Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se na ten srazík holky dohodnem v unoru a uvidíme jak se situace vyvrbí:-)holky vy jste šikulky s těma novinama,já jinak mám jen 17 stran těch svatebních novin a příjde mi to akorát:-)Kolik stran budete dělat vy? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, já sem na deváté stárnce a počítám, že jich bude tak 15, +- 2 stránky :) A vytisknu je na A5 - přijde mi to takový "roztomilejší" :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem pro:-)ikea je ode mě kousek autem jsem tam coby dup :-D :-D no a já tam taky budu muset do ikei dokoupit nějaké věcičky :-)tak super tak počkáme na reakci ostatních:-)no bylo by to si myslím fajn :-)kdyby to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, mě by to taky vyhovovalo ;-) abych se nemusela trmácet někam do centra.. Tak uvidíme, co ostatní :)
Odpovědět
Profilova fotka
super!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandu a co budeš shánět v Ikee? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám slov..:-( Pročítám si takhle diskuse a albíčka a koukám... Holčina - shodou okolnností jsem na její album koukala moc často: vdávala se na KAčině jako já budu, stejnou kyti bych chtěla a ten pár mě přišel sympatický.. Měli autonehodu - manžel na místě mrtvý a ona sice přežila, ale v obličeji pošramocená a navíc přišla o miminko co čekali a její bráška je na tom hodně špatně.. Vím že sem jí neznala, vlastně jen fotky z její svatby, ale dost mě to vzalo |-| Jak se z takového štěstí najednou stane tohle?? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš to je strašný |-| |-| |-| :-( :-( na to ani není co říct to je hrozný ...to je neštěstí:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak v ikee bych chtěla ubrousky do košíčků,svíčky a pak tak co mi cvrnkne do nosu:-)já ti řeknu kauculacku to je hrozný uplně mě to vzalo to co jsi napsala a kde jsi se o tom dočetla?nebo kde najdu to albíčko s fotkama?
Odpovědět
Profilova fotka
To si potom člověk teprve řekne, že doma řeší prostě kraviny!!! Že je jedno, jestli za sebou přítel nezavírá dveře, že tahá jedno bílé tričko za druhým. To jsou oproti tomuhle takový nesmysly :( A taky že si toho druhýho nevážíme!!! Nikdy nevíme, kdy se tohle může stát nám a taky bysme se podle toho měli chovat ;-) Proto ať jsem jakkoliv rozlobená, vždycky mu dám pusu než někam jedu. Maličkost, ale může být poslední.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je to albíčko a uživatelka beruska21. . na druhé stránce alb ze svateb. Ale být tebou ani na to nekoukám - já tady řvala u počítače úplně :-(
Odpovědět
Je to fakt strašně smutný.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holčiny,juknu sem a tady takové smutné téma ;-( O té autonehodě vím od té doby jak se to stalo a taky jsem měla co dělat abych se nerozbrečela :-( ;-( Dokonce se tady na BRMS nesla fáma že beruska zemřela a pak tu nějaká holčina psala že žije,no co k tomu dodat,nevim co je pro ní lepší :-( Bude to celý život vidět před očima ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to vůbec nepostřehla, že to tady "nějak proběhlo" tohle téma.. Nevím co je lepší - jak píšeš.. Je silná, já na jejím místě - no nevím.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám přítele záchrannáře.. On to vidí dost často, já bych tohle nezvládala!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem se tam podívala a slzy jsem fakt neudržela i přítel byl z toho dost špatnej ,nedalo mi to a i přesto že jí neznám napsala jsem jí protože mě se stalo něco podobnýho a je to těžký hodně těžky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacek.Tak to má přítel můj obdiv,já bych to také nezvládla =-) To téma tady proběhlo v diskuzi ČERVEN 2009 (1) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to taky nezvládla můj bývalý byl hasič a kolikrát jsem si říkala na to bych neměla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já tam raději ani koukat na tu diskusi nebudu, už tak na to pořád myslím.. Jinak já sama přítele obdivuju, ale on to tak už nebere - to by se z toho musel zbláznit, má to prostě "jako zaměstnání". Ale halvně, zatím to nebyl nikdo blízký, ono si myslím, že je to potom mnohonásobně horší..
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě:-(bývalý taky říkal že to musí brát jako zaměstnání:-(no jo no hoolky změníme téma je to smutný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak raději změníme téma ;-) Dnes mi psal majitel penzionu,kde budeme mít hostinu a posílal mi,co nabízí na raut a co kolik stojí x-) Tak si alespon můžu udělat nějakou představu,jak sestavit svatební menu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý sorbonku:-)mě už ten návrh taky poslali :-)a už to mám sestavěný,jen šunovou rolku jsem zrušila chtějí za ní 80,-to bych radši žrala koňský vejce :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No fajne :) A jaká bude mňamka? My budeme mít klasiku :-D Jo a co teda ten srázek? Holky, zítra to začne (nebo aspoň u mě), takový to pořádný zařizování a bláznění. Teď sem žila Vánocema, ale od zítřka? Éjjj :)
Odpovědět
Já do zítra začínám držet dietku....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak se jmenujete příjmením a jak se budete jmenovat? Popravdě, já už mám natrénováno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kecáááááš:-)no já jsem Chadrabová a budu Tomsová můj přítel se jmenuje Martin Tomsa jako ten detektiv :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: :-D :-D :-D :-D :-D ty jsi také dobré číslo ;-) 80kč? to je hrozný :-. No když mi posílal první návrh,tak mi psal že oběd (přípitek Cinzano bianco,šunková rolka,polévka s játr.knedlíčky,svíčková)vyjde dohromady na 200,-což je super-ale kolik stojí přesně rolka,tak to nevim =-) Jinak my budeme mít k obědu také klasiku,poté nějaký raut,potom tak večer nějaký gulášek (teda pokud se nerozhodnem pro grilovanou kýtu) a později zase nějaký raut ;-) Jinak s tim srazíkem ještě nevim,nevim jak na tom budu s časem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěknééé :) No, já jsem Kautská a budu Kaňuková. Iniciály zůstanou stejné a u podpisu udělám kličku navíc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No takhle, já do Ikeii plánuju jet každopádně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:-)jestli budeš držet dietku jen do zítra tak to už vydržíš:-)Holky já taky začnu s dietkou.Holky mám dilema :už mám vybrala jsem si šaty ale nejdou mi dát do albíčka ale mám je na http://profil.lide.cz/profile.fcgi?ak... tak se na ně prosím mrkněte a řekněte Váš názor:-)prosím jinak mají ze zadu dvaapůl metrovou vlečku:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?