Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
santhe: a co to je za položku :-N jsme se rozhodli, že žádný dary nebudeme chtět, ne každý má stejný vkus jako my :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ale najdeš...ony na tebe ty pravé čekají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě proto ten seznam, kde píšem co chcem a jaký typ, pokud by nám vadil nějaký jiný... a co to bude uvidíte, až budou hotová a založím si album :-) Je to vcelku specifické...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: škoda, v tom obchodě mají až od 9, jinak bych tam naklusala už teď :-D santhe: tak to už jsem zvědavá
Odpovědět
No tady od rána svítí sluníčko tak to ráno vypadá uplně jinak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white: tady taky ale ten vítr je hroznej :-D holky já pádím do práce, tak se tu mějte hezky a večer možná přijdu :-D
Odpovědět
Tak my spolu žijeme 7 let tak jsme zařízení uplně tak jsme řekli kdo nám chce přispět nějakou korunou tak nám dá a každý s tím více či méně počítal.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska už asi málokdo chce klasické dary jako hrnce, talíře a mixéry...my jsme si nechali udělat k známení kartičky, kde si říkáme básničkou o peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my prosím chceme talíře i hrnce, mixér mám... :-D On žije u rodičů, já sice sama už vcelku dlouho, ale vybavení moc nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
santhe: a vyjímky potvrzují pravidlo :-D vy spolu budete bydet až po svatbě? to je hezkýýý
Odpovědět
Profilova fotka
whit, mám stejnej problém.Bydlíme spolu pět let ve společné domácnosti, tak jsem si taky všem řekli o peníze, ať dají co dají, nějak to zužitkujeme :-D Ale takovým autem bych teda rozhodně nepohrdla :-D Od našich dostaneme prstýnky,dělá nám je tátova spolužačka ze strojárny....má moc krááásné šperky. ;-) Já jsem si chtěla vyzkoušet, jaké to bude, a hlavně, jestli spolu budene vycházet. Jenžepak nastal problém, jak ho vmanévrovat do svatby....páč mu to tak vyhovovalo, ale nakonec s tím přišel sám, tak mi udělal obrovskou radost...zasnoubení jsme totiž už pět let :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) my spolu taky nebydlíme;-) a už se na to moooooc těšíme;-) myska: neboj, botky příjdou;-) já už to vzdala úplně s myšlenkou, že si kdyžtak koupím taneční;-) a pak na mě botky bafly a přítel taky, že se nemám bát podpatku a vyzkoušet;-) a mám je;-) glumbi: díky za kontakt, paní se ozvala ještě večer;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicka: je moc ochotná, já od nich mám i novou korunku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
o korunce mi povídej;-) mají tm tu, do které jsem se zamilovala;-) ale je to pasé..bo si chci nechat své zlaté šperky:-/
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, kdyby jenom bydlet... :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale dají se sehnat i zlaté korunky, nškde už jsem je viděla
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...uvidím;-) třea by je sehnali i tam;-) líná huba..víš jak to je;-) já mám totiž takový problém..nesnesu v hlavě moc čelenek nebo sponeček...začně mě z toho bolet hlava:-/
Odpovědět
Profilova fotka
však jich nemusíš mít moc...stačí jedna :-D mě by měla přijít zítra, tak uvidím jaká bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle obrázky vypadaly úžasně;-) no jedna čelenka a jeden závoj a vydržím tak do kostela;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že mě nějaké čelnky vždycky lákal;-) jako princezna prostě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem proto chtěla čelenku, ale nakonec nebude a ani mě to moc netrápí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co že nakonec nebude? ale koupenou ji máš, že?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nechtěla závoj a nakonec bude, už je doma, chtěla jsem diadém a nakonec bude čelenka :-D i kdybys to měla vydržet jen v kostele, tak za ten pocit princezny to stojí ;-) hlavně já myslím, že tyhle čelenky nebolí na hlavě, jakoby se posadí do účesu a netlačí na hlavu(doufám)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi to je fakt;-) stačí kostel a focení;-) ještě to proberu s kadeřnicí, až tam někdy dorazím;-) líbí se mi i ty malé hřebínkové;-) změna je život;-) závoj bude hezčejší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo...vdáváš se jen jednou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky.... :-) teda už se nám to krátí .-) mavo : přidávám se ke gratulantům :-) šikula... zjistila jsem že nemám koupenou žádnou dekoraci ani výzdobu...půjdem teda na lov v sobotu,snad něco seženem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt;-) tak teď mám o zábavu postaráno:-D areviv: neboj, je čas;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo velka gratulka k diplomovke :-) :-) :-) baby u nas sa to so satami robi tak, ze o pol noci je odcepcenie a potom sa nevesty prezliekaju do inych satov, aspon teda na vacsine svadieb to tak je. takze ja sa budem urcite prezliekat po polnoci, aj ked mi to bude urcite luto ;-( my sme sa konecne dohodli, aku fotku si dame na oznamenie, budeme tam mat foto z Pariza, kde sme len my a eiffelova veza, hodim si ju aj do albumu, ked chcete mrknite. s drahym tiez byvame spolu, ale to len preto, ze mame male babo, keby nie je babo, tak by som bola uz 8 mesiacov vydata :-D :-D :-D my sme totiz planovali svadbu na rok 2009, lenze som do toho neplanovane otehotnela, a tehotna som sa vydavat nechcela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi: nádherná fotka:-D tak aspoň vás bude na svatbě víc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik mysickaaa, hej, uz sa tesim ako malemu svagrina usije svadobny oblek, taky mini a bude sa tam v nom tmolit :-) Filipko bude mat na nasej svadbe skoro rok, tak dufam, ze uz bude chodit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?