Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kauculacek ;-) My máme obřad ve 13h.Aby jsme se mohli trošku prospat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A my aby to bylo fér ve 12.30hod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu taky
Odpovědět
Profilova fotka
Máme taky tento termínek ve 12:00 hod.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem Ivčo že jsi kousek ode mě:-)já jsem z Kyšic a na Malý Kyšice jezdíme popíjet:-)je to tam bezva:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem se teda chtělazeptat zda se můžu přidat jestli to tu nemáte jako soukromou debatu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sandule :-), určitě to není soukromé, klidně se k nam přidej.. Holky a kolik plánujete lidi? My budem mít oběd základ, a odpoledne přijdou ještě kámoši na prase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holčiny ;-) Už jsme 4-huráááááááá x-) Sandule:Ahojky,to je jasnačka že se můžeš přidat :-N Jéé,tak ty to znáš v těch Malých Kyšicích-nám se to tam hrozně líbí a jsou tam milý :-) a hlavně jsou tam lidový ceny :-D Když jsem scháněla nějaký hotel nebo penzion tady v Praze,tak ty ceny oproti Kyšicím byli šílený a hlavně jsme vázaný tím ubytkem,páč chceme všechny ubytovat :-( x-) a tam cena za ubytko je super ;-) Kauculacek:Nás bude cca 40 od rána až do noci x-) ale přesný seznam pozvaných,budu dělat až později :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, když jsem říkala základ, tak to vyjde taky tak na těch 40 a pak plus pár kámošů. trošku jsme to proškrtali a i tak to bude vééélká svatba.. Teď sem právě koukala na prstýnky od Ladislava Kouřila z Brna. Buď tam si asi vyberem nebo u Lukáše Rýdla. co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj ;-) Když jsem dělala předběžný seznam hostů,tak jsem nejdřív napočítala asi 18 lidí,no a takhle to dopadlo :-( :-D ale chceme tam mít všechny (kamarády+rodinu) od obřadu až do konce x-) My už prstýnky máme doma,jsou od Benet gold a moooc se nám líbí :-N a oba nás vyšli na 4.980,-což je super cena.Jen si tam ještě chceme nechat udělat rytinu s našimy jmény a datumem svatby x-) Jsou v kombinaci žluté+bílé zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tam jsem taky koukala vlastně, su trubka :) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme si je vybírali tady u nás ve zlatnictví z katalogu,měly jich tam hrozně moc x-) no a ta rytina nás prý za oba prstýnky vyjde na 150,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajne :) Koukám na svatbení šaty. Já už mám oči vykoukaný, asi toho dneska nechám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbon : vždyt já tady ani nemusim bejt....... :-( :-( ]-( :-D :-D sandule: Ahoooj sme rádi že se někdo přidal :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jé děkuju že jste mě akhle hezky přivítali.No já budu mít asi 40 lidí a hostinu budu mít kousek od Kralup od tamtut pocházím:-) Jinak Ivčo Kyšička moc doporučuju byla jsem tam kamarádce na svatbě a úžasně vařili je to tam super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak jste na tom s přípravama?Já už mám vyrobený oznámko a svatební noviny, vybraný šatičky a zamluvenou restauraci:-) jinak nic víc ....a jsem z toho už ted hotová:-(holky netušila jsem že svatba bude něco tak náročnýho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky Terinko ;-) Vždyt ty na mě úplně kašleš :-p :-p :-D :-D Sandu:My jsme to v Kyšicích právě nejdřív byli omrknout a i jsme se tam najedly a moooc nám tam chutnalo :-D Jééé od Kralup? tam to zase znám já,ale jen tak trochu x-) A znáš Otvovice?tam bydlí má švagrová a v Zákolanech zas můj Dědula :-D No s přípravami jsem už daleko,máme už všechno kromě oznámení,mých šatů a pak už zbývá zařídit jen dorty+sladké (koláčky) x-) :-N Ale to zařizování je fakt síla,nejtěžší ale bylo najít místo obřadu+hostiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo rto máš Ivčo pravdu je to děs no jasně že znám otvovice i zákolany jezdím tudy k mamce:-)jak je ten svět malej vid?Teda ty už máš skoro všechno ty se máš:-)já v tom pěkně plavu nejvíc jsem nervozní z našich těm to budem oznamovat 25.12. tak jsem pěkně nervozní oni vůbec netuší ale moc by si svatbu přáli tak snad to klapne v poho jen jsem zvědavá na toho mýho až půjde skytkou a bude žádat mamču o mojí ruku to bude sranda hned vám to tu pak vylíčím:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi spinkáte ,všichni že jo?já flámuju zítra přijede mamča tak jsem jí dělala adventní věnec teda ty vánoce jsou za dveřmi to zas bude šílenost k vůli jednomu dni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky!!!kam jste se mi ztratili bez Vás jsem ztracená :-D Honem pojdtě sem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak něco nového z příprav? U mě nic, zatím sme ve stádiu "oznamování" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-)Ted jsem tu nebyla,včera jsme musely nechat uspat našeho pejska,tak je mi z toho hodně ouvej ;-( ;-( ;-( Sandu:To jo,fakt je ten svět malej x-) jsem ráda že už toho máme tolik zařízeného,ale největší honička bude těsně před svatbou,bojim,bojim.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holčiny dnes to máme přesně na den 7 měsíců do svatby x-)
Odpovědět
ahoj holky já mám svatbu 27.6.2009 tak to je skoro stejný jako vy. Mám se k vám přidat nebo založit vlastní? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
->suki: Ahojda, myslím že diskuse s tvým datumem už je založená, mrkni ;-) ->sorbon: To mě mrzí, my sme museli taky nedávno nechat utratit našeho hafana, byl už nemocný, tak to bylo lepší a hned sme si pořídili dalšího - takovou náplast.. A jinak, jj, 7 měsíců, to uteče jak voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Suki Kauculacek má pravdu:-)Holky no jo 7 měsíců to je za humny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: ahojky 27.6. tady je založenýž ale klidně se přidej :-) nám to vadit nebude :-) sorbonek: malinkej..to je hrozný.Je to hrozný já vim ale zkjuste si vzít nějaký štěnátko aono se to trochu zlepší :-) :-( :-) ty jo 7 měsícůůů to to letí jako smetí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonek:to je mi líto taky jsem nechávala před půl rokem uspávat našeho pejska,vím co asi prožíváš. :-( .je to hrozný ale Tera to říká správně taky jsme si pořídíli štěnátko a je to lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny moje ;-) děkuji za psychickou podporu :-( x-) No my máme ještě jednoho pejska,jmenuje se Sorbon a je to rotvajler a obávám se toho že jiného pejska k sobě nepustí :-( Zuzanku bral jako svou mámu ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?