Menu Forum

Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

28. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
Registrovala se 17. září 2007 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 album. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
Registrovala se 17. září 2007 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 album. Region Břeclav.
    Region Břeclav
 Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? emoticon
2. říj 2007 v 09:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
Registrovala se 13. července 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 4 alba. Region Plzeň.
    V Nebílovech, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
Registrovala se 13. července 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 4 alba. Region Plzeň.
 Ahojky Václavko, konečně někdo s našim termínem emoticon už jsem se bála že tohle datum nikdo nechce emoticon
2. říj 2007 v 10:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 Ahojky, tak jak probíhají zatím přípravy, už mi to pomali začíná lésti na mozek....bude to fuška, co říkáš? emoticon
5. říj 2007 v 05:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
 Ahojky. zatím máme jen zamluvený termín na zámku a doma polštářek pod prstýnky a výzdobu na ženichovo autí emoticon jinak šaty nechávam až na listopad, musím ještě trošku upravit svou váhu, protože jsem v nové práci strašně přibrala emoticon jinak jsem zatim tak trochu v klidu emoticon a co u tebe? emoticon
5. říj 2007 v 09:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj holky, docela mě dostáváte do deprese. My se chceme brát 1. června a jsem zatím docela v klidu. Zkoušku šatů plánuju až na leden - únor. Zatím to před rodinou tajíme a já si o tom nemám s kým povídat. Přítel je trpělivý a snaží se mě vnímat, ale znáte to, ženská to není. Musím to probrat s nějakou ženskou. Pořád brouzdám po netu a hledám inspiraci. Co vy?
5. říj 2007 v 17:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 ahoj holky...ja mam tohle datum uz vybrany davno,ale asi pred 2 mesici jsme se na tom jeste utvrdili a tak tohle bude taky to nase...pripravy viz me album a zkouseni saty viz me album-zkouseni emoticon
jinak jediny co mame zamluveny je zamek na cely den...svatba i hostina a to je zatim vse emoticon
5. říj 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 Ahoj sarkas: stále plánuji a zatím mám zamluvený termín v restauraci, ale jinak nic, nic emoticon měla bych už začít pomali, co říkáš? Myslím, že kila dávat dolů nemusíš, jestli na tebe působí stres jako na mě, tak to půjde samo, hm??? emoticon A jak bude ženichovo autí vyzdobeno? Prozdraď, zatim papa
5. říj 2007 ve 20:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 Ahoj vewe, v šatičkách vypadáš opravdu jako princezna, opravdu...nádhera, ale já začínám propadat panice, jen tak plánuji, ale nemám jináč skoro nicinky, je ještě čas ne? řekni, že ano emoticon
5. říj 2007 ve 20:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 jooo urcte je,vazne...na normalni svatbu staci pul roku...pokud ji nemas mega nebo nekde v cizine emoticon
5. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 a dekuji za pochvalu emoticon
5. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 capirku, máme asi stejný problémek, sice jsme zasnoubení, ale milý zlatý se ještě neodhodlal, aby tu "blbou" kytičku mojí mamince koupil a šel se k rodičům zeptat.. jsem zoufalá, nechci ho nutit, ale že se budeme brát a čas letí, ví jen známí a kamarádi, ale ti hlavní blízcí ne emoticon Zatím taky jen brouzdám po netu a hledám inspiraci na šaty, je myslím tak až na leden čas... emoticon
5. říj 2007 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 to my nejsme jeste ani oficialne zasnoubeni,ale ze se bereme zase vedi uplne vsichni kolem nas...i moji exucitele na stredni emoticon
5. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 a kdy to míníte oznámit "veřejně" ofic? Tomu mojemu se do toho vůbec nechce, ale už bych potřebovala maminčinu ruku k dílu, ale když o tom ještě jako neví...(ona samo že není hloupá, ví to, ale pssst!!!) emoticon
5. říj 2007 ve 20:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
vaclavka
    Region Břeclav
 jéé trochu jsem to popletla, sorry, a zásnuby tedy budou ještě
5. říj 2007 ve 20:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 jo budou...vsichni vedi ze se bereme,dokonce nekteri vedi uz i datum...ale jeste neprobehla ta romantika,prekvapeni a prstynek...milacek mi to vse slibil a ja vubec nevim kdy to mam cekat emoticon emoticon emoticon
5. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
 vaclavka: Jára bude mít na autě klobouk, mam ho v albu emoticon jinak u nás žádost o ruku už proběhla emoticon mamka kupovala prstýnek s náma a měsíc na to při tatkovo narozeninách žádal o ruku oba rodiče emoticon
6. říj 2007 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vewe
AAA
PRO

5
 no tak o tom ja si zatim nechavam jen zdat sarkas...prej bude prekvapko tak me to trochu desi pac nevim co muzu cekat a prstynek bude asi vybirat sam co ja vim emoticon emoticon emoticon
6. říj 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
fotoportrét
fotoportrét
sarkas
 vewe: já jsem si prstýnek chtěla vybrat sama emoticon ne že bych járovi nevěřila, ale mam úzké prsty tak jsem nechtěla aby ho museli zmenšovat emoticon a taky nesmim zlato tak jsem u toho chtěla být
6. říj 2007 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 Tak to já prstýnek mám, ale zatím ho schováváme v krabičce a nosím ho jen doma emoticon) Dostala jsem ho na dovolené v Egyptě poslední noc na pláži pod hvězdnou oblohou emoticon) I když jsem to tak trochu čekala, stejně jsem byla překvapená. My to oznámíme až tak únor březen. Brácha to oznamoval rok dopředu, a pak už to nikoho nebralo. Chtěla bych si zažít takový ten šrumec až na poslední chvíli.
8. říj 2007 v 09:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
Registrovala se 24. července 2007 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vyškov.
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
Registrovala se 24. července 2007 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vyškov.
    Region České Budějovice
 Ahoj holky, tak se přidávám ke stejnému datumu. Jen tak pro zajímavost, my ještě nemáme zařízené vůbec nic, jen zásnuby u nás proběhly. Jinak si myslím, že stačí plánovat svatbu až po novém roce ne? emoticon
8. říj 2007 ve 12:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 Já jediné co budu před koncem roku zajišťovat je termín a restaurace. To ostatní nechám na později emoticon Jen se bojím, že na mě nebudou mít šaty emoticon Když to vidím, to je samá velikost 36-38 a já mám 42
8. říj 2007 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
 capirek: toho bych se nebála, existuje tolik salónů, tak bych se divila, že by na tebe šaty neměly. To já ještě vůbec nevím kde hostinu budeme mít, líbí se nám jedna restauračka, ale tam asi svatby nedělají, ale rádi tam chodíme a jsme častými návštěvníky emoticon . Jinak na termín půjdem asi až v lednu.
8. říj 2007 v 17:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 ajulinek: Já chci i něco shodit, tak snad nebudu jak v pytli emoticon My termín chceme zamluvit co nejdřív, abysme měli poslední svatbu ten den. Nechci, aby mi za zády funěla další svatba a nervozně tam pošlapávali emoticon Uvidíme, je to ještě daleko. Teď se začínám spíš soustředit na vánoce emoticon Odkud jsi ?
8. říj 2007 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
 Jsem z Českých Budějovic, já bych to chtěla mít buď ve dvanáct, nebo v jednu, ještě uvidíme. Snad na tenhle termín nebude tak velký nával.
9. říj 2007 v 11:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 Z ČB? Tam odtud pochází můj ženich emoticon Svatba na Hluboké je nádherná, byli jsme tam vloni na svatbě z přítelovi strany a mělo to kouzlo emoticon Teda nevím, jestli chcete svatbu tam, ale je to moc pěkný místečko. Já bych se tam klidně vdávala.
9. říj 2007 ve 12:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
 Já teď chodím na svatby každý rok, dvakrát sem ji viděla na Hluboké a dvakrát na radnici v Budějovicích a zůstaneme u té radnice, Hlubokou si teď dávají všichni a je to tam jak na běžícím pásu.
9. říj 2007 ve 13:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 To chápu, ono pak není o co stát, když Ti na záda dýchá další svatebčani. Proto chci až poslední možný čas svatby. emoticon My jsme z Prahy, takže tady máme celkem na výběr. Ale taky to není lehký. Musíme ubytovat jihočechy a část naší rodiny. Nechci, aby se pak kodrcali domů emoticon Kdyby to byl kousek, tak to nevadí, ale ještě není úplně rozhodnuto, takže chci radši i to ubytování.
9. říj 2007 ve 13:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
ajulinek
    Region České Budějovice
 capirek: tak to chápu, to se taky pěkně plácnete přes kapsu, když musíte zajišťovat ještě ubytování viď?
9. říj 2007 ve 14:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 To teda, je to dalších 30.000 navíc. emoticon No, šetřím už penízky, aby to pak nebyla taková rána najednou. Dávám si stranou, a pak to aspoň tolik nebude bolet emoticon
9. říj 2007 v 15:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennanek
Registrovala se 30. září 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 21. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
lennanek
Registrovala se 30. září 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 21. června 2008
 Holky,teda vy jste mě teď dostali...My bysme se chtěli brát někdy v červnu(zasnoubení už jsme) a máme akorát tak představu jak by to mělo probíhat,kde by se to mělo uskutečnit,ale jak říkám je to jen v hlavě!Je teda pravda,že jsme vzdali svatbu ve velkém stylu a rozodli jsme se,že pozveme jen desítku nejbližších.Chtěla bych se vdávat v Praze a jsem z jihu moravy-tak to je snad,řekla bych,jediná komplikace.Po svatbě bysme chtěli uspořádat nějakou párty pro zbytek rodiny a přátele,tak to abych už pomalu začala zajišťovat místo atd...
10. říj 2007 v 10:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
capirek
    Region Praha
 No já jsem si vždycky taky říkala, že to stačí 3 měsíce předem, ale všichni mě tak nervují, že už začínám pomalu teď pokoukávat a hledám inspiraci. Ono nejde ani tolik o ty přípravy, ale hlavně si zamluvit termín a hospodu. Kolem Prahy je to docela průšvih. Jak to nezamluvíš včas, tak ty hezký hospůdky jsou pak vyzobaný a je hrozně těžký něco hezkýho sehnat. Taky jsem vždycky chtěla velkou svatbu, ale taky jsem dostala rozum. Vždycky říkám příteli, jestli nejsme moc klidní, že všichni kolem už šílí. emoticon
10. říj 2007 v 10:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš