Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zlato nene ale byla jsem celej den po doktorech...opíchávali mi záda :-((((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taxe k Vám přidávám. Stejné datum, hodina 12tá a místo Zámek Kačina :-) co mám zajištěno? Mno, víceméně nic.. Jen datum a čas. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé Terko,tak už tu konečně nejsme samy :-D :-D :-D Ahojky Kauculacek,vítej u nás ;-) x-) My jsme si doted s Terkou mysleli,že se v tento den budeme vdávat jen my dvě :-N Tak já už mám hotové vývazky,jmenovky,máme zamluvené termín+místo obřadu,restauraci+penzion,fotografku,DJ (kamarád),máme prstýnky,já už mám botky na svatbu,mám nakoupené věcičky na výzdobu stolů atd.Já už bych se prostě mohla z fleku vdávat :-D :-D :-D Jo a šaty začnu řešit až tak v březnu 8-( x-) P.S.Terinko,tak to mě mrzí s těma zádama,ještě to nepřešlo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to koukám, ty už by ses opravdu mohla vdávat :-). Ještě mám vlastně zajištěnou fotografku - Zuzanu Scharf a pracuji na svatebním oznámení. Jinak zatím nič.. První kolo šatiček udělám během měsíce - jen pro představu co mě sluší a co se mi líbí a konečné rozhodnutí bude asi taky tak leden-únor :-) A jakou barvu svatby plánujete vy holky? Jdu mrknout na albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé ahoooj kaculácku :-) to jsme rádi že si tady :-D my máme zamluvenej termín svatby a místo obřadu, mám podvazek, přijdou mi botky a dál nic :-( :-D šatičky půjdu omrknout už brzy :-D já vyloženě barvu nemám ale chtěli by sme do krémova a lososova.... :-) sorbonku už je to lepší ale ještě to neni úplně v poho.......ale můžu už se aspon bezboletně nadechnout tak to snad bude v poho.... ;-) jsem z vás nejmladší ale nejvíc nemocná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, dneska jsem koukala do bazaru na botičky, jedny se mi tam líbily, tak možná bude už i to :-) Nevíte holky o nějakých "balerýnkách" na podpadku za rozumnou cenu? A kolik ti je Teri? Zkus gymnastickej míč, pomáhá na uvolnění zad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi 21...já vim že pomáhá noooo ale já bych to potřebovala odblokovat :-) o žásných botičkách nevim ale když na něco narazím tak ti hned písnu...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, už sem koukala na bazar od deei20 tam jsou botičky za 400,- docela hezké :-) Tak zajdi za obvoďákem a řekni, že chceš rehabilitace. Moje mamka takhle chodila a odblokovali jí to komplet bez nějakýho "škubání" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny x-) Terko:Tak snad to bude brzy v pohodě,musíš málo pracovat a hodně odpočívat ;-) Kauculacek:My budeme mít svatbu do žluta,je to veselá barvička a řekla jsem si,že bylo dost těch svateb do červena nebo do bordo.Chtěla jsem změnu a kupodivu přítel mi to schválil :-D Tak to je dobrá cena za ty botičky,já ty svý kupovala v Daichmanu za 599,-akorát nevim,jestli v nich vydržim celý den.Asi se ještě budu muset porozhlédnout po botkách na přezutí 8-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
-> Sorbon: Jj, koukala jsem. Moc hezká barvička. Já sem přítelovi řekla, jakou barvu bych chtěla.. bylo to bez odezvy, tak nevím. Oni to asi neřeší :-D Asi si je objednám, jsou docela hezké, i když je pak asi neunosím :-S , tak je tady prodám v bazaru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaculacek: rehabka mám napsaný... sorbonek: zase tolik nepracuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidíš, bude líp ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kauculacek: snad jo :-))) akorát nevim kdy se někam dostanu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny,já mám takovou radost :-N Včera jsem si koupila svatební album,kam si můžete psát a rovnou vkládat fotky (z příprav a ze svatby).Na netu ho mají za 250,-a já ho koupila v levných knihách za 99,-dobrý co :-p :-p :-D No jen jsem se musela pochlubit :-D x-) Tak pápápápápá
Odpovědět
Profilova fotka
-> sorbon: tak to je jasný. Hnedka se vším sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbon: Ivčo koukej to dát do alba at se taky pokochám :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky kočky ;-) tak až bude chvilinku víc času,tak to album hodím do albíka,ju?možná večer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobže dobže :-))) skoč chvíly na drbárnu...je tam odkaz na hustou písničku....mám u ní záchvaty smíchu :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak co je nového? Terko,kde jsi ty potvůrko.Ty tady na to pěkně kašleš,vid? ]-( :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já na tebe???NIKDY!!!Ale ty na mě! vždyt sem chodim každej den :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój :) Tak včera proběhla ofic.žádost u rodičů, takže přípravy se můžou rozjet v plném proudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: jéééé tak to je paráda ;-) a jak to probíhalo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, vrazil ve dveřích kytku do ruky mámě a když se zeptala, čím sem si to zasloužila, odpověď zněla něco ve smyslu: tak já bych chtěl tu Vaši Jáju :)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: jéééé to je dobrýýýýý :-D :-D :-D to se mu povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky kočky ;-) kauculacek:Tak to moc gratuluju x-) To můj přítel ani mojí maminu nežádal o mojí ruku a rovnou si klekl přede mě a bylo to :-D Terko,kde tě mááám :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek jááá jsem tadýýýýýýýýý!!!! na drbárně sme se minuli :-( ách joooo :-( tak já nevim jak tě dohnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku ty mě normálně podvádíš na 27.6.2009 ]-( ]-( :-D potvoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky Tery:Ale nepodvádim :-p my jsme totiž nejdřív chtěli termín 27.6.2009 ale na radnici kde budeme mít obřad,měli volný termín jen 26.6.2009.Tak jsem nejdřív byla na tamté diskuzi a pak jsem založila naší diskuzi 26.6.2009 (stejně je to hezčí datum,vid?) :-D Na drbárně jsem byla,ale všechny jste mi zmizely :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezčí datum :-D už proto že jsme jen 3 :-) sme tam vždycky od rána no.....tak pak večer j to slabší
Odpovědět
Profilova fotka
a holky v kolik máte obřad? Já ve 12, to je k tomu datumu taky hezký :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?