Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já toho tady mám taky občas plný zuby, a doufám, že po svatbě budu moct šéfa poslat do pr...., anžto budu čekat mimčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-to je asi všude... :-( to si asi novou prací moc nepomůžeme, ale docela i já se těším na to, až řeknu šéfovi, aby si za mě hledali náhradu. On se toho totiž děsně bojí a vždycky mi každý rok na narozeniny přeje, aby to s něma ještě vydržela... letos mu řeknu o svatbě a chci vidět ten jeho výraz... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem samozřejmě už svatbu v práci oznámila... ppoblahopřáli mi... ale zhruba před měsícem si mě pozvali na koberec a narovinu se mě zeptali,jak dlouho po svatbě budu ještě pracovat....tak jsem jim řekla,že oni budou ti poslední,kdo se to dozví,za to,co mi tady způsobují za stresy.. neférové jednání... jak oni,tak já.... bude váááááálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šéf o svatbě ví, a všimla jsem si, že si mě zkouší jako "oťukávat" - kolikrát se na něčem domlouváme, co budu dělat a on začne - "no jo, Martina se v červnu vdává a v prosinci už bude kojit, za rok už tady nebude... :-) " Myslí to ze srandy, mě to nevadí, ale evidentně čeká na to, že řeknu - no to fakt néé, já mimi nechcu.... Nedočká se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, dneska je tu nával a já musím makat, se na to.... U nás v práci to vědí akorát 3 kolegyňky, šéf se to dozví až s koláčky a nazdar. :-p Týýjo, kalkulace, objednávky... a já prd :-N
Odpovědět
Ahoj holky nevíte některá weboky kde se dají objednat nabuk malonky ve tvaru srdce?
Odpovědět
Profilova fotka
katy-moje řeč... a odešla bych ze dne na den, aby jsi ještě nikoho nemusela zaučovat, ať se tam z toho pak pos... :-x marrei-to si myslí všichni šéfy, uvažují totiž mozkem chlapa a myslí si, že musíme zvládnout všechno, vidím to u nás v práci. Musíme makat od rána do večera a stačit se přitom starat o přítele, domácnost nedejbože o své koníčky... :-S a náš šéf nestíhá ani jedno... jo jen ty koníčky... domácnost je mu cizí.... :-S rejli-zrovna včera jsem na nějaké narazila, ale nevím jestli tam byli srdíčka, ale nějaké balonky tam prodávali, jenže mě co nezajímá, tak si to neuložím, kdyžbych to našla písnu ti do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej- co to shánííííš? :-N nafukovací balonky??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-IP !!! :-)
Odpovědět
Majky děkuju, na tudruhou jsem už narazila :) no chci balonky nafouklé rajským plynem :) :-D aby byla sranda, neee vážně, líbí se mi to jak jsou balonky přivázané ke kamenum na zemi, na svatbě budou dětí tak se vyblbnou, tak sháním bílé perletové balonky normál, a nějaké ve tvaru srdce :)
Odpovědět
majky a silente: měla jsem to v albu, ale zase smazalo, já se picnu...tak musim najít u nějaké jiné nevěsty v albíčku ty balonky
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-tak já se ještě po nějakých bílích podívám?! Nevím ale, jestli se dělají nějaké perleťové...?! :-S Třeba to půjde vyhledat pod slovem "svatební balonky" :-D ale jak už tu kolikrát psala Sili, za slovo "Svatební" jsou příplatky :-) Proč se ti to album pořád maže?! =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rejliovka: zkus tohle http://www.mojeparty.cz/index.asp?men...
Odpovědět
majky já už na nějaké perletové narazila, ale balení je 100ks a to nevim co s tím bysme dělali :-D jsem zbrklá a jak se vlezu do fotoalba že chci přidat fotku tak je tam smazat album, upravit album a přidat fotku nebo tak něco, no a já ve zbrklosti už podruhé klikla na smazat album...no tele prostě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdopak tu sháněl nerez lopatku na dort? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-no jo, s tím musíš opatrně, víš, jaká je album vzácnost !!!! :-D Ještě, že to jde znovu a znovu přidávat :-N sili-to byla tuším Micha !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já plánuju, že to v práci oznámím nejdříve ve čtvrtek 26.6. nebo ještě lépe v pátek 27.6. Nemám moc chutě, aby se mne moc lidí pořád ptalo, jak jsem daloko s různými přípravami a podobně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybka-to já chci oznámit 1.4. na apríla... :-) ale taky se mi nechce pak poslouchat necelé 2 měsíce jednoho spolupracovníka co říká že první manželství je jen na zkoušku. Kolegovi to tak vykládal každý den půl roku před jeho svatbou... se divím, že mu jednu nenatáhl... no ale já jsem s ním rychle hotová... a když bude prudit, tak mu odřu na parkovišti auto :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já s tím oznámením v práci moc neměla na vývěr - svědkyně = moje nej kamarádka = moje kolegyně v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky,ty seš ale hustáááá :-) kamarádka miposlala návrhy na to svatebko... je jich plno... mě se líbil i návrh typu: kresba jako z titulku pan a paní smithovi... premiéra pan a paní Janičatovi proběhne dne 28.6.2008...bláblábláb.... v hlavních rolích....atd :-D a pak plno nákresů s motorkou.... s potapěčem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no jo, to se proflákne hned !!! U mě to vědí jen 2 kolegové (kteří mi budou jezdit) a dozvěděla se to i naše uklizečka, největší drbna z jedné dědiny poblíž mého bydliště, ale se nedivím. Je to nějaká vzdálená rodina a protože bydlí ve stejné dědině jak moje mamka s přítelem, tak se to prostě dověděla. Jen doufám, že to nevykecá dřív, jinak jí nevím co udělám... :-N :-D asi jí taky odřu auto...?! :-) katy-ne víc než ty !!! :-D To je dobrý návrh na oznamko !!! A kde jsou ty prachy?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no z peněz jsem mela ty šaty... ale furt se nemůžeme rozhodnout... :-| :-D asi to necham na ženichovi :-D splním mu jeho poslední přání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-tak tak, ať si taky připadá, že něco dělá... :-) a že je potřebný !!! Tak až budete mít jasno, tak dej vědět, ráda zkouknu !!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: v pátek to budeme konzultovat přímo s kreslířkou... jak to chceme.... jsem na to zvědavá... :-) zítra je úplněk.. ségra mě děsí jejím jídelníčkem... tedy spíše půstem.. bud ovoce nebo zelenina... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! 128 8-) Rybka 129 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka ! My máme dnes upršené ráno... :-( podle toho i tak vypadám, spala bych a spala bych.... |-| Sili-jde ti to hezky. :-D Mě to tvoje počítání po svatbě bude chybět... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to si zase budeme počítat tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no to abychom si naplánovali na stejné dny, jinak se z toho počítání zblázníš, pro každou z nás budeš muset počítat ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, já jsem dneska nějaká přejetá... oni to i píšou,že dneska je takovej psycho den bez šťávy :-( Já už se tak těším na to odpočítávání tt :-D
Odpovědět
Silente: no já nevím já at počítám tak počítám mě to vychází na 121 :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?