Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: jee tak to uz se moc tesim na fotecky...prijde mi ze cim vic se divam na fotky ruznych satu tim min sem presvedcena ze chci nejaky jednoduchy, zacina me to nahlodavat ze ze mne nebude princezna:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nj, já teda zůstanu u jednodušších, dneska jsem byla v práci a sestřenice si naplánovala že půjde se mnou a s babi taky zkoušet, jako komise samozřejmě... tak už nás tam bude pět ženskejch :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak to se mas na co tesit protoze kazdej bude mit jinej nazor....
Odpovědět
Profilova fotka
no já si na zkoušku šatů budu brát jen jednu dívčinu. moji nejlepší kámošku. vše nafotíme vytiskneme a budem vybírat... ale bojím se že kdo vybírá přebere... při zkoušení šatů dávám přednost aby mi slušely... mám totiž vysněné šaty které chci a hned se budu chtít do nich obléknout ale když zjistím že mi nebudou slušet tak prostě nebudou. chci hooodně nazdobené a nečím vyjímečné ale když mi budou slušet obyčejné tak budou prostě ty...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: No to se těšim :) se sestřenkou jsem tak nějak nepočítala :) ale je fajn a zas má jinej názor, ale stejně se budu vdávat já, tak si vyberu šatičky, ve kterých se budu cítit dobře já :) Peti: já jsem taky původně chtěla jen kamarádku, ostatní se tak nějak přidaly :-) a s názorem o výběru souhlasím, já sice chci jednoduché, ale když se budu líp cítit v nazdobených,t ak je taky nezavrhnu...
Odpovědět
Profilova fotka
JO Holky, koukám, že probíráte šatičky, mééé velké dilema, pořád se mi do zkoušení nechce, tak to nechám až po novém roce. Bojím se, že na mě žádné nebudou ty nejjj...ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale to víš, že budou, každá jsme úplně jiná, takže nám všem nemůžou slušet a líbit se jedny a ty samé šatičky :) navíc já jdu takhle brzo, protože po novém roce mi začne zkouškový a to se chci zase naplno věnovat škole...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: to je jasný, taky bych to tak udělala no já mám problém s velikosti dekoltu, ostatní je naprosto v poho, z toho mám mindráky, tak doufám, že něco vybereme
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak s tim sem mela obr problem skoro vsechny saty mi nahore byly volny ze bych mohla pribrat najemnika, ale to se da resit, vzdycky mi rikali ze to neni problem upravit..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: jenže já mám opačný problém, já bych mohla spíš dávát, než ještě přibírat nějakýho nájemníka, mám toho prostě dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeee co bych za to dala, budes mit vyhodu vetsina satu je delana na vetsi rozmery nahore, uplne zavidim protoze ja nemuzu mit vystrih.. http://www.beremese.cz/album/view.php... takovy saty se mi moc libi ale mam smulu, uvidis ze vpohode vyberes, to my "plochodraznici" mame blbej vyber satu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: jj mám stejný problém, tak si vezmem každá jedno číslo od Lowe a všechny budem spokojený... přítel je sice spokojenej, ale víme jak... do šatů by občas mohlo být o malinko víc...no já se těším na zítra a pak už by mohlo být zrovna 19.9 přítel dneska na matrice domluvil přesný čas... my budeme svoji po jedenácté hodině :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli: no tak já ti budu věřit, ale stejně se mi do toho moc nechce, šaty jsou moc krásný, ale já bych je mít nemohla, budu muset mít podprsenku, nebo korzetík, holá zádá jsou krásná ale pro mě ne petunia: to jste blázni tak brzo? v kolik budete stávat? já to zamlouvala na 13 hod. to bude v poho, aby mě kadeřnice v klidu učesala a tak
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to my jedeme zitra na matriku vyplnit papiry at uz tam pak nemusime.... my budeme mit obrad taky na 11, sice budu mit kadernici asi tak na 5 nebo pul 6 ale stejne nebudu moci dospat takze mi to nevadi, ten den je strasne kratkej a rychle utece tak ho nechci kratit jeste tim ze bude obrad pozdeji
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mít obřad taky v jedenáct. a protože budu všude jezdit s mojí nej kámoškou a zároven svědkyní až z vřesovíc (od místa konání cca hodina cesty) a kadeřnice a kosmetika bude v kyjově ( což je cca půl hoidny cesty) tak budu muset taky kadeřnici objednat na půl sedmou a už tak budu mít vítr....
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: nemyslím, je to poměrně obvyklý čas a jak píše Tuli, tak stejně budu nervozní a natěšená, že nebudu spát ani jíst...takže tak... jo a šatičky jsme dneska s holkama vybraly, fakt náááááááádherný, jen nevím, jestli je sem mám dávat, aby si je ženich neprohlídl, to by byla smůla...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia:coze? ty jsi zvládla hned napoprvé vybrat šaty? to jsi dobrá to u mě to bude minimálně měsíční dřina. to je to co si chci nejvíc užít
Odpovědět
Profilova fotka
peti: néééé napoprvé to nebylo, chodím už asi tři měsíce, ale je fakt, že kdybych šla asi prvně sem, tak mám vybáno napoprvé, jako zkoušela jsem snad všechny co tam měly, byly jsme tam asi necelý tři hodiny a blo to náročný, ale jsou fakt náááádherný a stálo to za to...
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo tak to potom jo.... tak je musíš nějak ukázat... třeba na chvilkuje hod do alba my se kuknem a pak je smažeš...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já je tam teď hodím a dám tam i nafocený je z netu, ju-... 8-) jdu na to, ať to smáznem, než se vrátí domů drahá polovička... Kdo bude mít zájem je vidět po tom, tak mu je pošlu na mailík...
Odpovědět
Profilova fotka
Máte je tam :)
Odpovědět
Ahojky sluníčka moje :-D Jak se daří? :-)
Odpovědět
petunia: ty šaty jsou mooooooooooooooc krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tresi, spíš ty povídej, jak se máš? co zdravíčko, už je to lepší???
Odpovědět
Profilova fotka
a díky za pochvalu :) taky se mi moc líbily :)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že atomosféru zámku to skvěle doladí k dokonalosti...
Odpovědět
zdravíčko nic moc,ve čtvrtek máme na škole den otevřených dvaří tak mám hromadu práce ]-( jinak už máme svědky :-D šaty by se na zámek hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: já jsem dneska požádala svojí kamarádku, aby mi šla za svědka, souhlasila a teď navečer mi ještě psala, že už si na tu parádu koupila šperk a že stál pěkný prachy :)a že bude ve stresu víc než já, protože ještě za svědka nebyla :-D
Odpovědět
petunia: já jdu chystat věci...budu tady zítra páčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak jo měj se hezky, páááááááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?