Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Zatial neviem, skusim zajst do nejakych salonov (este som nebola), nieco vyskusam a potom sa asi rozhliadnem po krajcirke, ze kolko by to stalo. Ale ta myslienka, ze budem mat original je fajn ;-) Inak pacia sa mi saty aj odtial z bazaru, ale nechce sa mi nahanat po celej rebublike. Niekrore by stali za tu namahu, len keby bolo viac casu - robota, skola. A potom, co ak mi nesadnu, zbytocna cesta, nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky,tak jsem dala dohromady výzdobu a dala jí do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky hoj:-D paráda to vidět hezky pohromadě, co?;-) trumpety jsou dobrý;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,budem pak s Markétkou doladovat až na místě,aby to nebylo přeplácaný.Ten vlizelin je ve skutečnosti míň růžovej(objednávala jsem světl.růž.) a ta tyrkyska se doladí ;-) Naušničky mě koupila mamča,takže už mám na svatbu něco modrýho i něco darovanýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
absolventka schávelaná, jdu tisknout a zítra nechat vázat!!!! supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: moooooooooooooooooooooc blahopřeju;-) Jsi hvězda největší;-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:mooooooc gratuluju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:tež gratulace největšííí!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jak řešíte šatičky na převlečení? Budete mít šaty, nebo něco volnějšího? Já jsem chtěla něco volnějšího, než mám půjčené na převlečení,protože nechi být stáhlá celý den.....
Odpovědět
Profilova fotka
petru: já budu mít šatky, jednoduché, mám je v albu( dlouhé růžové), doufám, že je nevyužiju, ale náhoda je blbec, takže je lepší mít jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru:já jak říká glumbi,taky budu mít(modré co nosím na ples),ale doufám,že šaty na mě nakone sundá až manžel :-D Je to jednou za život,chci v nich zůstat celý den a večer!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru: tak já šatky na převlečení vůbec neřeším;-) mám v plánu v nich vydržet:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicka: a co budeš dělat, když se nedej bože umažeš? já se znám, poleju se polívkou nebo zaplácnu dortem a bude to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak budu umazaná, no:-D to by bylo blbý umazat se od polívky, to by znamenalo skoro celý den bez šatů:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon by všichni viděli svatební prádlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to by bylo sice hezký:-D ale teda po obědě bych se převlíkat určitě nechtěla:-D :-D :-D vůbec jsem nad šatama na převlečení nepřemýšlela;-) doma se něco v krajním případě najde;-) nebo bude člověk upatlaný:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se znám...takže je pro jistotu budu mít s sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak jsem měla slíbený potahy na židle z půjčovny, co mám šatičky a nevyšlo to...co včil? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mám kontakt...za 30kč, paní je moc milá a i mi poslala jeden zkušební, jestli na židle půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, poslala bys mi prosím konkakt do ip? děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasnýýý
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju;-)
Odpovědět
mavo: blahopřeju moc a moc! já chci taky mít šatičky celý den, u nás to vypadá až do rána, mám hodně veselou rodinu:-) Ale chci ještě krátký bílý šatičky na druhý den, tak snad mamku přesvědčím, aby mi je ušila....
Odpovědět
Profilova fotka
tak po dlouhém dni jsem tu a asi vás nestihnu dočíst :-D mysicka: nakonec úplně jinej než jsem psala :-) mavo: obrovská gratulace 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: hlavně že jsi spokojená;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jj to jsem :-) jak to tady tak čtu....mám dilema, jestli si nechat ušít šaty nebo být celý den ve svatebních.... :-N
Odpovědět
Dobré ráno dámy tak jak se zařizuje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobréééé ráááánko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ránko holky a whitewajda :-) teda v noci byl hroznej vítr, myslela jsem, že odnese boudí i se psem :-D dneska se půjdu asi zase podívat na boty, ale už se mi tolik nechce :-( , při představě, že zase nic nenajdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tolik optimismu po ránu... :-D Mi nějak chybí chuť vstávat... Dneska jdu koupit nejdražší položku na naše oznámení a v týdnu se do něj pustíme... Taky jdem dnes na další předmanželské setkání :-) Včera jsem začala dávat seznam darů tady, ale je to fuška, vybrat konkrétní typy všeho...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?