Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je, vážně glumbi?;-) děkuju;-) šťastnou cestu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hledat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee..s tím si zase nedělej starosti;-)!!! jsi hodná! nechci Tě nijak zdržovat!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to máte s zasedacím pořádkem...potřebovala bych poradit, jak koho usadit a tak...stůl budeme mít do U
Odpovědět
Profilova fotka
petru: najdi si to na netu...správně by měla sedět nevěsta, vedle ní otec ženich a matka ženicha. vedle ženicha matka nevěsty a otec nevěsty. a potom svědci a dál podle důležitosti v rodině.ale my třeba budeme mít vedle sebe svoje rodiče...je to úplně jedno ;-)
Odpovědět
Tak to my vedle sebe budeme mít svoje děti a pak teprve budou rodiče a svědci a pak to nechám at si každý sedne jak chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my taky budeme mít vedle sebe naše rodiče;-) to jsem ani nevěděla, že to má být tak domiškované;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem věděla,jenom mi šlo o to, jestli mám posadit mládež vedle sebe, apromýchat rodiny, aby nebyli všichni z jedné rodiny pohromadě. Chci aby si to užívali jako já a nastávající. I když on nedává city tak najevo a upřímě řečeno poslední dobou bych to trošku potřebovala.Když budou podle rodiny, tak se budou bavit jenom mezi sebou a utvoří se skupinky, a to já fakt nemám ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) hlásím-zub venku-uf uf! :-N 12.4. jdu ještě na jeden :-( Ale co,hlavně už snad bude pak pokoj,jeden mě pořád zlobil a není to pak dobré v těhotenství mít problémy se zubama,tak jestli se nám o svatební noci zadaří,tak ať už mám zuby ok ;-) jo a pan doktor je kousek od Vracova,co budem mít svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čusík busík lera:-D bezva, žes to přežila!!! a ten další taky přežiješ! a budeš mít klid;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:já věděla,že mě podržíš palec :-D jo,klid v dutině ústní,to je to,o co mě jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jistě že:-D na mě je spoleh:-D taky na klidu pracuju;-) proto jsem byla už 3x v tomto roce u zubaře:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera, to je dobře...takovej bolavej zub není nic hezkého....fuj fuj fuj bolavým zubům...naposledy mě jedno trhání přišlo a hodinu a půl bolesti a stomatochirurgický nástroj...a zaplatila jsem za to asi 500,- a odstraňování zubního kamene?....no taky nic příjemnýho, ale aspoň mi nekrvácí dásně. Doufám, že nebudu muset hooodně dlouho navštívit zubaře!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,už aby vynalezli bezbolestný nástroje.Můj přítel má intaktní chrup(tzn-absolut.zdravé zuby-ani jeden kázek,ani jedna blombička-ten se má,doufám,že to naše děti podědí po něm :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaa, zrovna jsem si zakoupila potřeby pro výrobu fotoalba ;-) Rozhodla jsem se zkusit si něco vyrobit, protože jsem nenašla nic, co by mě zujalo. Koupila jsem si hezký kroužkový pořadač,fólie,.... později si zakoupím ozdobné papíry, doplňky, mašle, lepky na foto a tak...prostě si s tím vyhraju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím zasedací pořádek hotov...snad :-D Ani jsem se u toho moc nezapotila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: šikulka jsi!;-) jak jsi to vše nakonec vyřešila?
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já jí nemůžu najít, ale určitě jsem jí někde viděla, právě mě zarazilo, že byla zlatá :-| petru: jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to nevadí! jsi moc hodná!! nedělej si s tím starosti:-D poradím se s kadeřnicí a pak se když bude potřeba do hledání opřeme, ju?;-) děkuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, já ji taky viděla ve zlaté, ale nevím kde....kdybych natrefila, tak dám vědět nakonec jsem to vyřešila tak, že v čele sedíme s rodiči, pak na jedné straně jsou omladina a na druhé stařešina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je super řešení:-D
Odpovědět
Profilova fotka
že, taky si myslím....hlavně ti mladí si mezi sebou toho budou mít říct víc, než kdybych to střídala se starší generací. Takže se to řešení samo nabídlo
Odpovědět
Profilova fotka
určitě;-) taky jsme to tak řešili na jedněch oslavách;-) no..u někoho se to s úspěchem nesetkalo..když něko chce mít u sebe své skoro třicetileté děti..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: vyrobí ti jí na zakázku p. ryneš- šenýr ;-) a myslím, že to nebude ani tak drahé
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju;-) na ty stránky jsem taky narazila;-) děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
měla od něj korunku selmice, tak můžeš mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju!;-) mrknu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky! nejdřív teda přeju pěkný víkend... ale jako druhý... teda pro nás spíš hlavní! Mám oblek pro ženicha! Včera sme byli zkoušet a hned sme zamluvili... žaket, vestu, regatu, kalhoty, košili, cilindr a hůlku... za 5000,- dohromady, ale budou super fotky a hroooooozně mu to sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko! mavo gratulujuuu;-) bude to fešák:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo,to je super. Mi jsme ještě nevybrali nic ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?