Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
lubikaf to naše štěpánka bude mít skoro taky rok tak doufám že už bude taky chodit
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda inak dievcatka su na svadbach este krajsie ako chlapci ;-) ked ich oblecies do nejakych krasnych bielych satociek...joj na spapanie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf : jj fotečka je moc hezká.Mě by taky bylo líto se převlíkat ze svatebních šatů.Mám v plánu si je nechat až do konce,tak snad to vyjde,ale jak se říká,jiný kraj jiný mrav. A jinak souhlasím s myškou :-) aspoň vás bude víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mít na svatbě 2 dítka 4leté(jsou to kluci,takže pěkní raubíři ) a budou mít taky bezva oblečky,ale ti už budou vypadat jako mladí pánové :-) a pak ještě půlročního mimíska,ten určitě ještě chodit nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky se nechci převklíkat;-) doufám, že to vydržím;-) holky, stejně si nedokážu představit, že ten den příjde;-) my tam budeme mít spostu špuntů;-) budu mít 5 malých družiček, pardon, má 13 letá neteř není malá:-D a 5 malých družbů;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : taky mi to pořád nějak nedochází,že se to opravdu týká nás a blíží se to jak se říká "svinským krokem" :-) my už jedeme v neděli s oznámením...už se hrozně těším...jsem zvědavá na reakce..snad budou v pohodě..
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, teda, to je fakthodně :-D Já budu mít dvě a už teď mi z nich jde občas hlava kolem...toje pořád něco...růžové šatičky, kytičky, KLAPACÍ botičky ]-( No prostě dvě parádnice ]-( . Růžovou jsem jim zatrhla, drdoly taky...chci aby měli vlásky rozpuštěné, jen natočené a nahoře seplé skřipečkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jí si to s nima užívám;-) protože moje neteře - 3 - jsou velké, dvě mají 10 a jedna 13, tak to spíš rozebíráme jako kámošky;-) co by se hodilo a tak;-) už si udělaly z perliček všechny tři stejné náušnice;-)
Odpovědět
to radmarus - my taky budeme rozvážet oznámení až s koláči 14 dní před svatbou, jak je v našem okolí zvykem(termín máme 24.7.201), ale všichni pozvaní už znají termín svatby od prosince, aby si snad nenaplánovali nějakou dovču... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky mám termín na červenec...většina pozvaných už to také ví, ale oznámení s pozváním rozvezeme s koláčkama. Abych se přiznala v oznámení jsme teprve ve fázi příprav :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marti, vítej u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
marti:vítej ;-) holky zlatý,zítra ráno na mě myslete,jdu na trhání s moudrákama(možná mě vemou oba najednou)jdu na stomatochirur.páč mě potvorý rostou úplně blbě...no už ted je mě ouzko.Do toho mě včera začalo bolet v krku,takže se kulíruju,protože už to chci mít za sebou.Jestli mě kvůli tomu zítra nevezmou,tak se fakt picnu :-( Jinak dobrá zpráva:máme zaplacenou zálohu na svatební cestu :-) Tak aspoň jedna dobrá zpráva :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: jéja...to víš, že na Tebe budeme myslet! hlavně ať to máš za sebou!!!!!!! vidíš, aspoň něco pozitivního;-) a už jste si vybrali variantu?;-) marti: vítej mezi námi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohly byste mi poradit, kde si nechat v Praze udělat oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: :-) Joo,varianta č.5 :-D Chceme hlavně hodně výletů,nabízej jich asi 5-6,takže jsme si vybrali podle toho i zákezd a dali nám ještě každýmu 2000,- slevu,jako pro novomanřeli-takže Řecko-Rhodos(na Santorini to prý neni pro akčňáky :-D ),11 dní s polopenzí,ubytko super,za 17200,-na jednoho komplet(teda bez těch výletů ;-) To jde,ne?Původně jsem chtěla na Bora Bora :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: suuuuuupeeeeeeeeeeer:-D budete se mít báječně;-) mám radost;-) jééé, jak já se těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem z práce doma :-D a když jsem na netu koukala, jestli už mají zveřejněný i náš termín a oddávajícího, zjistila jsem, že na radnici je další místnost, kde jsou obřad - to mě asi matrikářka už vystřelí na měsíc :-D - protože gotická síň je hezčí a lepší než červená obřadní síň, která je sice zrekonstruovaná, ale připadá mě to jak za komančů.... lera: taky jsme chtěli jet do řecka, ale nějak to zase padlo =-) a ta cena je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to nevadí, jen ať jste spokojení;-) vyberte si, kterou síň chcete;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no jo, ale já to už ani doma říct nemůžu :-D nebo si skoro manža už začne ťukat na čelo, protože jeho sestřenka se vdává za necelý měsíc a prej to vůbec neprožívá jako já :-D, jen doufám, že to půjde, matrikářka se zdá být v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: je to jeho sestřenka, to nemůže vědět, jestli prožívá nebo ne:-D
Odpovědět
Dobré slunečné ráno tak konečně včera dorazil závoj, čelenka a bižuterie.
Odpovědět
Profilova fotka
dorbý ráno holky, dneska je teda venku škaredě : white: tak to je super ;-) mysicka: já vím, ale jemu to nevysvětlíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá ránko holky...tady v praze je nááádherně :-) javed: já jsem ho objednávala přes internet, poslali mi vzorek vybraného, do jednoho dne od objednání poslali grafický návrh. o víkendu dostali odsouhlasení a do konce týdne bylo doma...cena myslím, že slušná za 100ks oznámení, 35 s pozváním ke stolu a 35 s básničkou, že nechceme dary ale peníze, jsme dali 3800,-kč je to to, co mám v albu, když budeš chtít pošlu kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno vespolek! Nemám sílu se podívat z okna, protože jestli tam je škaredě, tak se budu zlobit... Máme dnes trénink a zítra celodenní soustředění venku na hřišti a to nepotřebuju trávit v dešti... :-P white, to se máš! Já zatím ani nevím, co do vlasů chci a jaký účes... (ale taky nevím, jak v pondělí napíšu test z matematiky... ]-( )
Odpovědět
U nás je to jednoduchý já nosím krátký vlasy tak to moc neřeším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white, já je mám po lopatky, ale většinou v culíku... Nějak jsem se to naučila a nejde mi to přeučit, i když milý je rád rozpuštěné...
Odpovědět
taky jsem je měla takhle dlouhý ale když se narodila malá tak jsem to nechala ostříhat a ted když chystáme svadbu tak bych chtěla zas dlouhý vlasy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jen jednou kratší, sestříhaný, ale když jsou krátký, tak se mi hodně vlní, takže jsem vypadala jak ovce... :-N Naučila jsem se je nosit v culíku, když jsem hlídala mimina a teď mi není příjemné, když mě lechtají na obličeji... Tak nevím, ale dala jsem si závazek v březnu alespoň jeden den v týdnu rozpuštěné, v dubnu dva... a to by bylo, aby nebylo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) u nás teda ztaím taky krásně, ale fučí o sto šest;-) já jsem měla celý život krátké vlasy a teď asi tři roky, co rostou;-) tak jsou rozpuštěné asi do půlky zad;-) glumbi: už Ti přišla korunka?;-) paní mi poslala fotky těch, které mi může objednat v pozlacené úpravě;-) super;-) jenže já se jaksi zamilovala do té korunky jako pro princezny, víš kterou myslím?;-) a tu jaksi ve "zlatě" nemají:-D tak špekuluju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysi:dneska by měla přijít, ale vyzvednu si jí až v pondělí :-) jedem na moravu... ale tu princeznovsou jsem někde ve zlaté vyděla...kdybych hledala, tak jí najdu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?