Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Božéééé to nám to letí... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neznáte nějakej program,ve kterým se daj upravovat obrázky? Barvy a tak? Dneska mi to nějak netáhne v hlavě a pátrám a pátrám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase po delsi odmlce zdravim. Dneska jdu se svicou do mesta wschanet saty pro ni. Tak se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: ten zájezd je na 9 dní, ale program je super, je tam i volno na flákání se na pláži :-) akorát miláček mi oznámil, že nepřipadá v úvahu za ty peníze, ať si spočítám kolik nás bude stát samotná svatba, tak jsem ráno přišla s nápadem, že udělám tabulku s dosavadními výdaji a příjmy na svatbu a on mi řekl, že v tuhle chvíli jsou jiné důležitější věci (jeho oblíbená nicneříkající hláška) a odmítl mi vysvětlit jaké a odešel do práce... tak jsem zahájila mailovou korespondenci a jsem zvědavá jak mi to vysvětlí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky moje holčiny, tak jak je v úterý?! :-) sili-no ty to fakt musíš šidit :-D katy-já mám doma zoner photo shop 9, v něm upravuji obrázky, fotky atd.. ale ten si musíš nějak nainstalovat...?! :-S myisiska-to závidím a jaké šatky si chce ségra koupit? Nebo si je bude pujčovat v salonu? michamicha-jé, tak to je mi líto. Ti chlapy jsou všichni stejní. Ani můj Luky nechce vyhodit tolik peněz za svatebku...je pravda, že bych si ty peníze taky dovedla představit někde jinde, ale svatební cesta je jako svatba, jednou za život (doufejme) :-N a tak by se měla pořádně užít. Navíc, určitě svatební hosté vám taky nějaké dary přinesou (myslím peněžní dary) :-) tak uvidíš, jak dopadne mejlová korespondence?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: díky za typ... já si to někde stáhnu z netu (tedy ukradnu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Takže letos jsme se konečně zasnoubili (o Valentýna) a už máme zamluvený termín 28.6.2008, takže se nám to blíží. Jenže jsem z toho nervozní, neznám ty zásady správné svatby, koukala jsem, že nejen nevěsta má na autě panenku či kytici, ale že i muž má na svém klobouk, je toho tolik, co nevím a co bych měla zařídit, nemáte nějaké rady pro mě? Děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
annysek: záleží na tom,jestli chcete mít svatbu tradiční se vším všudy.... a nebo že si to prostě uděláte po svém ;-) jako my... my budeme mít svatbu netradiční,ulítlou (ženich je jaksi šprýmař) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-nemáš zač, jen aby to bylo to, co potřebuješ?! annysek-vítám tě mezi námi !!! Blahopřeji k zasnoubení... no to je rychlovka, my byli zasnoubeni 3 roky ale u vás to je hopem, takže ne do roka a do dne... :-) ale jde vidět, že není na co čekat. Jinak záleží jen na tobě, jakou si tu svatbu uděláš a jakou ji chceš mít. Je pravda, že nikde není psáno, že na autě musí být jen panenka, v dnešní době je tolik možností... záleží od vkusu každé nás, co se líbí?! :-) takže já budu mít na autě jen smotaný vlizelín a na něm budou bílé růžičky, které připevním přísavkama na kapotu... o autě ženicha jsem neuvažovala, asi nazdobíme jen jedno auto takto slavnostně a druhé bude míň slavnostnější...
Odpovědět
Profilova fotka
annysek: projdi si alba s přípravama a určitě se ti někde něco bude líbit a najdeš inspiraci podle, kterou pak můžeš využít... taky jsem to tak udělala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petulicka-vidím albíčko v plném proudu, gratuluji. Chci ti pochválit výběr šatků jsou bbbbbbbbbbbooooooooooooooožžžžžžžžžžžžžssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkééééééééééééééééé ;-) A jak jsi dopadla s výběrem těch písniček na obřad?! Už jsi psala na matriku? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji, snad se budou líbit většině, kteří se na mě budou celý den koukat 8-) , ještě jsem nepsala, nebyl čas ale budu muset napsat, teď jsem spíše hledala svatební koláčky... zatím jen ceny a některé mě překvapily :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky našla firmu,která nám udělá grafický návrh svatebka podle našich představ (tedy spíše podle představ ženicha),utvoří obrázek (motiv ještě neprozradím,ale Majky asi tuší,že to nebude žádná klasika :-D )..... pán mi na to odepsal: Zavolejte mi budeteli mít zájem a pokusíme se ženichovi splnit jeho poslední přání:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu po delší odlmce, já už mám oznámko hotové, dotvořila o víkednu, ještě nechat vytisknou a je to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já ho jdu tisknout zítra, jsem zvědavá jak můj výtvor bude vypadat :-N
Odpovědět
Annysek: no nejprve bys měla co nejdřív zamluvit místo a obřad, protože to letí a na to datum je toho už mooooc taky aby měli volno :-) pak se stresuj maličkostma :), je to na tobě a ženichovi, bud jste zastánce tradice a nebo neformálnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se do vlastní tvorby raději nepouštěla,ono by to dopadlo podivně :-D spíš na to nemám čas :-( ale jinak bych se do toho s chutí dala...
Odpovědět
Profilova fotka
petulicka-a překvapila tě cena mile, nebo nemile ?! :-D katy-jo?! No tak to je super, vidím, že jste sehnali i pána stejného šprímaře, jak jste vy...?! :-D A bude neopren?! :-) rejli-tak to se pak musíš pochlubit!!!
Odpovědět
tak moje je to práce, tvorba počítačové grafiky, takže mě to zas tak časově nezaměstnalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jednáme o neoprenu a motorce :-D :-D :-D (to je šifra co) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-ty jsi šikulka, já nevím, co bych vytvořila, i když mě tvoření baví, ale na oznamko bych si netroufla... :-x katy- :-D :-D :-D já věděla, že nezklamete !!!! Už se těším, až to bude v reálu. A jaký text?! Třeba: "Potopíme se do hlouby lásky dne...." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: docela mě zarazila cena 12,- to už se mi zdá příliš, nejlepší cena byla 7,50 teď to chce ještě vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petulika-ježiši?! Cože?! Za jeden koláček 12 Kč?! To my budeme mít za cca 3,20 Kč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: a jak velké? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
petulicka-no "klasické", já nevím kolik můžou mít v průměru cca 3 cm, ale koláčky se velké nedělají, tedy aspoň ne tady na moravě... měli by se dát na jedenkrát do pusy a i zákusky by měli být spíše menší, než velké. Ale jak říkám jiný kraj jiný mrav... (nebo tak nějak se to říká) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petulicka-ještě mě tak napadlo, ty si je chceš objednávat přes net?! =-) Nemáte v okolí nějakou cukrářku, která peče ?
Odpovědět
Profilova fotka
no já hledám akorát kontakty přes net a obvolávám a zjišťuji ceny, právě že v okolí toho až tak moc není a nebo právě šílené ceny, sice ten koláček není mini jak budou ty tvé, ale 12 korun za něj nedám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je šílená cena!!! ]-( Jako my měli nejdražší koláčky koupené na hody za 4 Kč a ty byli tak, že když jsi je dala do pusy, tak se ti tam skoro ani nevešli. U nás se preferují na svatbu spíše menší, ale i celkově se tady dělají "normální". Nás bude cca 55 lidí a když si vemeš, že na osobu se počítá +- 10 koláčků, tak by se vám ten za těch 12 korun pěkně prodražil... ono i za těch 7 Kč se mi zdá hodně, ale je to asi tím krajem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravim nově příchozí :-) Tak za sebou máme náročných pár dnů. Ve čtvrtek jsme byli definitivně potvrdit termín 29.6. (takže od nynějška připočítávám k oficiálnímu počítadlu +1) ;-) , zaplatili 1000 Kč a vyplnili papíry. No a o víkendu jsme naše úmysly oznámili oběma rodičům.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?