Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule, dyť toho máš spousty, na to, že je 2. ledna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím no:-)pořád mi připadá že nic nemám:-( a kauculacek kde máš svatbu?na zámku nebo v kostele? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je já jsem se podívala do tvého albíčka máš to také na zámku nebo v kapli:-)já taky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale na Libeňským zámečku v Praze tam je překrásná kaple:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na zámku Kačina :) Já teď dělám ty noviny, chci začít vývazky. A potom tak někdy v únoru oznámení spolu se jmenovkami.. Šaty - salony začnu obcházet teď v lednu, zjistím, co mi sluší a pak si je nechám ušít od Asapa :) Prstýnky taky začnem řešit, z části už jsou vymyšlené a zajednané. Teď ještě květinářku + cukrářku - holky s tím počítají, ale musím s nimi domluvit konkrétně co chci :) Taky teď někdy musíme udělat "poradu" obou rodičů, abychom se všeci dohodly, co a jak si představujem. Začíná mě to plánování hódně bavit ;-) Pak poschánět dekoraci (organzy, svíčky atd..). Hudbu taky ještě nemáme, bude CDčková (přítelův kamarád). Chtěla sem živou, ale uvidíme ještě
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uvidíme, jaký bude počásko. Jen ten den musíme ještě udělat výzdobu, to bude frmol :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to teda bude frmol :-D ale zvládnem to mi jsme holky šikovné:-)no já o té hubě taky uvažuju že bude lepší ta cédéčková:-)budu mít svatbu pro max.20 lidí takže ta cédéčková mi příjde nejlepší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale taky toho už máš hodně,tak já tě nebudu rušit,ty noviny zaberou moc usílý a nápadů ale pak to stojí za to:-)je to jedna ze vzpomínek co ti ze svatby zůstane a pak se počase tomu zasmějem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem právě myslela to nakombinovat, už vidím 25 kluka, co pouští dechovky, aby si Ti "starší" mohli zatrsat :( Ale to bude ještě předmětem domlouvání, tak uvidíme :) Jj, jasně že to zvládneme - nebudeme na to přeci sami, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda :-)))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj,chvíly jsem tu nebyla :-. Ještě jsem zapoměla,že už máme zarezervovanou fotografku a že mám nakoupené věcičky na výzdobu svatební tabule-jen mi ještě zbývá objednat vlizelin+nějaký blbůstky :-D páč výzdobu si budu dělat sama :-N Kauculacek:Vývazky jsem si dělala sama,ale byla to hrozná piplačka ]-( Koupila jsem stužku šíře 0,9mm.a délka 10m.a stála nějakých 22kč.a vystačila mi na všechny vývazky (cca40ks.) ale pro jistotu jsem měla koupené 2 x-) Zkoušela jsem je dělat ze stužky šíře 0,6mm.a to nebylo vůbec hezké a špatně se to dělalo. No pak už jen 1 den před svatbou k nim přiděláme myrty dáme do mikrotenového sáčku a na noc do ledničky,druhý den jsou krásně čerstvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vývazky ještě nemám takže se nechám sorbonku od tebe inspirovat:-)děkujem za radu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sandulko,není zač :-D Od toho tu jsme,aby jsme si radily ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůů vy jste rtady kecalinky mojééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahojky Terinko :-N to je dost,že si se na nás přišla podívat :-D Tak co je nového,co přípravy pokračují? My tu ted zrovna vyrábíme věcičky na svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda vy jste šikulky nooo já už asi taky začnu.......teda až se zregeneruju ze silvestra...přepískla jsem to neuvěřitelně moc....... :-( už se mi po vás stejskalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé Tery ahooooj:-) no to je dost:-) o silvestru ani nemluv ještě ted mi je blbě ale neměl chybu:-)))))))))) Svatky jsou za námi tak doufám ,že těd se tu budem scházet častěji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se musim pochválit,na Silvestra jsem byla výjmečně hodná :-D a druhý den mi bylo úplně dobře x-) Já od listopadu 2007,co jsem se tak neskutečně ož..... na kamarádových narozeninách,už to s alkoholem nepřehánim,já snad tenkrát měla otravu ]-( :-D No Terko,koukej tu bít častěji-jinak si mě nepřej :-D :-D :-D Jo a už mám první stránku svatebních novin-to je co? ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda sorbonku,ty jsi šikulka:-)jak je jedna stránka tak to pak jde už jak po másle:-) :-D uvidíš za týden je máš hotový:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu-no docela mě to začalo bavit,ale už nevim jak si mám sednout,už mě z toho bolí zadnice :-D :-D :-D Už jdu do hajan |-| tak papapa a dobrou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jo to znám:-)hezký sny a je dobře že tě to baví o tom to přeci je:-)je to příprava na nejkrásnější den v životě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky ;-) sandu:Přesně tak a kdyby ty moje noviny nevypadaly bůhví jak krásně,tak doufám že hosté ocení tu snahu a ten čas strávený nad nimy :-D Ted jdu žehlit a pak jdu pokračovat na novinách :-N Tak zatim pápápá.
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku:s tebou je sranda :-D :-D :-D :-D neboj určitě to ocení navíc je to neokoukané:-)já je ukazovala svědkyni a ona na to koukala jak vyjevená co to je ale moc se jí to líbilo.říkala že to ještě neviděla že je to super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mě napadlo že by jsme mohli na jaře udělat nějakej srazík ještě svobodnejch :-D :-D :-D dali by jsme si nakou mnamku koukala jsem že jsme skoro všichni z Prahy .-)co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:To by jsme mohli,ale zatim nic neslibuji :-( Uvidíme jak na to budem s časem,to už přípravy budou finišovat ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím:-)ale jeden den by jsme se odtrhnout mohli.-)Tak to necháme být uvidíme co na to kauculacek a tery :-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O.K.Uvidíme jaká bude situace,ju? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám,přípravy probíhají :-D Mno, do těch vývzaků se budu muset pustit. JEště nevím, jestli je udělám obyč bílé, nebo v barvě svatby - zasejc aby se to svatebčanům hodilo k oblečení, to budu msuet ještě promyslet :) Já mám novin už 9 stránek a taky mě to moc baví. Přítel vždycky přijde, řekne hm hezký a jde, chjo :-D Jinak já mám vlastně taky ještě zajištěnou fotografku, tak dobrý.. S tím srazíkem. Sic nejsem z Prahy, ale klidně bych přijela ;-) Když to nebude nikde složitě (jela bych asi vlakem, autem se mi tam nece), tak by to bylo v poho.. Spíš ale teĎ někdy - únor březen, pak už na to asi nebude čásek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,tak já vyrábim svatební noviny jak divá :-N Už mám 3 stránky a hrozně mě to chytlo x-) kauculacek.Já dělala vývazky v barvě svatby,takže bílo-žluté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, uvidím- přijde mi, že oranžovo hnědé budou moc extravagantní, tak to ještě rpomyslím :) Jinak ještě jsem včera přemýšlela o tom srazu - co kdybychom se sešli v IKEe? Na čerňáku? Budu tam potřebovat koupit nějaké věci na svatbu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?