Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holčiny ;-) Terísku:Tak to jsi ale musela být hodná a neboj notebook taky bude-tak si ho přej jako svatební dar :-D :-D Kauculacek:Tak fot,fot a honem s nima do albíka x-) já už je mám koupené,jen se na nich ještě naučit chodit.Ale naštěstí nemají moc velký podpatek,tak snad to zvládnu 8-( :-N Jinak ty noviny jsou super nápad a to si vytiskneš na klasický papír do tiskárny? =-) Že bych se do nich pustila taky? :-. :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny moje:-)koukám že je tu debata o svatebních novinách já už je mám hotový tiskla jsem hlavní stranku na čtvrtku a ostatní na klasický papír vypadá to moc hezky vložila jsem tam i fotky když jsme byli malý a taky menu aby věděli co bude dobrýho:-)pak pár vtpků z internetu a taky tradice co a jak se dělávalo na svatbách.Dávala jsem je číst mé svědkyni a moc se nasmála takže věřím že jseou vtipné a hezké a umysl se vydařil:-)tak už sem vytiskla jedny udelala jsem na kraj dvě dirky a svázala stuhou:-)ostatní budu tisknout až tak měsíc před to je hned:-)Jinak dkuju za radu asi ta fialková mi bude slušet já osobně tu barvičku mám ráda ale mamča pořád že bordo je krásná....tak jsem nevěděla no:-(ted v lednu jdu zaplatit zálohu na fotky a video a restauraci :-)HOLKY UŽ SE TO BLÍŽÍ!!!!!!!!!!!!!Kaculacek::::šup botičky sem.-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacek: ty botičky jsou překrásné téééééda tak krásný botičky jsem dlouho neviděla jak pro princeznu ježiš nemohla jsem se vynadívat....co dodat.....jedním slovem:NÁDHERA :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :) Mno, tak co se týče botiček - sou fakt krásný. Navíc sem v nich doma šmajdala a zdají se i pohodlný 8-) Jinak noviny - už sem začala a docela velkou část už mám hotovou x-) Jsou tam věci o nevěstě, ženichovi, jak to začalo, menu, program dne a potom takový ty srandy. Zatím mám hotových 8 stránek a je to docela fuška!! Pak je vytisknu na normoš papír a možná je zalaminuju, nebo alespoň první a poslední stránku. Važbu ještě nevím jakou udělám, buď taky 2 dirky + mašličku, nebo krouškovou vazbu.. chjo :-D Ale na to je času dost.. i když.. 6 měsíců :-D Wow..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny ;-) Kauculacek:Ty botičky jsou fakt krásné a vypadají pohodlně x-) Sandu:Ta fialková barva je krásná,ale záleží jenom na tobě jakou barvičku si vybereš :-N S těma novinama jste mi nasadily brouka do hlavy-to vám faaakt děkuju :-D :-D :-D No možná že se do nich pustím taky 8-( :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, zabavíš hosty když se budete fotit, vybereš za ně penízky a navíc to každej na svatbě nemá (nechce se jim s tím patlat a někdo na to není) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacek:To s tebou souhlasim že se to jen tak na svatbách nevidí,tak musim někde pozbírat inspiraci a asi to zkusim x-) Holky:Pořád tak nějak přemýšlim :-. my nechceme svatební dary,ale raději peníze-ale nevim jakou formou je vybírat :-( Klasicky se asi vybírá do střevíčku,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, já si myslím, že peníze se dávají v obálce spolu s blahopřáním, ne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No asi máš pravdu,do střevíčku se vybíralo kdysi dávno :-D :-D :-D ještě to nějak vymyslíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, počkaj, to je zasejc další vybírání penízků :) Pak se ještě může vybírat při zátahu a ještě se dá něco vymyslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já mizim,pápá ;-) jedem se veselit ke známým :-D Jinak Krýsný Nový 2009 x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem si na svatební dar vytvořila takovou kartičku kterou dám do obálky s oznámkem a je tam psáno kdo si hlavu se svatebním darem láme,tak slyšte že už doma všechno máme ! udělají nám radost penízky v jaké koliv výši která nám na cestu a líbánky zvýší:-) klidně pošlu do IP papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, tu už sem tu taky kolikrát viděla aje to dobrý nápad - i hezky vymyšlený text ;-) Jen sem si myslela, že s oznámením to už bude pozdě, že už plno lidí dary mít koupený bude. Ale zasejc kdy dřív jim to dát. Přijít k nim a dát jim tuhle kartičku někdy dřív je blbý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak Nový rok je tu a vy nikde :-D Sandu:To už jsem tu také viděla,je to dobrý nápad x-) Ale my už jsme to víceméně všem oznámily že by jsme chtěli penízky,ale jen nevim jakou formou je vybírat.Jestli do toho střevíčku,nebo aby je daly do těch oznámení-jak tu psala Kauculacek,no fakt vůbec nevim :-. S nápada sem :-D Kauculacek:Jak jsi tu psala o těch svatebních novinách,že by jsi první stranu vytiskla na čtvrtku.Tak to je normální čtvrtka,nebo je to nějaká speciální do tiskárny? Mám z toho hlavu jak pátrací balon :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ano obyčejnou čtvrtku a krásně se to v tiskárně vytisklo :-D Holky přeju Vám všem hezký Nový rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja holky :), tak víte jak.. do toho nového roku 09 vše nej a ať se ten náš den "D" vydaří, jak sme si vysnily x-) Jinak s těma novinama. Přijde mi, že tisknout vše na obyčejný papír - to bude takový fórový, tak sem chtěla první a poslední stránku zalaminovat(do takové fólie) aby to bylo pevnější. Vlastně sem o tom ještě moc neuvažovala, zatím je jen vyrábím 8-)
Odpovědět
Ne jedněch stránkách jsem četla, že pokud se dávají svatební dary, tak pak se ještě praktikuje vybírání peněz do střevíčku. Pokud chcete peníze místo darů, tak ty se dávájí do obálky s přáníčkem a vybírání do střevíčku se už nedělá. V případě zájmu můžu zmíněné stránky dohledat...
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny díky ;-) Také přeji všem jen to nej,nej,nej x-) To byly poslední Vánoce za svobodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.. mno tak já myslím, že jak si to uděláš, takový to budeš mít :) Hezky vybrat do střevíčku nějaký ten další drobásek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé kuratkol to bys byla hodná,díííky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, je tu někdo? :) Jak ste na tom s oznámením? Už přibližně víte jak?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já jsem tu:-)oznámko jsem si vytvořila sama:-)jako podklad jsem dala barevný pevný papír a na něj jsem nalepila pauzák v menším foŕmátu a na ten jsem vytiskla text a datum a tak:-)a svázané mašličkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu vytvářet taky sama.. Původně jsem chtěla udělat velký kinofilm a do toho fotky a text, ale nakonec bude asi jiné.. asi ho sama namaluju :) Potom bych chtěla stejnej motiv na jmenovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny ;-) Teda koukám jaký jste šikuly,že se pustíte i do oznámka x-) to já bych nezvládla :-( Ale dneska jsem si koupila ty čtvrtky,tak se pustim do těch svatebních novin,nějakou inspiraci jsem už pozbírala- takže můžu začít :-D Jinak k těm oznámením,my budeme mít svatbu do žluta (takže všude spoustu slunečnic)a oznámení si objednám přes net,už jsem na nějaké koukala a tam také nesmí chybět slunečnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tamto by sem dělala přes PC, ale když jsem ho zkoušela, přišlo mi strašně přeplácaný. Jistou představu mám, tak sem zvědavá, jak to nakonec dopadne :-D (abych taky pak neobjednávala na poslední chvíli :p ).. Tak nakonec budeš taky vytvářet noviny? Já sem tak v polovině, ale myslím, že tam na tom bude ještě dosti práce!!! A co máte jinak už doma a nebo hotov či zarezervovaný? Já vlastně skoro nic..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,také se pustím do těch svatebních novin,jste mě nakoply :-D Koukala jsem do diskuze "svatebni noviny" a docela se mi to zalíbilo a je pravda že to zabije čas při našem focení (alespon se nebudou hosté nudit)teda doufám ;-) :-D No my už máme zarezervovaný místo obřadu,hostiny+penzion,dále máme DJ (je to náš kamarád),máme prstýnky,hotové jmenovky,vývazky,já mám koupené boty,no a ted se pustim do těch novin,to bude mazec :-D jo a ještě mám zamluvenou kadeřnici =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo.. :) Vývazky sis dělala sama a jmenovky? Já mám obřad, kuchaře, boty a podvazek ... teda, nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, už sem koukla do tvého alba - samovýroba :) Asi taky začnu. Kolik potřebuju délku stuhy/ na kolik osob? :)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jen svatební noviny oznámko a karty spozvánkou ke stolu a karty na svatební dar,pak zamluvené šaty a hostinu a foografa + video a termín no :-(takže taky nic moc:-(čísla mám zjištěný tak pak jen zavolám vizážistku a kadeřnici a nehtíky mi bude dělat svědkyně a taky mám číslo na bezvadnou starou paní která za 1500,-upeče jaký koliv svatební dost když jí dáš obrázek je moc šikovná no a svatební koláčky si budu dělat sama:-)no a košíčky na koláčky nemám ještě.Prstýnky a kytku a hudbu má nastarosti moje polovička
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já začínám šílet jo a ještě mám botičky.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?