Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
1
167
168
Profilova fotka
Terýýýýýý, gratulka největší... Už sem ti psala do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨Terý to je normální každý mimi po porodu malinko zhubne ale je pěknoučkej těším se na fotečku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulka : já vim :-) on nám alwe ubral pak doma protože mi odmítal prso... :-( ted uiž skoro nekojim vytrácí se mi mlíko :-( strašně mě to štve :-( kauculacek: to to utíká za chviličlu máš malinkýho taky u sebe vid? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tERÝ JÁ KOJILA JEN DO 3 MĚSÍCE ...NEBUD Z TOHO SMUTNÁ IKDYŽ TĚ CHÁPU JÁ TAKY BYLA ALE HLAVNÍ JE ŽE BUDE PAPAT A PROSPÍVAT KAUCULKO CO TY? x-) hOLKY BLÍŽÍ SE NÁM PRVNÍ VÝROČÍ SVATBY CO PLÁNUJETE?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahojky co je s vámi?kde jste?za 3 dny máme první výročí svatby...přeji všem at se vám daří ještě líp a at jste ještě štastnější a těhulkám a maminkám přeji jen to nej nej at vám miminka prospívají a dělají jen a jen samou radost... Papa San x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné výročí ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) doufám že se vám všem daří krásně :-) kauculko ty to máš už za pár :-) sandulko co malej?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já tady Janičce píšu jak to má za pár a ta naše holka už měla dva dny tu prdelinku u sebe :-D je náááádhernej :-*
Odpovědět
Profilova fotka
Kecáááš!!!!Jani Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§ Terý vše v pořádku malej roste jako z vody máme sedmý zoubek:-)je to rošták:-)a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulka :- to je dobře že je všechno v pořádku :-) Honzik taky roste jako z vody..kde je to maličkatý miminko co se mi tady strácelo v postýlce :-D pořád povídá kecálista...jen čekám kdy mi řekne mám hlad mami :-D směje se pořád a furt si poslední dobou něco cpe do pusinky a dře si dásničky, slintá jak bernardýn....tak mám pocit že se takjy připravuje na zoubky. Jakmile nemá něco v pusince tak je protivnej.... začal si hezky sedat...snažim se ho do sedu nedávat ale to bych ho musela někam připoutat je k neudržení. Ty jo tak sedmej zoubek to je šikula :-)))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Holky!!!ahojky hlásím se po nějaké té době aby jste také věděli že na vás nezapomínám:-))) Přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků hlavně hodně zdravíčka vám i celé vaší rodince a hodně lásky pohody prostě všeho:-)a štastný Nový rok:-)at se udá v novém roce ještě více radosti než v tom letošním:-)papa Sandule a Tobísek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj taky přeju Kráááásnééé vánoce a hlavně zdravíčko :-) Sandulko o tobě vůbec nic nevim :-( skoro tě tady nevidim ..už jsem ti posílala dvakrát zprávu do IP a nic :-( papapapa Tera a Honzíček :-*
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Teda holky tady pořád nikdo :-((
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky kde jste měli jsme druhé výročí svatby jak jste to oslavili?Všechny vás moc zdravím ..dnes mám nějakou slabou chvilku tak jsem si pročítala naší diskusy tady já se snažila o mimi a psala jsem že asi neotěhotním Terýsek měl první snažení v březnu v roce 2009:-)a kauculka psala že pokud jí v práci budou štvát taky si pořídí mimi:-))))a ted jsme všechny maminy holky chybí mi to krafání tady kde jste!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje mě to taky nějak chybí :-( všechno nějak moc rychle uteklo...Sorbonek ten neni nikde k sehnání mrzí mě že na ní nemám žádnej kontakt.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky chybíte mi taky moc..to krafání tady..kde jste!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem našla sorbonka na facebooku ale neodpověděla mi :-( měli by jsme si zase trošku začít psát :-))) bylo to pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím!!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky jak sde máte:-)
Odpovědět
1
167
168
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?