Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:doporučuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: vyzkouším;-) ještě tomu dám den:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa,já taky beru HA a někdy to mám i s třídenním zpožděním. Vždycky to dávám za vinu nervům, ono je to celkem jedno, buď se dostaví, nebo ne. Zajdu k doktorovi, a ten mi řekne na čem jsem...ale zatím v pohodě, stejně bud chtít tak v červnu vysadit. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám tak odpočítané vždycky na středu no..tak uvidíme..říkám..minulý měsíc nic a teď čekám,..uvidíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: taky už jí neberu a čekám co tělo bude vyvádět...zatím v poho i chut se vrátila :-D jen doufám, že nebudu do svatby těhotná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: my máme mezi svatebními dary poplenici - žlutou :D K novýmu domečku.. a kamarádce se hrozně líbila, že to je vtipný, tak už jí máme zarezervovanou :D a ještě tam máme hru Česko, nebo jak se jmenuje a je fakt dobrá, tak jestli jsou na společenský hry jako my... nebo jestli chtějí mimčo, tak mamka nosí vždycky na svatby nějakou dětskou hračku (třeba bagr plastovej malej, nebo něco podobnýho) a v tom má v drobných penízky... třeba ve 20ti korunách nebo v 10ti korunách :-) tím nikdo nepohrdne... tak snad jsem ti aspoň trošku poradila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo?ty jo s tím autíčkem s penězma je to akt dobrý!Oni totiž měsíc po svatbě budouu rodit-bude to kluk!!!Dík za supr tip,do toho určo půjdem!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no tak to sem moc ráda :D mamka mě ještě poslala do ČNB pro úplně nový kovový 10ti koruny, takže to vypadalo báječně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyy, poslala jsem snad už naposled na kontrolu absolventku a pak už jí jen nechám vytisknout a svázat!!! Další vě z krku, jsem tak ráda! Snad to bude v pořádku a nebudu to muset ještě dopisovat!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, ty jsi ale dobrá!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) dlouho jsem tu nebyla,nějak nebyl čas...včera jsme si vyzvedli oznámení,je nádherný...no a když jsme ho šli dávat do obálek přítel si všiml,že je chyby v adrese... :-( no tak se musí opravit,dneska bude nový opravený,ale všechno to co bylo špatně se musí vyhodit...jelikož nám to dělal úplně super borec(bude nás i fotit na svatbu) a fakt luxus,tak se moc omlouval,a že to dá hned dopořádku.Jinak bych řekla,že přítel z toho byl víc smutnej než já :-) glumbi : s HA i těhotenstvím jsem na tom stejně jako ty.Vysadili jsme už v lednu a zatím v pohodě,žádný přírustek na váze,žádné pupínky,chuť je ...a tak snad mimčo počká až do svatby aby jsem si to mohla i já pořádně užít..
Odpovědět
Profilova fotka
5ekla bych že už máme více méně všechno hotové,teda zamluvené,kromě hudby...a to je mazec,vůbec nevíme kde koho sehnat..mám teď na doporučení jednu kapelu od kamarádky,co se vdávala loni v září,tak uvidíme jak pochodíme,ale fakt je to snad to nejsložitější na celé svatbě :-) ještě se chci zeptat,jak je to s tím textem : Kdo si se svatebním hlavu láme..... kdy a kam se dává???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: gratuluju;-) já už mám část diplomky zkontrolované..teď dopisuju a příští týden ji to chci hodit celé... areviv: tak hlavně že to s oznamkem nakonec dobře dopadlo! my tu kartičku nedáváme..ale co jsem viděla, tak ji dávali s oznámením...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: vidíš, jak jsi se do toho opřela, jsi šikula! Mám radost!
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, řekla bych, že k oznámení.... stejně jako my tam budeme mít odkaz na stránky a tam zas na dary...
Odpovědět
Profilova fotka
holky : děkuju za radu asi to taky dáme k oznámení...a jak se to dává??jen těm co jdou na svatbu???asi jo,že?? Já tohle vůbec nevím,naposledy jsem byla na svatbě v roce 1998 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děkuju;-) taky mám radost;-) z nás obou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa , mavo : já osobně vás obdivuju,to co zvládáte vy já bych určitě nazvládla..tak vám moc držím pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: díky;-) ono to musí jít...nechce se..prokládám to surfováním tady;-) horší je, že se pak někde zasekám a je to v...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : ale stejně,klobouk dolů...jen se k tomu učení a psaní přemluvit...
Odpovědět
Profilova fotka
aještě není co obdivovat;-) ..snad v červnu bude...ach joooooooo akorát jsem ted v krizi hledání místa..nikdo mě nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : tak já to sem v červnu napíšu znova :-) jj to věřím ono se sháněním práce je to teď fakt blbý...ale za půl roku se to klidně může zlepšit...
Odpovědět
Ahojte, tak aj sa pridavam k julovym ;-) Co sa tyka toho darceku, tak moj brat so svagrinou dostali ako svadobny dar destku vanicku plnu piesku ako na plazi, k tomu take detske hracky-vedierko, lopatku a tak, a v tom piesku mali drobne zahrabane mince-good idea 8-) Inak my mame zatial ldohodnuty len hotel, kde bude svadba, hudbu a kameramana. Saty som este nebola pozerat, pretoze sa neviem rozhodnut, ci je lepsie ich kupit alebo pozicat. Poradte, pls. Tento tyzden by som chcela konecne zohnat farara, ale nejako sa mi nedari s tym nasim. A oznamka-neviem ci sa dat na samovyrobu alebo objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
silva317 : vítám tě tu mezi námi,snad se ti tady bude líbit :-)no nevím se šatam,já si je půjčuju,ale nejlepší by asi bylo zjistit jak se pohybuje cena v salonech a pak se zeptat na kolik by tě vyšlo ušití,podle toho bych se asi rozhodovala já.A oznámka nám dělala borec,co nás bude fotit na svatbě a je fakt skvělej,máme fotooznámení a vypadá to krásně,hlavně je to něco jiného.A jelikož bude fotit i svatbu udělal nám cenu jedno oznámení za 9 kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: děkuju;-) jj, přítel mě hodně uklidňuje, že to teď nemám řešit a hlavně zvládnout dodělat školu.. silva: vítej u nás;-)
Odpovědět
dik
Odpovědět
Profilova fotka
řekla bych s oznamenim tem, pro ktere je oznameni i pozvanim...
Odpovědět
Cena 9 Kc je super, keby sa to aj tu dalo zariadit ;-) Saty fakt neviem, ak si ich poziciam, tak mi opadnu starosti ohladom cistenia a tak, a ked si ich kupim, tak ich mozem potom dalej predat, ale zasa tie starosti ohladom cistenia, dat pozor, aby som ich nahodou neroztrhla alebo tak podobne. Cena pozicania sa mi za niektore zda privysoka, aj 500€, a ked si kupim za taku istu cenu a potom predam za 300€, tak to bude super nie?
Odpovědět
Profilova fotka
silva317 : tak jestli je pak plánuješ prodat,nemuselo by být špatný nechat si šaty ušít,zase budeš vědět že jsou originál..no jo v tomhle se těžko radí.
Odpovědět
Profilova fotka
silva317: ahojky ja si treba saty nechavam sit spolu s kravatou a vestou propritele a platila jsem i s dodanim 250eu.Pujceni by me vyslo o hodne draz a jeste ty nervy abych je nahodou neroztrhla :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?