Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, u nás leje jak z hasičského auta :-D kat-s tím solárkem. Já už chodím cca 2 měsíce, teď jsem ve fázi udržování... i když mi Luky říká, že na černobílých fotkách nepůjdu vidět, mě se zdá, že jsem opálena tak akorát. Minuty si můžeš volit, když už by se ti zdálo, že máš dost, prostě parkrát vynecháš a půjdeš třeba až za 14 dní.. ;-) slunicko-gratuluji k autku... krásné autí (i když konkurence, ale takové se mi líbí)... Já už jsem tu "znásilnila" zákazníka (hodně dobrého, co mu přihlašuji pořád nějaké autí) jestli by mi půjčil jeho 607-čku, tak říkal, že bez problémů, takže i já už mám autí na svatbu... Juchůůůůůů :-) micha-neboj, určitě to dobře dopadne?! Přinejhorším dáte za auto přívěs a pojedete... :-D Já to tak asi udělám z našima... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkíííííí........já mám radost! Hhranolka mi právě objednala šatičky na družičky! Měli by dorazit do dvou týdnů, ale hlavně ta cena! Původně měli stát 1100,- za šaty a ukecali jsme ho na 800,- za šaty!!!! Super, že :-)))) Hurrrááááá...mám radost jak malá holka. Dneska vezmu útokem papírnictví a večer budu vyrábět :-) Už se těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-nemám v práci repro, ale když vidím ty obrázky, tak mám husí kůži... :-( rybka-já ti zapoměla pochválit vývazky. Šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: vývazky jsou opravdu hezoučké...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na ten včerejší odkaz ohledně toho počasí a tak jsem si z toho domyslela,že do 20.6. bude období srážkové... no a pak by mohlo být krásně že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori - tak to je super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Ta radost z tebe září až přes monitor... :-N kat-myslíš??? No já bych radši v tom červnu nebrala žádné srážky, ani na začátku, nic... :-( Prostě ať je celý červen hezky. Katy, týden před svatbou budeme volat na meteor press a budeme se dožadovat předpovědi počasí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
38..... uáááá...... Rybka 39 Rybko - písni mi Tvého emílka do IP, pošlu itinerář ;-) Naše autíčko pro nevěstu je Land Cruiser V8 (prý snad tento týden dorazí do ČR) http://www.toyota.cz/cars/new_cars/la... a miláček jede Leonem Cupra (tím běžně jezdím já, ale co bych mu ho nepůjčila, že :-D ). Navíc se na té žluté kapotě bude nádherně vyjímat cylindr 8-) http://www.seat.cz/leon/leon_cupra.asp Zpátky samo, že se mnou :-D Prio - to je bomba cena !!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já už je otravuju kvůli počasí od ledna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když už mluvíte o těch autech :-) Tak já mému milému zabavila Mitsubishi Outlandera a posadila ho k bratrovi do Renaulta Espace :-) Sice chvíli držkoval, ale když jsem mu vysvětlila, že bílá stuha se žlutýma kytka se bude lépe vyjímat na černém autě, zatímco jeho klobouk na stříbrném...tak to vzdal. Stejně se mnou nehne. On má stavbu a já svatbu :-) :-) :-) hezky to máme rozdělné, že? :-D :-D :-D Holky, už máte hudbu na obřad? Já si s tím pořád lámu hlavu... nástup: klasika - takový to ta tatataaa, ta ta tata taaaa... potom něják orchestrálka bez slov na prstýnky: ze zlatovlásky: Já Ti prstýnek dám a nakonec: Verve absolutně nevím co na blahopřání... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by vyšlo hezké.... určitě vyjde! MUSÍÍÍÍÍ |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: co se týče hudby,tak jsme se shodli jen na Armstrongovi :-D Jináč nevím :-| Asi to budeme muset doladit s kamarádem,který poradí ohledně hudby...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už sem jednou hudbu někam psala.... Takže: nástup ženicha + hostů - tam tam ta dam nástup nevěsty - Tři oříšky obřad - Memory a La Mer - oboje Richard Clayderman (dá se najít na you tube ;-) ) gratulace: 1. Ještě, že Tě lásko mám 2. Falling slowly 3. Karavana mraků (Landa) 4. All in love (Shrek) 5. Bratříčku zavírej vrátka (Kryl) 6. Anděl (Kryl) Kryl je na žádost miláčka, má ho moc rád. Ještě uvažuju o nějaké písničce od Elánu .....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jdu na nehty 27.6. v 17 hod. a moje nehtařka říkala že každému doporučuje si nechat udělat nehty aspoň jednou před svatbou. Jak jsem tam byla a bavili jsme se o svatbě tak říkala, že předemnou měla holku co se vdává a na hostinu pozvali 300 lidí a v ten den neví ani kolik jich přijde.... to je šílený :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Petulicka: 300 lidí???...no poteš koště! Boze to si ani neumím dost dobře představit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holkýýýýýý!!! Tak, dneska jsem strávila celej den na školení v Praze :-| Dalo se to přežít, až na tu cestu, za 5 hodin jízdy mám totálně bolavou pr... :-N A jinak: Rybka - vývazečky lostomiloušký, takový jemňoučký... 8-) Prio - ad hudba: nástup hostů, ženicha a nevěsty - Pachelbel - kánon. V průběhu obřadu asi Largo ze Zimy od Vivaldiho, na gratulace asi Falling Slowly, pak se mi líbilo cosi od Pehy, už si nevzpomínám na název... :-| Stačí, ne?! x-) Jo a naši kámoši měli jako hlavní gratulační Sleeping Sun od Nightwish - absolutně skvělý, ale už se nechcem opičit... Petuli - hm, tak na nehty se už dřív nestihnu objednat, už mají všude totálně plno :-S Asi se všechny kozy v červnu vdávaj, nebo co :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
37........ Rybka 38 :-) Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, včera jsem těm na které jsem měla mail poslala trošičku upravený itinerář od Sil. Snad se bude hodit :-) Viděla jsem ho u jedný holky tady na BRMS a jak se říká líná huba - holé neštěstí, zeptala jsem se a ejhle...ona ho s tměa obrázkama měla ve Wordu :-) Kat: Tobě jsem to poslala do práce, ale ty marodíš, viď ? Pošli mi prosím do IP mail...pošlu Ti ho taky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: catarinca@seznam.cz Předem díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no jak jsem psala. Přesně s těmi autíčky jsem ho taky chtěla, tak jsem úplně nadšena. Hnedlinko předělám ten svůj a naházím tam Cars x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jsem ráda, že jsem mohla být alespoň v něčem nápomocna :-) Kat: za chvíli ho tam máš ... Už jste někdo dělal jídelák - tedy meníčko :-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prio: muzu te taky poprosit? mail mas v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, Kat: odesláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: díky moc... Jidelák dělat nebudu... už každej ví,co bude ;-) :-D Já jsem děsně líná,mě už se nechce nic dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky šikulinky, ty auta jsme ještě vůbec neřešili, vidím to na totální shon půl hoďky před svatbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: moc diky
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: z toho si nic nedělej, já včera přitáhla ten itinerář domů a můj milý na mě koukal jak bluma, že to je přece jedno kdo s kým pojede!? Což já teda vidím uplně jinak...no tak jsme se rafli, ale stejně to tam v ten svatební den někam pověsím, když už jsem si s tím dala tu práci. Papírnictví jsem včera nestihla a dneska o tom taky pochybuju...ach jo...já ty jmenovky asi nikdy neudělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si udelali jen seznam, kolik mame aut a kolik lidi. A jak se potom seradime uz je asi jedno. Prvni zenich, posledni nevesta a co bude mezi tim je celkem fuk. Stejne pojedeme pres cely mesto, takze se kolona urcite rozdeli. Dame si sraz tesne pred zameckem a poslednich par metru uz dojedeme soucasne. A na hostinu to udelame stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
Menu dělat nebudu, stejně jsme to všude vykecali :-D Itinerář dostane každý z rodiny, kvůli času i aby věděl, ke komu vlézt do auta. Jeden výtisk nafasuje i družice, která bude mít ve svatební den na starost zdobení aut. Dám tam i mobil na ni, kdyby byl někde s nějakým autem problém. Je to šikovná holka, tak jsem v klidu :-) Prio - neboj, on na to přijde, že je to dobrá věc. Jen to někde nech povalovat, aby se na to mohl kouknout, popř. se zeptej, zda myslí, že teta Máňa nebude nasr, že jede s tetou Bětou, když se před 20 lety rafly.... a uvidíš, že se chytne a bude to řešit. Nezapomeň všechny jeho návrhy hned malovat do toho itineráře! Ve finále je to fuk, jen dej bacha, ať tetu Bětu nestrčí k Tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Ty jsi mě rozesmála :-D :-D :-D tetu Bětu k sobě do auta nechci ani za zlatej groš:-) já to vidím uplně stejně...nezáleží na pořadí aut, ale o to, aby každý věděl s kým má jet...mám ještě v živé paměti jak to vypadalo na svatbě švagra...každej za mnou chodil s kým jede, tak jen chci usnadnit práci Marcelce, která mi to bude organizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - přesně tak! Chci dát co nejvíc info, aby mě nikdo neotravoval. Chci si ten den užít v klidu a pohodě x-) Jo a už vím počet koláčků, co budeme potřebovat .... 2000 ks !!!!! :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?