Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no po nas zalohu chteli zaplatit do konce rijna..... docela jsem se divila ze to chteji tak brzo, ale aspon to uz mame jisty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Jak se ti vaši chlapi tvářej na tohle předsvatební šílenství? Účastněj se nebo vše nechávají na vás? Martin mi říkal, že si myslel, že svatební rituály jsou jen někde v Africe, ale když slyší, co mu říkám - co všechno je potřeba zařídit, reagoval celkem vtipně - že by si radši skočil někde kolem ohně, než absolvoval tohle všechno....a teď ještě ten blbeček z vlády přijde s návrhem na manželství na doživotí - viděla jsem hrůzu v jeho očích:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to ten muj furt rika ze je brzo a proc furt neco resim a zajistuju, zatim sem po nem chtela jenom jednu vec, aby si z domu privezl rodnej list at muzem jit na matriku, no a uz dva mesice vzdycky kdyz je doma mu to pripominam a hadejte kde rodnej list porad je:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss - :-D tak to je fakt dobrý! Já jsem miláčka "vyvázala" z povinností tím, že bude mít na starosti jen 3 věci - 1/tu prstýnkovou žádost o ruku - ta telefonická byla fajn a skvělá, ale tohle mu neodpustím :-p , 2/dostavit se v den D s kytkou a 3/říct ANO:-) ostatní zařídím klidně já sama....Miláček je úžasnej, chytrej, inteligentní chlap s přehledem, ale tohle asi fakt ty jejich mužský hemisféry nepobírají - ten dar máme asi jenom my....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to je asi všude stejný. U nás taky, vždyť je tak brzo, ty jsi blázen a tak dál. No ale minulý týden už říkal sám, hele už zbývá něco přes 10 měsíců, bylo vidět, že se docela zhrozil, ale jinak nechává vše na mě, tak snad se povede a doufám, že nebudu do svatby šedivá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja sem taky tak trochu pocitala ze ho proste nepriveze a ze az pristi vikend pojedu k nim tak ho privezu sama, a mam to podobne jenom sem mu rekla ze se po nem chce pritit a rict ANO.
Odpovědět
Profilova fotka
no, u nás je to ještě o to srandovnější, že spolu nejsme moc dlouho, i když se známe o něco dýl...u nás v rodině už seznámení proběhlo, ale u nich ne...a maminka, když mu předevčírem přála k svátku říkala, že by mě už konečně ráda poznala....v miláčkových očích se zobrazil další záchvat mírné paniky, tak nevím - chtěl jim mě představit tejden před veselkou? Ach ti chlapi....!!! :-D
Odpovědět
no muj strasne rad meni rozhodnuti ;-) kdyz jsme po pul roce spekulaci konecne rekli ze teda svatba bude u nas a zacali jsme zarizovat tak se vydesil a tvrdi ze to neni dobry napad ;-) ale uz jsme to probirali asi milionkrat, tak jsem mu rekla at to neresi, dostavi se, rekne ANO a ostatni se nejak zvladne ;-) BTW - rodny list pritula nenasel, takze si bude muset nechat vystavit kopii...to jsem zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jste mě uklidnily, že nepanikaří jen ten můj...:-D ani nevíte, jak moc mi to zjištění pomohlo....!
Odpovědět
Ahojda holky,jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já rodné listy má naštěstí, ale jinak my kdysi řekl, jsou to tak tři roky, řekni mi datum a čas a já tam přídu, tak to fakt je všude hodně štěstí
Odpovědět
klarisk: hlavne nesmime panikarit my :-D treisi: u nas docela nesvatebne....resp. mamka se pustila do priprav misto nas ;-) a my se snazime dodelat strechu na baraku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, no u nás byla paní budoucí tchýně myslm v úterý, jestli nás to prý ještě nepřešlo s tou svatbou, tak prý že nám s taťkou něco přidaj na tu slávu, a ať si to zařídíme všechno v restauraci, ať se nemusíme o nic starat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak je? Co přípravy?
Odpovědět
Ahojda,dnes jsem poslala přítele pro nákup a on přišel s tím,že máme rezervovaná datum na obecním úřadě 19.9.2009 V červenci musíme jít vyplnit nějaký dotazník ale to až mi bude 18
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: no vidíš, to je super :) my už musíme jenom potvrdit přesný čas a domluvit se na zámku na podrobnostech, kolem počtu lidí a tak... chystáme se na to nějak teď před koncem roku :) jinak jsme už pomalu dali dohromady seznam hostů a jen rodina a ppár nejbližších přátel nám vyšlo na necelých 50 lidí... já nechci vidět ty účty za hostinu...
Odpovědět
Profilova fotka
jo petunia: tak s tím počtem hostů jsme na to podobně, a to bereme jen tu nejbližší rodinu a pod 40 se taky nevlezem + pár přátel a jsme na 50 o účtech raději nemluv, to bude hrůza, ale co jednou za život ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: Doufejme, mě se teď po třech letech manželství a 12 společných letech bude rozvádět kamarádka...tak snad nám to nehrozí. My vzhledem k tomu, že moji rodiče s námi nemluví, tak jde spíš o přítelovu rodinu, protože tam se drží oplátky na svatby a všechno se musí slavit hromadně...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: nestraš, to je jasný, že nám to nehrozí hlavně tomu nesmíš věřit, to kdybych měla dát na řeči tak už spolu dávno nejsme, a v den svatby spolu budeme 11 let, tak to už snad máme dost spolu odžité a zažité
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe, nestrašim, všihni víme, že nám to spolu klape a víme jak si dokážeme vyjít vstříc a jak spolu komunikujeme, to je nejdůležitější :-) Láska může všechno :-) já se hrozně těším, sice spolu nejsme zat tak dlouho, ale už teď, po půl roce společného života v jedné domácnosti vím, že jemu chci jednou dát děti a všechno co k tomu patří :-) a tak to má být, proto se berem, ne? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Budeme se přítelem brát 19.9.2009 na zámku na Konopišti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hedula_t: Vítej mezi námi, heduš :-) na úvod jménem všech nám pověz, co už máte krom tohoto krásného dat vymyšlené, jaké jsou představy a ideální bude doplnění o fotoalbum :-)
Odpovědět
petunia: Zatím jsme s přípravami na samém začátku. Podařilo se nám zatím zamluvit romantickou hospůdku na svatební hostinu a začala jsem obíhat půjčovny svatebních šatů. Nejsem totiž žádný drobek, takže předpokládám, že najít ty "pravé", bude chvíli trvat. Něco už jsem dala do fotoalba:)
Odpovědět
Dobré ráno :-) nějak mi to blbne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hedu: tak to jsme na tom stejně, na zamluvení hospůdky se tperve chystáme, ale už aaspoň víme, kde to bude, termínek máme na úřadě zamluvený a na zámku s námi taky počítají :-) no a dneska jsem si zamluvila termín v půjčovně na zkoušení šatů protože tam je nával :-) tak aby se mnou počítali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dlouho jsem tu nebyla že nevíte co se stalo. tohle datum prosím pěkně tam kde jsem se chtěli brát zrovna nedělají obřad... ach jo.. takže jsem se musela "stěhovat" na jiný zámek a co čert nechtěl... co se týče obřadu tak to mají celý září ještě volno ale 19.9. 2009 už je zarezervoaná restaurace... šmankote tolik smůly... takže změna. bereme se 26.9.2009 je to už zaplacené objednané. takže doufám že na datumu nezaleží... snad to taky byla a bude poslední komplice.pa
Odpovědět
Profilova fotka
petra8619: jee to me mrzi, ale stejne tu za nama chod je nas tu malo:-), ja mam taky novinku od pritele stryc ma synovce a ten se zeni 19.9.2009 takze si budou muset vybrat kam pujdou:-( a to sem si myslea ze kdyz to reknem takhle dopredu tak nehrozi ze by neco mely:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: tak to se ale musí opičit, ne???? to je náhoda jak prase... u nás snad zatím nic takoého nehrozí... doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
pekne me to nastvalo, ale maji smulu my uz dva roky mluvime o tom ze se 19.9. vezmeme takze to budou muset zmenit oni..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: Jo a ať koukaj dělat, tohle je naše datum!!! Já jdu v úterý se svědkyní a babičkou zkoušet šaty ... strašně moc se těším a beru foťák :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?