Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: i když jsem zvyklá lítat v práci s takovýma klofákama (podpatkama),tak na obřad musím mít balerínky (ženich je relativně stejně velký jako já) a pak to jsou moooc pohodlné botky,které pak "dodělám" tancem na odpolední slavnosti.... ;-) Tak že klidně bych ti je doporučila pak na přezutí. Byla jsem se podívat v Deichmanovi a mají tam ted akce na balerínky (cena kolem 250kč,mají 50% slevy)... bohužel na mě tam neměli velikost,tak jsem si tyhle pořídila ve výprodeji v jednom italském obchodě...
Odpovědět
Profilova fotka
kat: diky za tip, zajdu tam urco
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vcera jsem byla u babicky. Ptala se, co bude na obed, tak jsem ji rekla prirodni kureci maso se syrem a sunkou. A moje sestrenice to pry nepapa, tak at vymyslime neco jinyho. Skoro jsem se s babi pohadala a doma jsem pak bulela do polstare. Mam vymyslet zase neco jinyho, nebo se na to mam vykaslat?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: co se týče toho jídla,tak určitě většina to jí,tak že bych rozhodně kvůli dvěma lidem menu neměnila... já jsem taky zjišťovala,jestli by si radši lidi dali svíčkovou nebo něco lehčího,kuřecího a velká většina byla pro svíčkovou,tak prostě bude svíčková... klasika... hlavně si s tím hlavu nelámej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu vyvenčit hafanáta na zahradu,tak si tam dám kávičku a ukážu se tu později.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, Myi a Kat - já bych pohlaví mimča chtěla určitě vědět, Michal nejdřív že ne, ale pak řekl, že když už to budu vědět já, tak že on by to nevydržel :-N Je přece supr kupovat na holčičku růžový a na chlapečka modrý, mě se moc nelíbí žlutá a zelená a takový ty neutrální barvy x-) Jinak Myi, na změnu jídelníčku se vykašli - to ti nařizuju :-p - nemá smysl si dělat hlavu a trápit se tím a už vůbec ne brečet!!!! Kdo nebude jíst, má smůlu, může si dovézt řízky z domu. A může být rád, že ho vůbec zveš na hostinu, né?????
Odpovědět
Profilova fotka
Si vzpomínám na moji babičku, na bráchové promoci si hrála na dámu a to že nejí a to taky nejí... pak tam vyřvávala na mamku přes celej stůl, co to asi bude, když je v jídelním lístku "kuřecí kousky na žampionech + hranolky".... tak jí mamka vysvětlila, že to asi budou kousky kuřecího masa na žampionech a hranolky.... tak si bábi asi po hodině vybírání objednala a pak to stejně nesnědla, jenom hranolky, zbytek byl prý hnus..... jsem zvědavá na naši svatbu 8-( parmazán a hrušku asi nepřežije ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: z toho duvodu jsme nedavali kureci se syrem a broskvi. Ja to miluju, Lada taky. Kdyz nekam jdeme, tak si dame vetsinou tohle. tak jsem broskev vymenila za sunku s nadeji, ze uz snad remcat nikdo nebude. A ono bude...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ale rozkaz uposlechu a nic menit NEBUDU
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: přesně tak,nic neměň.... ;-) kašli na to... Holky,já doufám,že budu brzy fit.. mě to doma už leze vše na nervy... :-S Hlavně bych potřebovala zařizovat další věci... a na kontrolu jdu až v pondělí... včera mi volali z práce,jestli bych nemohla už v pátek přijít... no nechce se mi,protože jsem si řekla,že jsem doted vše přecházela a tohle není žádná sranda a chci to doléčit dokonce.. hold budu doma tři týdny... :-|
Odpovědět
Myi: já bych taky nic neměnila i kdyby to nechutnalo polovině lidí, tak je to VAŠE svatba a VY si ji musíte užít. jinak všechno nej nej nej nej nej nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčátka, dlouho jsem tu nebyla, tak vás musím dočíst... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bré ránko, tak prý to máme za 45 dní (Rybka 46) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-tak mocinky gratuluju (opožděně) k narozeninám. Hlavně, ať jsi v pořádku a s tebou i mimiško, takže hlavně hodně zdravíčka přeji !!!! :-) Co se týče hlavního chodu, tak se na to vykašli. To by jsi za chvíli předělávala celé menu i pro další svatebčany, co to nejí a tamto nejí... prostě, všem se nezavděčíš... :-S slunicko-s tou kravatou bych se taky netrápila, prostě, jestli se vám taková líbí, tak se řiďte podle svého úsudku a ne že je to "v pravidlech" a má být taková nebo maková... v dnešní době může jít i bez !!!! :-D (jako kravaty jsem myslela) :-N kat-úžasná písnička z Hříšného tance. Pařila jsem doma na to o 107 :-D :-D :-D Na svatební botky se jdu kouknout do alíbčka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska si jdeme pro prstýnky a jsme strašně zvědaví, protože nám paní řekla, že bude zkouška, ale ona žádná neproběhla a prstýnky jsou už prý hotové. A navíc jsme si je vybrali podle obrázku a ještě pozměnili... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
petulicka- no fíha?! A máš v tom prstýnku nějaké kamínky?!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, má tam být jeden
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím jak vám, ale nám ve zlatnictví řekli, že než to začnou matovat/lesk a zasazovat kamínky, tak si to máme přijít vyzkoušet, prý by byl docela průšvih, kdyby tam vsadili ty kamínky a byl by mě malý, nebo cokoliv s ním udělali a pak ho museli zvětšovat nebo zmenšovat. ALe třeba to jsou jen zbytečné obavy a vám bude sedět. Tak držím palečky, aby to vyšlo, pak dej vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus, dneska to máme za 44 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky dopadly skvěle, už jsou celé okoukané a za chvilku budou i ošoupané :-D , musím je dneska vyfotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - 44, bože, to je měsíc a kousek!!!!!!! =-) =-) =-) Tak noční můry o naší svatbě začala mít i moje mamka :-N - zdálo se jí, že jsme měli mít obřad až 13:30, tak jsme si dali ještě doma oběd a pak že si na chvilku zdřímnem.... Samozřejmě jsme zaspali a vzbudili jsme se v 13:20.... a nastal fičák :-D Petuli - tak to je super, že jsou prstýnky OK, těším se na fotky!!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: moje mamka už má taky noční můry, že si nestihla nic pěkného ušít a že šla nakonec v obrovském kostýmku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NAZDAR BAZAR !!! :-) micha-ježiši za 44? =-) :-N petulicka-tak to je super !!! I bez zkoušení ! ;-) :-) Už ať jsou v albíčku. :-N marrei-já jsem zvědavá, jestli ty noční můry, které se nám zdají nebo tvé mamince, tak jestli se to nějak promítne do svatebního dne a na něco si vzpomeneme? Doufám, že ne a že fotograf i kameraman přijedou na slíbenou hodinu, že dort bude krásný, my budeme v nádherných šatech.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brej den, tak že,situace je asi taková: 1. konečně jsme domluvili muziku (kamarád DJ hraje vše-od vážné muziky,přes modernu,klasiku,bigboš,... až po dechovku :-D .. snad na ni nedojde :-D )........... 2. domluveni řidiči na rozvoz........3.dnes už bude finální verze oznámka doma i s obálkama (konečná cena za zhotovení ... dvě lahve Berentzenu :-D ) .... no a až budu fit,zbývá nám doladit jen nějaké úpravy na ženichovi a pak si oddychnu... :-N nezapomněla jsem na něco? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katy-vyčerpávající !!! ;-) Nejvíc se mi líbí cena za oznamka !!!! :-D Na tom jste opravdu ušetřili majlant. Nás oznamka vyšla na necelé 2 000 Kč, ale zase jsem říkala, že to už je jen "kapka" v moři, to se stratí v té celé částce, kterou budeme za svatbu platit.
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holčiny...včera jsem vyrobila první čtyři děťátka vývazků :-) docela to jde rychle. cca 5 minut jeden vývazek. No ale ještě mi jich zbývá 44 :-( ale budu to dělat takhle po večerech...každej večer 5 vývazků- takže bych to za 10 dní měla zvládnout. Kat: navrhla jsem doma ten trochu netradiční první tanec, čekala jsem rázné odmítnutí, a hele...remcal jen chvíli a pak řekl...tak ještě uvidíme. Musím natrénovat sestavu - jednoduchou a ne moc komickou (nemá rád být středem pozornosti). Ale ta písnička je naprosto skvělá. Ještě přemýšlím o té první písničce, asi mu dám nějakou z jeho oblíbených - třeba Metallicu-Nothing else matters. holčiny nevíte, kde bych sehnala oválné etikety - takové ty maličké? Chci to nalepit na košíčky s našima monogramama a s datumem svatby, ale nemůžu to nikde sehnat. Vím, že to existuje...ale na netu to prodávaj pouze na celá balení - cca 50 archů, to je strašně moc:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: s těma vývazkama to je boj,já to znám... málem jsem se totiž při jejich výrobě zasebevraždila,stačilo si omotat onu stuhu kolem krku,já byla na mrtvici 8-( :-D A s tím tancem gratuluji!!!!!!! Když do toho půjde tvůj nastávající,tak bych mu rozhodně nechala zahrát tu Metallicu :-D Co se týče těch etiket,tak mě napadá jen nějaké papírnictví nebo tiskárna,fakt netuším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: a naměřovala jsis ty jednotlivé části, nebo jsi to skládala od boku?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já jsem si to naměřila.. ale jelikož jsem skončila asi u třetího kousku a pak jsem se šla věšet,tak jsem to ani nedodělala a objednala z netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-šikulka, já tak dělám čokoládky, včera jsem jich zvládla 34 ks a teď už jen zbylích 21 ;-) :-D Ohledně etiket bych se také přikláněla k papirnictví nebo kancelářské potřeby ?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?