Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jojo za pár čekám to každým dnem ale to čekání je šílený...jsem strašně nervozní každý píchnutí no děs :-D Tak to je paráda snad si si dnešek užila v klídku ;-) to je potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám ty si noční ptáče :-D Já už zase v práci.. Denska aspoň kino x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já spím ted dlouho ale večer zas straším a nemůžu spát:-(mám to celé otočené:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Accccccccccchhhhhhhhoooooooooooooooj kočky moje to pihlaví ještě na 100% nevim :-( ale vypadá to na holčičku :-D zítra mi to snad konečně řeknou a když ne tak v neděli jdu na 3/4D ultrazvuk tak to budu vědět na 100% Sandulkoooooo hlavně nám dej hned vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D neboj!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky tak budeme mít chlapečka :-) Honzíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, hoja, tu koukám dlóóóuho nikdo nebyl :-D Sanďulce gratuluji ke zdravému prcíčkovi, ale že si dal načas!!!! ;-) x-) Terý takže kluka? No supéér :-) Já sem taky v očekávání, tak nevím, Jířa chce kluka, mě je to jedno, ale snad spíš holčičku :-D :-D Kuratko, Sorbíku, Zuzi, kde ste?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdáááár ženy :-p :-D Teda já tady tááák dlouho nebyla =-) ale musela jsem se na vás přijít alespoň juknout ;-) Sandulko,gratuluju k mimískovi :-N Terinkooooo,jééé chlapeček x-) taky moooc blahopřeju a kdy máš termín??? Kaučulko ty taky čekáš mímo???????já ještě nic :-( :-( x-) Jinak holky toto uteklo co???už máme skoro rok po svatbě :-( :-D Tak zatiiim páááááá x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočko kde ses nám toulala??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko achooojky ;-) x-) No po svatbě a po dovolený mi začal takový pracovní kolotoč,že jśem se k PC pomalu ani nedostala 8-( ale to mě neomlouvá :-D těch 5 minut jsem si mohla najít :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku děkuju:-) Ahooooooooooooooojjjjjjjjjj :-D jsem ráda že jsi se ukázala:-)holky letíto šílleně letos se mi vdává má nejlepší kamarádka a já jsem z toho uplně na větvi:-)) hned bych si to zopakovala :-D :-D :-D :-D až je mi líto že to tak rychle uteklo asi si dnes pustím video ze svatby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulinko achooojky :-N x-) :-N Je to fakt hrozný,jak to letí :-( taky bych si to hned zopákla :-) I když to byl šílený kolotoč,tak na to budu mít celý život krásný vzpomínky :-N Koukala jsem ti do albíčka,malinký je tááák krásný :-N :-N :-N My jsme byli na svatbě kamarádce 12.12.a není nad to,mít to v létě :-D Tak zatím papapa,zase se ukážu ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D sorbí jojo kolotoč to byl ale bylo to fajn...ach...jojo škoda že je to jen jednou za život:-) Moc děkuju za pochvalu malej je fakt zlatíčko je moc hodný:-)každý den je s ním krásný :-)dnes je nám 5 týdnů a vážíme 4.500g haha je to macek...no malý se budí tak musím končit tak zatím papa a sorbí koukej taky dotoho už praštit :-D ..já vím není to jednoduchý ale neboj jednou se zadaří..já si počkala 2 roky a ještě jsem přenášela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj Sorboooonnkkkuuu :-DDDDDDDDDD no to je dost že ses ukázala :-D já mám termín 17.dubna :-) zjistili mi těhu cukrovku :-((( hrůůůůza jinak malej to je raubíř už v břiše :-))) na koníkovi v albu mám fotku Jendy z 3D ultrazvuku tak jukněte :-) Sandulko téééda ten roste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) x-) Sandulko:Teda malinkej roste :-N viděla jsem ho v albíku a je fakt krásný ;-) x-) x-) Terinko:Tak ty už to máš za páááár,vid?jdu se juknout na koníka ;-) Zatim páááááááááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek: už se to blíží :-) jen doufám že nebude velikej ...díky tý cukrovce může mít i 5 kg :-((
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za pochvalu holky:-)Terý zas je ale dobrý že kvuli cukrovce by jsi mohla jít císařem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zatim mi o císaři neřikali...ale já o ani moc nechci_ já vlastně nechci žádnej způsob rození :-D :-D :-D bojim sééééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahój, tak co Tery, jak se máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) já jsem ti utekla vid? :-( :-D mám se docela dobře ale mohlo by to bejt lepší :-) eště měsíc a kousek a budu mít Honzíčka u sebe :-) už se strašně těšim na broučka akorát porodu se hrozně bojim. A co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Terýýý to si děláš srandu že to tááák letí?????to je super!!!!ty jo mám úplně husí kůži tak už se konečně dočkáš:-)budu držet palečky:-) My s Tobíkem jsme v pořádku...dělá nám samou radost...spinká celou noc až do rána no prostě zlatý miminko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaucul a co ty????jak je??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááár kočky :-D Tery nekecej, že už za měsíc budeš rodit? :-D Já sem dnes zahájila 5.měsíc :-D :-D a máme se fajn :-)
Odpovědět
Ahojky, vy sem ještě chodíte ? :-) Kaučulko, Tera: Gratuluju k těhotenství samozřejmě :-) Nám se zatím stále nedaří už rok a jdeme na testy. Sorbonku: Ty jsi na tom asi podobně. Byli jste už na nějaké testy nebo tak něco ?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulka : jééé brouček :-) to je dobře že je hodnoučkej :-) já jsem zvědavá na toho svojeho raráška :-D Kauculka: ty jo 5. měsíc to to letííí :-) Uteklo to strašně rychle... příští týden se už jdu nahlásit do porodnice do poradny. dneska jsem 34+3tt bojim se čim dál víc :-) kuratkol: Kočko to mě mrzí ale naty testy určitě jděte...aspon budete vědět jak dál :-) ted na nich byla kamarádka (teda nedavno) a zjistili kde je problém a ted má za sebou umělí oplodnění tak se čeká na výsledky :_) a druhá kamarádka bude rodit měsíc po mě :-) tak držim palečky at to dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoojky holky ,,,budoucí maminky :-D jak pak se máte?Terý:-))ty jo no už se na tvýho cipíska nemůžu dočkat:-))) Kauculko u tebe mi to taky utíká jako blázen:-)))jéé takže koukám že sraz nevěst sme nestihli takže nakonec padne sraz mamin že??? :-D :-D :-D :-D hahaha
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) ty jo holky 19dní do termínu, ale jsem si jistá že půjde prcek dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo 19 dníííí?????????Terýýýýýýý!!!!! Mám úplně husí kuži...myslím na tebehlavně nezapomen napsat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem!!!!!!!!!!!!!!! Terýskovi se narodil krásný zdraví kluk..jmenuje se Honzíček:-))) Narodil se dne 2.4.vážil 3.180g takže pěknej kousek mužskýho:-)a měřil 49cm... Oba jsou v pořádku:-))) Terýýý ještě jednou VVVVVVVVVeeeeeeeeLLLLLLLLkkkkkkkkkkAAAAAAAA GRATULACE :-D JSI ŠIKULKA A MALEJ JEŠTĚ VĚTŠÍ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj děkujůůůůůůůůůůůů :-D ted už máme jenom 2980gramíků :-) Jew to moje láska sme z něj všichni hotový :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?