Svatba v Červené Lhotě 2010. Taky jste tu měli svatbu?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty:) Chystá někdo svatbu v Červené Lhotě v tomto roce?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kostricko, pokud nám nevyjde kostelík v Táboře tak možná....
Odpovědět
Profilova fotka
tak alespoň nějaká nevěsta táboračka:D
Odpovědět
Profilova fotka
a odkud jsi ty? červená lhota je hezká, přítel by to tam chtěl, jenže snad každý včetně přítelovi ségra se bral na červené lhotě, tak bychom chtěli změnu, ale pokud nevyjde ten tábor, tak se tomu nevyhnu asi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z Planý nad Lužnicí a přítel z Tábora...ale momentálně žijeme v Praze, protože oba ještě studujeme...on teď končí a já budu nejspíš pokračovat jen dálkově... no a jak jste na tom s přípravami? my momentálně řešíme hudbu...nemáš nějaký typ na nějaké menší osvědčené seskupení (třeba trio)?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my ještě nemáme zařízeno nic. byla sem požádana na štědrý večer, takže nejdřív musím na matriku. osvědčené trio bohužel neznám. My jelikož po obědě bude taková spíš neformální oslava - opékání masa a tak, tak jsme to vyřešili známým co dělá dj..
Odpovědět
Profilova fotka
aha...to je pěkné, takhle si vyšperkovat štedrý den:D my máme jen to základní (termín a místo, restaurace a fotograf), ostatní jsme nechali až teď na nový rok...přišlo mi zbytečné, mít všechno na hromadě rok předem 8-)
Odpovědět
ahojte všechny budoucí nevěsty, přibyla jsem do vašich řad na silvestra... termín bych viděla tak koncem léta, snad to je reálné, čím začínáte? nemáme ani to základní...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky uvažuje o Červené lhotě? my se taky budeme letos brát, asi už na jaře, čekáme přírůstek do rodiny. taky to tam měli všichni z roidny, ale kde se dá ještě udělat svatba tady?díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám další Lhoťandy:D misani: hlavní je začít tím, ujasnit si datum a místo obřadu a zamluvit si to na matrice, pak taky místo na hostinu...ostatní pak, podle mě, jde sehnat a zařídit hodně rychle... vancurovamisa: od nas se na Lhotě naštěstí nikdy nebral, takže budeme průkopníci a originál:) jinak co je v okolí Hradce pěkného na svatbu moc nevím, jsme z Tábora, takže s tím ti moc nepomůžu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak nám kostelík padl, protože jsme zjistili že je to pohřební kaple...Ale já se trošku lhotě bráním, nelíbí se mi ta obřadní místnost a objevila sem nádhernou místnost v černickém zámečku v bechyni....
Odpovědět
Profilova fotka
a prosím nevíte kolik to na červené lhotě stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, petulinka: obřad na lhotě stojí 6.500kč, je to mazec, ale opravdu jsou tam pak nádherné fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vancurovamisa: tyo tak to je opravdu dost a mě se ta místnost tak moc nelíbí...fotky jsou krásné v každém hezkém parku podle mě nebo u jakéhokoliv zámečku. Mě se lhota líbí ale ne ta obřadní místnost a taky tam má z mého okolí svatbu každý druhý. Když hledám fotografa tak 80% tady z tábora tam mají fotky na červený lhotě a to nechci...a ještě se tam vdávala přítelovo ségra..ale moc moc děkuju za info
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka: není zač, já taky zjištúju ceny tady kolem, nevíš kde se dá udělat svatba ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě určitě hluboká, ale ta bude asi ještě dražší. bechyňskej zámek prý taky stojí kolem 8tis. A já teď zjistila, že ten černickej zámeček bude stát asi 4tis. ale úplně se vším: Pronájem byl a s největší pravděpodobností i bude 4.000,- Kč Cena za pronájem obsahuje: konzultace se svatebním koordinátorem (poradenství s výběrem místa,hudbou, svatební etiketou a zvyky, květinami a vším, co k perfektnímu obřadupatří). prohlídka nabízených prostor. rezervování termínu na místní matrice. Pronájem místa obřadu na 60 minut. Povolení k vjezdu do areálu Zámku pro nevěstu. Zdarma parkování na soukromém parkovišti. Zabezpečení prostoru Vašeho obřadu pro zajištění soukromí. Základní květinová výzdoba, svatební oblouk pro exteriér, suchávazba na obřadní stůl. Příprava místa obřadu a úklid po skončení obřadu. 10 židlí pro vaše svatební hosty, obřadní stůl. Láhev sektu pro novomanželský přípitek. Sleva 50% na novomanželské apartmá v Zámeckém areálu v penzionu Lesní dům Myslím, že to je super. Nemusíš se tedy o nic starat. jen přijedeš, vše bude vyzdobený....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v hradci se ještě oddává v rondelu na zámku a v kapli. pokud jde o fotky, tak není nic jednoduššího než se na lhotu zajet vyfotit :-) kostricka: my máme zamluvenou kapelu z příbrami, hrajou ve 4 a když budeš chtít, tak ti dám do IP kontakt. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: prosím prosím kontakt:) a pls kolik si berou?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Pellulinko, jaky to bylo v tom cernickem zamecku? Byli jste tam nakonec? Hledam misto a tohhle zni moc dobre...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?