Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, pustí. Taky sme si myslely a Chuan chillinu přijal úplně suprově hned od začátku. Oživne tím a zase bude mít radost ze života, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně:-)to bude dobrý uvidíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
MYslím že tě ten Váš hafík překvapí, uvidíš. To malý mrně ho úplně dostane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky ;-) Tak už je to lepší,snažim se na to moc nemyslet :-( Holky to neznáte Sorbona,on žádného psa nesnese a jednoho dokonce zakousl ;-( Ale Zuzku bral jako mámu,protože ho vychovala od štěnátka :-) No změníme téma ;-) Jak pokračují přípravy na svatbu?Já ted žiju Vánocema x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, mno, teďkonc taky žiju spíše Vánocemi :) Svatbu zatím tak různě oznamujeme.. docela sranda pozorovat reakce, i když s tím každý už počítal :-D Jinak už sme asi vybrali prstýnky - tohle jsem spíš nechala na přítelovi (aby ho potom nosil). Vybrala jsem si jich cca 8 a pak se zeptala, který se líbí nejvíc. Mám ho v albumu.. http://www.beremese.cz/album/view.php... Ještě se pozeptáme, za kolik by to vyrobili a jestli mi tam dají míň kamínků. Bojím se aby postupně nevypadaly.. A co vy holky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já talky žiju prací a Vánocema atd :-| už mě to neba..... :-) ty prstýnky jsou krásný takový se nám taky líbí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Kauculacek:Ty prstýnky jsou krásný x-) Achojky Terinko moje :-D Jinak,včera jsem byla u své kadeřnice a už jsme se domlouvaly jaký svatební účes mi vytvoří na hlavě =-) ale řikala,že až budu vědět jaké budu mít šaty,tak podle toho prý nějaký účes vyberem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem ty svoje botičky našla na netu za 1000,- (ty první, co mám v albumu), tak váhám, ejstli je objednat :-) Jinak já kadeřnici ještě nemám - vůbec. Se svojí současnou kadeřnicí spokojená nejsem, takže musím hledat, abych se s ní předběžně domluvila.. Jinak asi nic nového. Zatím jenom hledám a hledám, takový to pořádný nakupování začne asi až po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Kauculacek:Ty botky jsou krásný,tak jestli je chceš,tak do nich jdi.Potom by jsi mohla litovat že sis je neobjednala a už by třeba nebyly k sehnání.A 1000,-zas není tolik ;-) x-) Já taky zatim jen tak brouzdám po netu a po Vánocích to začne :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,kde jste všechny :-( Terkoooo,ty už jsi se na mě úplněěě vykašlala ;-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, ještě se tak pokoukám, uvidím.. Spíš se mi líbí ty druhé co mám v albíčku, ale ty sem bohužel nikde na netu nenašla :(
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,kde se všechny touláte? 8-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sorbonku nevykašlala ale odešel mi počítač musim počkat až mi o opravěj... :-( ted jsem na Moravě u tchýně tak jsem si půjčila notase... :-) tak zatim pááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Terko,tak to tě omlouvá x-) Tak až budeš mít svůj o.k.tak šup sem,ju?tak papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla:-(snad se na mě nezlobíte .Přeju Vám všem moc krásné Vánoce šťastný Nový rok ale hlavně ať se Vám svatbičky vydaří podle vašich snů:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Sandu:To víš že nezlobíme x-) my to ted tady skoro všechny zanedbáváme,páč jsou tu Vánoce :-N Ale po Novém roce koukej bít tady,ju? :-D to začne ten pravý blázinec x-) :-D Tak krásné Vánoce a bohatého Ježíška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se omlouvám, přijde mi, že pořád jenom vstávám do práce, pracuju, courám po nákupech na vánoce a to pořád dokola.. Jediné co mám nového je podvazek - a vlastně první sv.věc :-N Tak po Novém roce v plné parádě tu ;-) Příjemné Vánoce přeji :) (a hlavně, jsou to svátky klidu, tak to dodržovat :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo,souhlasim s Kauculackem ;-) hlavně svátky plné klidu a pořádně odpočívejte at tu po Novém roce můžeme bít v plnné polní ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny ,hlavně si užívejte volníčka a klidu po Novém roce nám to začne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sandu :-) já už jsem si toho volna užila do sytosti,normálně už jsem se po těch 5 dnech začala nudit.Ale zítra a v úterý jdu do rachoty tak bude alespon malinká změna a pak zase 5 dní volno :-( :-D To je hrozný,když jsem v práci tak se nemůžu dočkat volna a když mám volno,tak už bych zas nejradši mazala do práce ]-( x-) Jinak už se to vážně blíží 8-( už je to méně jak 6 měsíců :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to je šílený:-)jak jsi to tu napsala že ani ne 6 měsíců tak mě polila husí kůže :-D ještě že Vás tu mám holky já bych byla ztrscená ...Sorbonku a jakou budeš mít barvu svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
sandu,my budeme mít svatbu do žluta x-) Tenkrát jsem někde viděla výzdobu do žluta a hrozně se mi to zalíbilo a kupodivu i mému příteli :-D je to taková veselá sluníčková barva ;-) Koukala jsem k tobě do albíčka,ty budeš mít do fialova?vypadá to fakt super :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě nevím mám dylema :-(jestli fialovou nebo bordo jsem blondýnka:-)porad:-)jinak žlutá je krásná ty jsi brunetka tobě bude moc slušet já bych v ní byla vyblitá :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak já sem měla být původně v práci, ale mám chřipajznu, taxem si vzala dovču.. Včera jsem začala pracovat na svatebních novinách - a pak je na svatbě prodám za nějaký ten peníz - nějak se vydělat musí :-D Jinak já plánuju svatbu do oranžovo-tmavě hněda :)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky holky ;-) Tak barvičky vám schvaluju :-D :-D :-D Mě přijde,že každá svatba je laděna do červena nebo do bordo,už je to trochu nuda a chtělo by to změnu ;-) x-) Sandu:Když jsi blondýnka,tak ta světle fialová by k tobě šla.Blondýnkám sluší pastelové barvy ;-) :-N Kauculacek:Tak se brzy uzdrav,za chvíly tu máme leden :-.A přípravy budou v plném proudu :-D To jsi šikula,že si chceš udělat svatební noviny.Já jsem o nich taky uvažovala,ale asi bych to nezvládla a ani nevim,co bych do nich všechno dala :-( x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj počítač je ok tak se uvidíme častěji :-D Sorbonku nezapomínáš ne Terýska??? :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky Terísku,to víš že jsem na tebe nezapoměla ;-) jak bych mohla :-D No konečně že už máš ten PC spravený x-) Tak jaký byl ježíšek? A jak pokračují přípravy? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonek: ježíšek byl super :-D dostaůla jsem samé oblečení, penízky a poukaz na thajskou masáž a tak :-D bohužel na notabook mu už nevystačili penízky :-( ale prej ho dostanu až budou :-D a přípravy ted jsem zatim nic nepřipravovala......ale hned v lednu začnu :-) a co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, holky svatební noviny doporučuju. Tak nějak do nich dám něco o sobě, přítelovi, jak žijeme a potom nějakou tu srandu z internetu :) Spíš aby se nenudili, až se po obědě pojedeme fotit a taky si je budou muset koupit, tak z toho něco možná kápne :-D Jinak v lednu to všechno začne, už se na to moc těším!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóó a ještě sem zapoměla, mimo jiné mi Ježíšek přinesl svatební botičky ;-) Vyfotím a dám do albumu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?