Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zlatooooo přece jáááá :-D nenechávej mě tam samotnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terka,ty jsi číslo :-D :-D :-D Já budu chodit i tam,ale chtěla jsem zkusit,jestli je nás tu i víc s tímto datumem,víš ;-) Halooooooo,holky pojdte k nám x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsme jedinýýýý :-D to je sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Terko,však on se někdo přidá a když ne,tak alespon na nás v náš den všechno zbyde (fotografové atd.) x-) Nééé,to byla samozřejmě sranda,aby se nás ještě holky nezalekly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nás a zaleknout se???? cccc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevěsty pojdte k nám,to mi neřikejte že se v tento den budeme vdávat jen 2 :-( x-) Terko,už jsem tu :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsem našla netradiční první tance ;-) kdybych nebyla takový dřevo,tak bych do toho šla :-D http://www.youtube.com/watch?v=ImBaVm... http://www.youtube.com/watch?v=HX19Qh... Jsou dobrý,co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbon: nooo já bych do toho taky šla alew jsem taky dřevo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj všechny nevěsty co jste tady :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já bych ten tanec možná nějak splácala,ale nevim,nevim co můj přítel 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek: Milda s tim souhlasil tak to možná nacvičíme :-D to bude srandááá :-D vítám nové nevěsty aspon tady nejsme se sorbonkem sami :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko,nějak se nám ta diskuze začíná rozjíždět,vid? :-D :-D :-D Tak to má Milda mojí poklonu,to já svého Robišáka asi nepřemluvim :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek: on je zlatej,včera mi moje kámošky řekli že mi ho záviděj :-D má mě fakt rád a udělá pro mě první poslední :-D bobísek :-D to teda začíná a jak nám to samotným jde co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Terko,tak se Mildy drž zuby nehty a kámošky mají smůlu už je navždy tvůůůůůj :-D :-D :-D My si tu vystačíme ;-) ale nebylo by na škodu kdyby se k nám nějaká nevěsta s tímto datumem přidala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se ho držim :-D nééé je fakt strašně hodnej :-) na škodu by to nebylo ale když tu nikdo neni nedá se nic dělat! aaspon máme vyjímečný datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vyjímečné datum a diskuzi pro sebe :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty,jste tu některá s tímto datem? =-) x-) Terinkoooo,kam jsi mi zmizela? :-( :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj zlatooooo :-D před chvilkou jsem přišla z práce :-N byla to nudááááá :-D ještě si jedu něco zařídit ale zítra tady budu x-) papa a dobrou nocenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je taky dost,že ses ukázala ]-( :-D bych si tu mohla povídat sama :-D :-D :-D Tak at se ti Terko v práci líbí a zítra papapapa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nelíbilo se mi tam :-( byla jsem tam sama samotinká! :-( nechceš zamnou zítra přijít?
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Terko,kšefty se rozjedou a pak budeš vzpomínat,jaký jsi měla na začátku klídek ;-) Tak pápá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooooo holky,vdáváte se některá v tento den? :-( já vám nedám pokoj ;-) Terko,pracuješ,pracuješ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek: pracuju pracuju x-) měla jsem normálně jednuzákaznici :-D pak ještě dvě ale to byli známí
Odpovědět
Profilova fotka
Terko:No neblbni,ty jsi měla takový nával? ;-) x-) :-D Neboj,dnes jedna a za chvíly to půjde jak po másle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo měla :-D to je co? :-D nechceš zamnou přijít???přijd......pjosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky,teda tady je nával :-D Terka,ted toho mám fáááákt moc :-( ale určitě bych tě ráda poznala i osobně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to já bych tebe taky!!!!! Musíš zamnou někdy přijít :-D přece se nepotkámeaž v porodnici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Terko ;-) tak jsem zase tu,normálně jsem vydržela 3 dny bez Beremka,to je co?Já taková závislačka :-D :-D :-D no v porodnici se nepotkáme,když nechceš rodit v Motole ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty séééš ale fakt ]-( :-D :-D já jsem taky závislačka :-D a koukej se ukazovat víc joooo?!
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko,kdepak jsi?asi v práci,vid :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?