Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: koláče si vzala na starosti moje maminka,která bude dohlížet na pečení.... jen mi oznámila,že se bude zadělávat na 10-12kg hmoty :-D samozřejmě si nedokážu představit,kolik se z toho upeče koláčů,ale asi to bude hromada... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - moje mamka se rozhodla, že je upeče :-D Iniciativě se meze nekladou a navíc vzorky byly fakt luxusní x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: co si tak vzpomínám,když se před sto lety vdávala ségra a my ji pekly koláče,tak byly taky luxus... budou to péct mamky známé ve školní jídelně,kde ty trouby jsou sakra velký a my to měly tenkrát hotovo se vším všudy,nakošíkované asi za 4 hodiny.. ;-) pak to hned rozvezeme a nazdar bazar.. si musím extra ještě nějaké množství narvat do mražáku,oni jsou potom úplně výtečný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se pak maminy zeptám, z kolika to bylo mouky :-N Nejlepší bylo, když jsem jí ten počet před chvílí volala. Její reakce byla: "to jste se posr....." :-D :-D :-D a začla se smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: počkej počkej,aby to ještě vůbec stačilo :-D Holky,budete si nechat na sebe házet klasickou rejžu nebo jste někdo zvolil tu extra svatební rejžu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rejžu neřeším, nekupuju, nechcu :-p :-D Budu si objednávat bublifuky z ebay x-) Kurňa, bych už asi měla objednat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já když jsem viděla ty chudáky poházený rejžou,jak jsou z toho zadělaný :-( a lovit to pak až někde mezi půlkama se mi taky nechce :-| A ještě jsem pustila mezi lid to,že si nepřeju únos nevěsty... jsme byli na svatbě a ženich ani po dvou hodinách nepostřehl,že nevěstu unesli.. nechci tvrdit,že by mě Emča nehledal,ale co kdyby :-D Přijde mi,že to tu svatbu úplně naruší... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My únos neřešili, ale tchán říkal, že na to všechny vyloženě upozorní a kdyžtak únoscům osobně rozbije ústa... že se prostě bojí, že se někde vytřískáme v autě.... Takže únos nebude, páč tchán je fakt korba a všichni se ho bojí :-D A já budu mít takové šaty, že se stejně nikam nevejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme koláčky plánované na 80 košíčků po 15 ks to je 1200 koláčků...mňam. Pečeme je 7/6 ve školní jídelně. Prý nesmím motat, tak budu stát u pece :-) Jo a únos nevěsty taky nechci!!! Prostě to naruší svatbu, krom toho budou všici pít a s opilým řidičem je to fakt o hubu!
Odpovědět
Profilova fotka
No já počítám do košíčku 10-12 koláčků (průměr cca 3 cm). A košíčků potřebujeme 167 ..... =-) Oznámení potřebujeme 145 a pozvánek na hostinu 40....... Furt něco počítám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Ty jo...145 oznámení..děláte si je sami nebo jste je objednali?
Odpovědět
Profilova fotka
Miláček je teď v práci postupně tiskne :-D Jedno oznamko nás tím vyjde na cca 3,90 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to jich potom můžete mít kolik chcete :-) Nás jedno vyšlo na 19 Kč, tak jsme se museli trochu omezit.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás oznámka vyšli na dvě lahve Berentzena :-D a máme jich ještě více než jsme chtěli.. tak to asi budeme rozdávat na ulici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a svědek mi sdělil,co má jako dělat,že se nevejde do svýho sto let starýho obleku :-D :-D :-D Mě natáhne.... nemám oblek pro ženicha a ještě budu řešit svědka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - co půjčovny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: řekla jsem mu,at si chodí po večerech zaběhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - to je levnější řešení, to je fakt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, tchýně původně plánovala cca 400 koláčků, ale když jsme u ní byli před měsícem, už jich měla 700 :-D Šupe je do mražáku a i tak jsou moc dobrý.... Rejži nechci, fleky dělá rýže a prý i svat. bublifuk, no ale jestli na nás někdo něco hodí, tak se nepo.... Únos nechci!!!!!!! je to úplně naprd, zmizí nevěsta a část svatebčanů, pak ženich a pár svatebčanů, a zábava je na bodu mrazu. Navíc Michal by mě nešel hledat ani náhodou :-| Takže by to bylo akorát tak trapný.... Teď ti naši známí, co jsme jim byli v dubnu na svatbě, tak unesli ženicha. Nevěsta pro něj teda šla a vrátila se totálně nasr...., no to jste měly vidět ty fotky z únosu - nasr... nevěsta a omluvný výrazy v tváři ženicha - já se prostě unýst nenechám!!! ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, my budeme mít místo pochodu tuto melodii... http://www.youtube.com/watch?v=KRhIJQ... a pak budeme mít písničku Ave Maria (v české verzi-to ani nevím, kdo to zpívá)? A pak ještě "naši" písničku od Bryana Adamse "Heaven" :-) Jinak i já přikládám obrázek mého autí na svatbu http://katalog-automobilu.cz/img/peug... a v tomto pojede manžílek http://www.autoteka.sk/files/foto/91_... Tak jsem se vám pochlubila a teď jdu hodnotit. Sili-krásné autí.. to je kára jak vyšitá... já bych k takovému autí potřebovala ještě schůdky z naší 4007 mám problém vylést :-D Dobře podané pro priori- :-D :-D :-D priori-jsi šikulka, ti autí byli moc hezké ! Já jen budu mít 2 autí a jeden bus... :-S takže já si z pořadím aut nemusím dělat hlavu, ale jinak jsi to měla moc hezky udělané !!!! Já už mám 1ks menu udělaného. Dnes jsem posílala odkaz na moje albíčko mojí družičce a ta mé výtvory ohodnotila kladně a že to ještě neviděla, tak snad to sklidí i u dalších svatebních hostů úspěch. Je pravda, že než jsem vlezla na BRMS tak jsem vůbec nevěděla, že nějaké čokoládky, meníčka, svatební noviny apod... existují...?
Odpovědět
Profilova fotka
kat-u nás se bude házet jen okvětníma lístkama a foukat bublifuky. Tam, kde budeme mít svatbu je rýže zakázaná...a jsem taky ráda, protože přesně jak píšeš, lovit to o svatební noci z "dírky" to by se mi fakt nechtělo...ještě by mi to vlezlo někam, kam by nemělo, zaselo se semínko a já bych za 9 měsícu porodila nějakého šikmookého, který by se mě pak zeptal "dáš ši ližu"...???? :-D :-D Únos taky nechci... Luk řekl, že by mě stejně nehledal... :-N :-D Ale myslím si, že se tím nauší průběh svatby. Svatby bez nevěsty a ženicha i když jen na 1 - 2 hodiny se pak může zvrtnout... no tak uvidíme? Snad k tomu nedojde i když moji 2 spolupracovníci, co mi budou jezdit na svatbě mají něco takového v plánu.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - "dáš ši ližu"...???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kam ty na ty blbiny chodíš......... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já nevím??? :-D :-D :-D ale jsem ráda, že jsem tě pobavila. Když oni ty číňani tak mluví.... no :-D Tak si na to v den D vzpomeň !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, už to vidím - oddávající bude mluvit o závažném kroku do budoucna a že doufá, že to je napořád - a já na něj vyprsknu smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Né, ty se ho zeptáš "dáš ši ližu"??? :-D :-D :-D No myslím si, že kdybychom si vzpoměli všechny na historky, které jsme tu za tu dobu co sem chodíme napsaly, tak by šla všechna tréma stranou a válely bychom se tam v těch šatech smíchy... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jsem debil.. nevíte,kam jsem si mohla tak perfektně uložit svatební bižu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty ji doma nemůžeš najít?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme dement,všechno někam zahrabu a ted to hledej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a nemůžeš ji mít v chlebníku? My tak s taťkou schovali ovladač od televize a po 2 dnech jsme ho našli v chlebníku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta se musim pochlubit. Byla jsem ve sole a stihla jsem si uzavrit vetsinu predmetu. Jeste mam jednu zkousku pristi tyden a posledni 12.6 a mam prazdniny!!! Jinak unos ani ryzi nechci taky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?