my jsme tam kameramana i fotografa měli do krájení dortu po obědě a pak už máme normal fotky od kamarádů, ale některé teda fakt stojí za to... jak bylo vedro, tak jsme pak už oba večer převlečený do kratasů a triček a ani není poznat kdo je nevěsta a ženich, no mě teda aspoň podle účesu a ženich docela dlouhou dobu nosil na hlavě můj podvazek, navíc se poprvé co jsme spolu trochu připil (je abstinent jak tvrdí), ale přemluvili ho na 3 panáky a měl pěknou náladičku, viděla jsem ho takhle poprvé a tančil a tančil, no úžasné fotky :D glumbi: díky za poklonu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsme z výletu doma :-) barrcaa a lera: no já nevím :-(, nejsem třeba vyfocená jak vylízám z auta, není detail kytky a pod.... :-( a když jsem to psala ségře, tak její odpověď byla, že jsem se s ním měla domluvit. jenže s ním byla domluva na zabití, a když se mě ptal, kde mám šaty a boty, tak jsem brala v potaz, že půjdu a nějak si to naaranžuje a vyfotí. stejně jako moje oblíkání, je tam jen vyfocený, jak mě oblíkají do šatů nic víc, není tam ani zaznameným jak vycházím s taťkou z baráku...ani pořádně první polibek.... :-( , vlastně ani výzdoba auta :-( ....a to bych mohla pokračovat dál. asi jsem čekala víc, a když to srovnám s fotkama, co máte vy nebo kdokoli tady, tak mě to připadá, jak kdyby to fotil totální amatér :-( a břídil. a přitom má normální fotky na jedničku :-( hanna: zatím je nikde uveřejňovat nebudu, máme moc fotek, ještě mi je má dát ségra a potom budeme třídit a vybírat ty nej, aby se u nich daly udělat fotky do alba klasickýho.
Odpovědět
Profilova fotka
myska:no a to je tedy jako profi fotograf?Protože tyhle okamžiky by teda být zachyceny měli,aniž by jsi se s fotografem na nich domlouvala....
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jj fotí :-( jsem nas**** a chce se mi z toho brečet, do toho jsme se samozřejmně doma pohádali, teď lituju, že jsem ho vzala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a co jsem se koukala, tak při výměně prstýnků máme useknutý hlavy, je tohle normální? se neudržím a asi se do něho pustím ]-(
Odpovědět
myska: tak to bych mu normálně všechno tohle řekla a nezaplatila mu...to by mě taky naštvalo! je to to jediný co ti po svatbě zbyde. snad něco poskládáš ještě od svatebčanů co fotili ;-)
Odpovědět
Já mám od fotografa 400 fotek ale jsou to co měl fotit nefotil to mám hezčí fotky od bráchy /jsou v albumu/ a od švagra. video se povedlo je moc hezké . Jinak malá v sobotu bude mít rok tak nás čeká další oslava už se těším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si jako vzpomněla holky, když jsem mu říkala, ať se podívá sem na fotky, tak jeho odpověď byla, že nechce nikoho kopírovat......že chce být svůj....asi nepochopil princip svatby ]-( a kamarádka mi nevěří, tak jsem ji včera po icq posílala fotky, ať se podívá a stejně nevěří. jak já jsem.... ]-( a nechápu, proč fotil, jak svatebčani vycházíjou z baráku, jak všichni vcházíjou do hospody a pod.....já to prostě nedokážu rozdejchat ]-( teď si říkám, že jsem se měla rozhodnout jinak, ale je pozdě :-( nikdo ani nevyfotil kytku ;-(
Odpovědět
myska: Nebuď smutná. Hlavně, že jste si ten den užili vy. Já vím, člověk chce mít památku. Já bych se do něj pustila a to solidně. Jenže stejně nic nenaděláš. Každopádně bych mu to dala najevo. On prostě neumí fotit, aspoň to teď víš. Fotky mě hodně mrzeli, ale jak říkám...nic nenaděláš. Kdyby to člověk mohl vědět dopředu, že neumí fotit, jenže to prostě nevíš. Kdyby fotil jinej špatně, tak si říkáš, že jsi měla vzít zas tohohle. Je to fakt těžký se rozhodovat.
Odpovědět
Profilova fotka
myska:holka zlatá,ono je vždycky u každého sázka do loterie....sice máš zhruba představu,když vidíš jeho práci,ale 100% spokojenost zaručenou nemáš.Každopádně kecy typu"Chci být svůj"s tím ať jde fakt do prd....,protože všichni fotografově mají na svatbě natočit ty klasické okamžiky a pak ať si je kreativní jak chce.Já bych taky žádala vrácení peněz a pokud je solidní,tak se nebude cukat.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak štěstí je, že jsme mu peníze ještě nedaly :-) a když jsem mu napsala, že bych chtěla vidět origo fotky, ne zmenšeniny (poslal náhledy, kdy při zvětšení, aby se člověk mohl podívat, jak je fotka ostrá a pod.), tak mi napsal, že si vymýšlím, a kdyby to věděl dřív, tak se na focení vyprdne. tak teď ani nevím, jestli ty origo dostaneme, jemu člověk prostě nemůže říct svůj názor :-S . a není tam ani žádná fotka, která by mě posadila na zadek a já řekla: jů tak to je bomba! prostě jsem čekala víc :-(, ale už se stalo
Odpovědět
Profilova fotka
*(je fotka zrnkatá, neostrá...) jsem zapomněla dopsat a nedali měkké i :-D
Odpovědět
myska84: Tak teď si nechápu, proč vám nedá ty fotky. Má je vůbec? Já bych mu to nezaplatila. Neříkala bych mu to. vyžádala bych si ty fotky a pak nazdar. On to ale musí tušit. Překvapuje mě, jak je drzej...hajzl jeden. Nikdo jiný už tam nefotil? Že by sis stáhla fotky od něj.
Odpovědět
myska: jako pokud mu máš něco platit, tak se platí především za fotky v plné kvalitě a měl by ti dát i některé hotové vyvolané. my takhle měli 60 vyvolaných 13x18cm + 152 fotek na cd v plném rozlišení, který si můžem dát udělat kde chceme, jsou v plném rozlišení a není na nich ani nějaký ten jeho vodoznak. dokonce ty vyvolané fotky nám dal do albumu. Byl s námi pře 4 hodiny a stálo to rovný 4 tis. Byli jsme z ceny nadšený, protože nám to i přijde levný. Takže si rozmysli, zda mu chceš vůbec něco platit. Jestli není schopen ti dát fotky ani v plným rozlišení, tak bych mu nedala nic! a ještě bych každýmu říkala, že je nesolventní a neumí fotit...
Odpovědět
souhlasím s hannah...Nic neplatit. Manžel to s ní snad vyřeší, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ty jo to mě tak mrzí...ale určitě budou krásné fotky i od svatebčanů. my naší fotografce platíme 3 000. byla s námi od 6 od rána do cca 17:00. a ještě jí dám za vyvolané fotky. jenže co si na něm ted vezmes...jemu může být šumák, že mu nezaplatíš...ale ten den byl jen jednou...bych ho snad hnala k soudu za psychickou újmu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..teda já nestačím koukat ,jaký můžou být lidi šmejdi.mysško bych mu asi zakroutila krkem,blbečkovi...a stejně jako ostatní holky bych mu nezaplatila ani korunu.A ještě bych na něj poslala chlapa at mu dá co proto..chápu,že tě to moc mrzí,ale zase budeš mít fotky od známých a ty budou určitě lepší než od něj a myslím,že zachytili ty důležité okamžiky..
Odpovědět
Mysko, taky myslím, že rodina a známé budou mít něco nafocené. Cítím ale s tebou. Taky bych poslala na něj chlapa, ale měla bych asi tolik zlosti, že bych to zvládla sama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?