Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: to bylo jak z texaskýho masakru motorovou pilkou :-D naštěstí ten klient byl můj bývalý trenér,to byla prča.... on furt na mě dělal takový ty nenápadný posunky a ukazoval si rukou po nos,já si říkala,co to má za blbej zvyk :-D :-D jsem prostě zabržděnec :-D To zase budu dneska všem za idiota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo jinak teda u nás změna se svatebním oznámením,s fotkou nebude... :-) ale jaké bude,to ještě nevíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem miláčkovi přeposlala ty moje včerejší výtvory a ono se mu to líbí :-N mile mě překvapil :-) a dokonce se mnou začal i mluvit :-D že by reakce na seznam úkolů na lednici??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - on má seznam úkolů na lednici? :-N To je dobrý! Ale ne pro někoho, kdo má lednici vestavěnou ve dřevě ]-( :-N Kat - a jaké tedy, když ne s fotkou? :-N Že by bílé s hrdličkami a zlatým písmem? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili - jj, napsala jsem mu včera v rozčilení z jeho nečinnosti seznam úkolů na lednici (zařídit nový obč.průkaz+foto na něj, oblek, boty a počet lidí z jeho strany, které chce pozvat na hostinu a kterým chce poslat oznamko). A já tam mám ten zbytek svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - no snad to tedy chlapec stihne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem našla supr zájezd, poznávací na krétu a kykladské ostrovy i s výletama to vyjde skoro za hubičku, 42 000 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili: a ještě mě napadlo, abych mu to coby správný manažer taky natermínovala :-D :-D :-D aby se nemohl vymlouvat, že jsem mu neřekla do kdy to má stihnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - na jak dlouho je ten zájezd? :-N Měla bys mu to naplánovat v PC, aby mu vyskakovaly termíny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já byla teď ve městě a koupila jsem si tričko na ples...juchůůůů, mám takovu radost !!!! :-D Sili, jdu vložit ten odkaz... a pak si vás jdu dočíst ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to je, začíná o tom psát Lenča 19:46 a pokračuje to na další stránku 122... http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, kuju! A tady máte trošku šampusu, jsme v Dream teamu slavily mé příspěvky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili: naše oznámení bude vypadat zase nějak "podivně" :-D prý to musí být vtipné a originální... :-D A naše ksichty nejsou dostatečně originální a vtipné na oznámení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nemáš vůbec zač jen nevím, co je z toho pravda?! Kukuju za šampus na tvé 10 000 příspěvky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, jsem tady nová a jak tak koukám, tak skoro jediná, kdo si připravuje jen 4 mesíce svůj svatební den. Taky se vdávám 28.6.2008 a nemám připraveno ještě nic...............tak jak tak koukám, tak bych mohla začít mít deprese a stresy............ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jani- vítám tě mezi námi, ať se ti tu líbí !!! ;-) Z toho si nic nedělej, to jen my "akční" blázníme tak dlouho dopředu, protože si myslíme, že na nás pak nic nezbyde... :-D Jinak máš moc hezké šatičky, už je máš zamluvený?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj JANI :-D Vítej mezi námi :-) Zadrž,klid,pohoda,žádný deprese.... 4 měsíce jsou hafo času,furt lepší než tejden že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy- :-D jaké ksichty?! chichichi, ty zase perlíš...i když originál je máte (ale hezké !!!!) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, ale pořád mi je někteří vymlouvají. Zálohu na šaty nemám danou, protože moje kamarádka má svatební salón : www.vasden.com a objednala je přímo pro mě. Já bych se připravovala dříve, ale můj drahý mi to oznámil až 13.2, že by si mě v létě chtěl vzít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani-nikomu se nezavděčís se šatama, lidé jsou různí, záleží jen na tobě, jak se v nich cítíš...?! Tvůj přítel je suprový, to buď ještě ráda, že ti to neoznámil tak ten týden... :-N Zvládneš všechno, stačí se zeptat a my ti poradíme, kde co sehnat atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: prosím tě,byla tu varianta obrázku na naše oznámení s tím,že: nevěsta a ženich... ženich měl na sobě ještě kyslíkovou lahev,masku na potápení,brýle na potápení+šnorchl... nevěsta standartní v bílých šatech,svatební kytice z bankovek... (aby to bylo podobný i našim blízkým věcem)... tím jsem nechtěla říci,že nevěsta je na prachy,ale že pracuje v bankovnictví :-D a ženich je náruživý potapěč :-D Jani: tak to je velice čerstvý... jak probíhaly zásnuby????? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy- :-D :-D :-D no to si k vaší "bláznivosti" dokážu představit!!! Nápad je to suprový, ale já bych to udělala z těch vašich fotek. Nechte se tak vyfotit a bude to super!!!! ;-) To by bylo dobrý, kdyby šel tvůj miláček k fotografovi se fotit a už byl oblečený v tom potápěčském... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: aby to nedopadlo jako posledně,když se připravoval na naši akci sjíždění Vltavy... nikdy na vodu nejezdil a chystal si s sebou: neopren,botičky neoprenový,lahev s kyslíkem a co mě vůbec zarazilo,dal si na hlavu hokejovou přilbu... vysvětlil mi to všechno dopodrobna... ale uvedla jsem ho do reálu,že Vltava není žádná dravá řeka.... :-D Furt jsem v úžasu,že když někam jedeme,tak má víc hadrů než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No naštěstí o svatbě vím co a jak, protože se vdávala loni sestra, akorát nemůžu najít místo v Ov pro 65 lidí na hostinu - nevíte o něčem někdo???? A zásnuby byly super. Mamce se podlomily kolena a taťka nevěděl jestli je to pravda nebo sen. Strašně moc chtěli ať se konečně vemem. Takže myslím že nečekané překvapení se zadařilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: bohužel ti s tím místem pro 65 lidí neporadím.... :-| hold,jiný kraj... ale nezávidím ti to,my měli co dělat,abychom našli místo pro 100 lidí :-) Nakonec jsme si pronajali od města pozemek a tam to uděláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka- :-N :-D no to je dobrý !!! Řehtám se tu jak pominutá. Třeba se jistil tím, že se s ním ten člun převrátí a on by se chudák v té metrové hloubce mohl utopit, tak proto ta kyslíková lahev :-D a hokejovou přilbu-aby si o to dno nenarazil hlavičku.. :-D Tvůj muchlínek mi připomíná mého Luka, taky vymýšlí takové "capiny". Včera si například zavěsil na uši šňůrky a na ně cenovky, které jsem poustřihávala z nově koupených věcí... připadal mi jak kráva v kravíně, když jsou označkované a mají ty "náušnice" Seděl tak u televize s kamenným výrazem a pořád tou hlavou kýval na jednu a druhou stranu :-N :-) jani-no tak to ti neporadím...Ostrava je přeci jen od mého bydliště cca 350 km, ale zkus nějako diskusi kolem Ostravy, třeba ti holky pomůžou.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: koukám,že máš doma taky takové "vejce" jako já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-no.. on má dvě :-D :-D :-D On má taky samé "skvělé" nápady, halvně před lidma, kteří nás neznají... dělá mi scény v obchodě atd... :-D ale já už to tak nějak beru, aspoň se člověk nenudí. Když jsme byli v sobotu zamlouvat prstýnky, tak se nás paní ptala, cobychom do toho prstýnku chtěli vyrýt a on jí říká "něco v elfštině"(jak to bylo v Pánu prstenů)... paní na něho nevěřícně koukala a po chvíli zjistila, že je to vtip, tak se zasmála, no já byla červená až na mandlích... :-D No nic, tak já raději jdu cvičit.. zítra papapapapa !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jooo scénky a situace v obchodech jsou nejlepší na trapňování... :-D taky mám pár výbornejch :-D jájdu na spinning,zííítraahoj
Odpovědět
Profilova fotka
130 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?