Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak dělat se doma ještě s čokoládkama,to bych se asi už fakt picla :-D a v návalu nasr.. bych ji snědla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) čokoládky mě taky ještě čekaj, ale na to se těším :-) Ty vývazky, ne že by mě nebavily, ale nemám ráda, když ta práce trvá víc jak dvě hodiny...ale zase je to hezkej pocit si něco sama vyrobit. Majky: obal an čokoládky jste si nechali zpracovat nebo jsi vytvářela sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem, dala jsem prstýnky do alba, tak se můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petulicka...moc pěkné prstýnky! :-) a máte hezkého králíčka...taky bych takového chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty čoko jsou jednodušší než vývazky. Luk je navrhl, nařezal a já už je jen obaluju. :-D priori-samy, Luk je udělal. :-) je to moje šikulka !! petulicka-krásné prstýnky, zajímavá kombinace !!!
Odpovědět
Profilova fotka
43.... Rybka 44 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Konečně mám na Vás chvilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to to letí, já dneska přišla do práce, pobyla tam jen hodinu a šla domů, je mi zase šoufl a nevim z čeho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím, že rej nám nedodala příjmení?! 8-) Sili-ahoj to je dobře, že ses ukázala, už jsi mi tu scházela. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem se školila jak divá :-p Ale také už jsme KONEČNĚ objednali prstýnky, takže jupíííí. Obrázek nemám, jsme si je vymýšleli na místě :-N Budou 15.6., takže trošku knop :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-takže jsi ještě chytřejší, než jsi byla?! :-N Jů, gratuluji k prstýnkům.... to se stihne, v poho. Tak aspoň popiš, bílé nebo žluté zlato?! :-) kamínky, bez kamínků...aj...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky ;-) Zítra jdeme vyzvednout ženichovu košili (snad na to zas nezapomeneme :-D ) + koupit kravatu. Micha - že by??? Co mimi, to nemůže být??? =-) =-) Byla bys třetí z nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Něco mi uniklo? Třetí??? =-) Kdo je druhá? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A prstýnky: takže - jsou zlaté šířka cca 6-7 mm půlka hladká lesklá druhá půlka - já rytinku, která zdálky vypadá jako kdyby tam byly kamínky; Honzík egyptské hieroglyfy uffff no každopádně nás vzhledem k tomu, že tam dáme naše zlato (já např. svůj starý snubák.... ), budou prstýnky stát dohromady 3400 Což je fakt supééér :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha-jé, já tě zazdila... promin. Chudě !!! Ty jo a z čeho? =-) marrei-tak to gratuluji !!!!! ;-) sili-myi a rej ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili - tak to je super !!!! Budou určitě krásné. My si taky dávali svoje zlato a prstýnky nás vyšli na cca 1 600 Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Rej :-N No vida vida. To je nějaké nakažlivé :-D Majky - to je taky super cena! Micha - není to z těch všech prášků? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - jojo, Rej + Myi. A po svatbě dofám že i Marrei, Sili, Majky??? ;-) , Kat, Prio.......... koho jsem zapomněla??? =-) Sili + Majky - naše prstýnky nás taky vyšly jenom na 3500,-, taky jsme udali vlastní zlato x-) Sili - jsem fakt zvědavá na prstýnky, popis vypadá fakt zajímavě!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - taky jsem na ně zvědavá. Jsme si je tam vymýšleli sami, páč se nám nelíbil ani jeden vzor, co tam měli :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-pěkně naplánované !!! :-D Taky super cena. My počítali s cenou 10 000 Kč, ale za ty naše chtěli normálně 7 000 - 8 000 Kč, kdybychom si nedodali zlato. Máme asi chudé prsty, Luk má tak chudý prst, že byl mojí mamce ten jeho snubák dobrý... :-D sili-to je nejlepší si je nechat vyrobit podle vás, jak vám se líbí. Nebudeš přeci mermomocí vybírat nějaký prstýnek, co se vám nelíbil.
Odpovědět
Profilova fotka
Těpic holky :-) Dneska se mi absolutně nechce nic dělat,ale nejhorší na tom je,že tu mám asi dvě tuny prádla na žehlení,mytí podlah v celým baráku (kvůli Bren ted musím tohle dělat ob den),.... nooo je toho dost... asi se na to vykašlu a budeme žít dál v bordelu :-D Byla jsem na kontrole a žádná sláva :-( asi to vypadá na další týden,tři neděle doma,to je můj dosavadní životní rekord asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-vys... se na to !!! :-D :-D :-D nebudete sami, kdo tak žije. My taky !!! Dnes nehnu ani prstem, tak jsem zmožená ze včerejšího bruslení, že jsem ráda, že mám sedavé zaměstnání. Když jdu, tak jdu jako kdybych ho tam ještě měla... :-D :-D :-D A jak roste pejsek. Kači a co ti vůbec je, tak dlouho nemocná?! =-) že ty to děláš nascvhál, hraješ na nás, že jsi nemocná a beztak už máš zařízenou celou svatbu?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: a že ho tam ještě máš :-D :-D :-D vo co ...? :-D :-D :-D Hafanát roste jako z vody,mám pocit,že tak za týden by si dala k obědu už třeba i kus ze mě :-D Mojí nemoci se říká zápal plic,zánět průdušek a zánět dutin :-( tohle vše najednou... 8-( Pakárna.. Si piš,že už to mám všechno zajištěný a jen to koordinuju z postele.... :-D Jen Emča furt nemá nic na sebe na obřad.. ale to je detail :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jsi mě odhalila... :-D Ježiši, no to je kombinace? Aby tě do svatby dali dohormady? :-) Já musím taky ještě naší Shawneečce ušít postroj. Všechno vymyšlený, nachystaný, ale šicí stroj je u mamče a ne a ne si pro něj zajed. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.babynamescountry.com/babyn... tak to hle vyzkoušejte,docela jsem se pobavila.. jméno pro kluka nám vyšlo Jan (ale toho má ségra) a jméno pro holčičku Karla (zkrácenina Karolíny)... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme Curtis a Lacie :-| Nic moc, teda... :-D
Odpovědět
ahoj holky... no marrei opravdu nic moc teda... :-D koukni sem,to vyslo me..uplne dole a pak i na dalsi strance http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
My máme Ziven a Tania Jinak všem přeji hezký víkend, já ho mám opět pracovní :-( za chvíli jdu dopráce a příjdu až rá, pak ještě v neděli a mám padla, vůůůbec se mi nechce. Holky když o tom tak přemýšlím kolik toho musím ještě zařídit a tak málo času.... fůůůj, všechno mám jen tak nahrubo... no snad se to všechno zvládne!!!! Tak hezký a slunečný víkend přeji pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, hlásím, že to máme za 41 (Rybka za 42) 8-) . A pak taky poslušně hlásím, že máme ženichovu košili a kravatu (foto v albíčku, sice z mobilu, ale je to vidět). A pak taky hlásím, že jsem si v zápalu předsvatebních příprav obarvila vlasy na bordó - odstín hezkej, ale upřímně doufám, že se mi to do svatby trochu vymyje, je to tmavší než jsem si představovala :-N (naštěstí je to jenom takovej ten šampón, co vydrží 24 umytí - takže cca zhruba do svatby :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak ta kravata je epesní a košile moooc pěkná ;-) S tou barvou.... času dost do smytí :-D vam si třeba,kdyby ses měla zítra vdávat :-N :-D Pokusila jsem se vyfotit oznámko... nic moc kvalita,ale jukněte do albíčka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - oznamko super, originální, vtipný ;-) A kdybych se měla vdávat zítra, tak holt budu za fantomase - modrá hlava... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?