Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nastávající vymýšlí samé kousky vtipné,originální,... :-N Jemu nevadí,dělat ze sebe šaška před lidma a je pro každou legraci. I pro ten podivnej svatební tanec se nadchl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A už máte nacvičeno? :-D My jsme se jenom dohodli, že do toho půjdem, ale od té doby jaxi nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: dneska jsme si zopákli začátek a drahému ujeli kecky,padnul na zadek a já si smíchy ucvrkla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak nám dalo BRMS dneska pěkně zabrat, co... 8-( Ještě že existuje ICQ, viď, Majky? :-D A jinak to máme za rovných 40 a Rybka si musí na kulatiny ještě den počkat :-D - 41 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čest :-D Tradááááá 39 8-) .... Rybka rovných 40 8-) Nemohla jsem spát,tak jsem si dovolila :-D Jináč děvčata... jsem ještě tento týden doma :-S To už je fakt na provaz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná No potěš koště... už jen 39 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holčiny... tak mě to vyhodilo Edwarda... :-D (bože) a Anna :-) (což už se dá) !!! Ale nikde žádná Nicol...???? :-( Asi musím změnit chlapa... :-N Já dodělala všechny čokoládky, vyrobila 1 ks meníčka (víc jsem toho nestihla) a nastříhala svatební etikety... ještě Luky musí vytisknout svatební noviny a já je budu muset nějak svázat.... a také jsme objednali přes drogerii DM puzzle s našima fotkama, které jsme fotili na oznamko. To pak dáme jako poděkování rodičům... :-) kat-oznamko nemá chybu, přesně vás vystihuje. Jsem moc ráda, že už ho máte !!! Gratulace !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vcera nam to tu nejak nefungovalo. Ale vzhledem k tomu pocasi se neni cemu divit. Pred chvili jsem si uvedomila, ze do svatby nam zbyva uz jen 5 tydnu!!! To zni uplne jinak nez 39 dni. Ikdyz i tohle zni dosti hrozive.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.chmu.cz/meteo/om/inform/me... no moc chytrá z toho nejsem,ale dneska by měla odpoledne být další aktualizace počasí od 10.6.do půlky července... :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: díky za chválu oznámka,ale asi ho smažu,už ho okukujou lidi v našem okoli na netu... 8-( Myi: no hold nám to utíká víc než bychom chtěly,ale pak si budeme říkat,že to stálo za to :-D za ty nervy,za tu naši pracovní snahu a nervozu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to abych se dala na modleni. Na obed se do salonku vlezeme tak tak a potom se rozprchneme po zahrade, jestli bude prset, tak je to v haji
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jestli bude lejt,tak my jsme taky odepsaný :-| i když budeme mít stany,ale stejně,ten déšť to dokáže narušit.. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat: na te zahrade maji velky slunecniky co funguji i proti desti, ale bude to blby...
Odpovědět
Profilova fotka
Choj, choj... kat: to oznámko je bomba!!! :-) majky: teda ty jedeš :-) já o tom pořád jen kecám, ale nic se neděje. Jak budeš lepit ty etikety na vínko ? My o víkendu zařídili paní do kuchyně + číšničku na hostinu. Tak z toho mám radost :-) Objednala jsem se na nehty - 27.6. v 17:00 (tak doufám, že si je pak už nezničím :-)) tenhle víkend jdu na zkoušku účesu + zkouška u kosmetičky. Večer přijede švagrová, tak asi skočíme do papírnictví, potřebuju tam toho fakt hodně :-) Z čeho jste dělali jmenovky ? ze čtvrtky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jedna informace...před chviličkou mi volal kameraman, tak mi říkal, že 28.6. bude určitě teploučko a sluníčko :-) že to prý objednal :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: jestli si kameraman dělá srandičky s tím počasím,tak mu vyřiď,že si ho najdu :-D :-D :-D Jmenovky jsem dělala ze čtvrtky... prodávaj různě velké.. barevné... rovné.. vlnité...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: Vlnité? To jsem ani neviděla :-)))) Jo a kameramanovi to vyřídit, ale tvářil se, že to myslí vážně :-D :-D :-D tak změna...dneska jdeme do kina a na nákupy půjdu zítra...musím si najít nějáké hodně velké papírnictví :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Choj cholky!! 8-) Počasí by mě teda naštvalo, kdyby lilo, chci se po zahradách procházet v šatičkách s vlečkou x-) x-) Prio - už teď objednaná na nehty??? :-o Týýý vogo, tak to bych si měla taky pohnout :-S Prio - taky mám o víkendu zkoušku účesu (s kytičkama i závojem), tak to zkusím bliknout, jenom si musíte odmyslet mu moji bordó barvičku, ta na svatbě nebude ;-) A jmenovky jsem dělala taky ze čtvrtek - zašla jsem si u nás v Brně do výtvarných potřeb, mají mega výběr 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já jsem z toho počasí úplně blbá, nějaké průměrné, nadprůměrné ... jak tedy bude??? :-D Smaž, já ho tam taky nemám, protože vím, jak by to dopadlo... ;-) priori-ještě miulý týden jsem o tom taky mluvila, všechno jsme to spáchali s miláčkem o víkendu....tedy skoro všechno !!!! :-D Etikety budu lepit lepidlem v tubě (válci) nevím teď přesně jak se jmenuje, ale drží vestovně. Ptala jsem se na to Jarka (mamčiného přítele) je vinař a tak lepí etikety na víno a říkal, že tím lepidlem je to nejlepší. No vidíš, taky jsi toho hodně zařídilia. A jestli toho 28.6. opravdu bude sluníčko, tak přijedu vašemu kameramanovi políbit paty... :-D :-D :-D Jinak my na jmenovky koupili archy papíru, které jsme si podle toho, jak jsme tu jmenovku chtěli mít velikou nařezali. Vlnité se také prodávají, ale nevím, jak na nich drží např. samolepící etiketa....?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já mám jmenovky z vlnitého papíru a na tom přidělanou čtvrtku normální vteřinovým lepidlem :-D drží to báječně :-D co se týče počasí,jsem z toho taky paf.. čili nevím :-D Marrei: já jsem objednaná na nehty už od ledna :-D zkouška účesu je za mnou,dopadlo to fajnově,další mám až týden před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, ještě dotaz - už jsi někdy um. nehty měla? Já nevim, jak si na to budu zvykat, tak jestli si je nemám nechat udělat už teď a před svatbou doplnit.... Co vy ostatní a nehtíky??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já nosím gelové nehty a doporučuju je!!! drží fest... stály mě 450kč a doplnění po měsící vyjde tak na 150kč. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to je ok tím sekudnovým !!! :-D To já a sekunďák... stačí, když si dělám nehty... :-N zalepená i s ručníkem... :-) Nehty pořád přemýšlím, jestli si mám udělat sama (dělám si doma acryl), ale asi se objednám taky k profesionálce... ať se s tím doma nepiplám.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já jsem neměla čas si dělat nehty doma,jsem líná,ale jsem ráda,že si udělám vždycky každé nedělní odpoledne jen pro sebe... relaxační koupel,peeling,maska na vlasy,zábal na tělo,maska na ksicht,... a je mi fajnově... nehty svoje mám prý kvalitní a pěkné,ale ten čas není... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to jste z laciného kraje. Tady stojí kompletka 550 Kč někde i 800 Kč a doplňění 250 Kč... 1 nehet (když se ti zlomí ) 50 Kč. Já jsem na ně chodila rok a vždycky mě je manikérka udělala strašně široké, nic nespilníkovala, takže jsem se jednoho dne naštavala, po netu objednala modeláž a tak si je už 2 roke dělám doma. Když mě některý uletí, večer ho zpravím a je to. Ale je pravda, že bych si na svatbu chtěla dopřát komplet všechno od druhých, i když mám strach, že mi je zase udělá nějaké lopaty a já s něma nebudu spokojena. Takže pořád jsem na váškách? :-) Jinak , takové nedělní odpoledne si taky dopřávám !!! jojo, to je blaho ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, objednáno taky :) Ale už na středu 25.6., pak už jedem do Náchoda, tak snad si nehtíky nezničím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nehty nechala dělat před 3 týdny a minulý pátek jsem byla na doplnění. Mám gelové a zvykla jsem si během jednoho dne. Super super super. Na další doplnění jdu 9.6. a pak až 26.6. x-) Toho 26. jdu i na melírky x-) Jmenovky jsem vyřešila přes miadesign. Objednala jsem čokolády, které jsou zároveň jmenovkami :-D Svatební noviny pořeším až po zkoušce (tu mám teď v sobotu), už je jen dát dokupy a vytisknout. Včera nám přišel fotopapír na oznamka, tak pomalu vytiskneme a rozdáme s koláčky tak za 14 dní.... Už mám i pořadí aut na obřad a itinerář dne, takže ufffffffff. Kat - oznamko jsem nestihla |-| Plííís do mailu - silente@seznam.cz 8-) Majky - Ty jsi ďábel.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ona ty nehty dělá fakt levně,tady u nás dělá plno ženských nehty.. někdy my vydržely jen dva dny a pak odlítaly.. tyhle gelovky jsou super a fest drží..... a s tvarem a barvičkama jsem moc spokojená.. už ted mi kamarádka hlásila,že už má pro mě objednaný stříbrné kamínky a různé návrhy.. už se těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: odesláno,snad to bude dostatečně čitelné..
Odpovědět
Profilova fotka
sili-zase taková lichotka od tebe... no teda !! :-D A ty jsi dračice. Gratuluji, k úlovkům !!! kat-to je super, že jsi spokojená. To zase já teď dělala jedné kamarádce tady z BRMS nehty na svatbu.. tak snad byla spokojená. Když viděla moje nehty tak mi říkala, že by nepoznala, že mám umělé, že jich mám hodně přirozené... no nevím...? :-N Přitom já jsem si od malička nehty kousala a svoje nehty mám škaredé. Lámavé, krátné lůžko... vůbec nemám nehty po mamince, ta má nádherné nehty ! Mě se ještě na nehtu líbí něco namalovaného a teď jsem slyšela o nějaké novince, je to nějaké technika že ti nalepí na neht třeba tvoji fotku, nebo hlavu tvého miláčka... :-) nebo, když máš fotky tvých svatebních šatů tak ti tam dá jakoby vzor těch šatů... no těžko se mi to popisuje, tak snad mě pochopíte.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?