Menu Forum

Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

24. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petunia
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 922 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
petunia
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 922 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Náchod.
 Ahojky klariskemoticon vítám tě jako první, koukám, tak nám pověz, co už máte kromě rezervace termínu zařízeno, ať máme přehled emoticon
6. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
Registrovala se 6. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 465 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
Registrovala se 6. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 465 příspěvků a 2 alba. Má 23 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 lowe, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, fakt teda kobouk dolů, super seš šikulka emoticon emoticon

určitě mě to hodně inspirovalo emoticon

až vykouzlím moje, tak ti je taky pošlu ke kritice emoticon
6. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klarisk , vítej emoticon
6. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klar, tak šup honem nám na sebe všechno prozraď emoticon my sme tu stráášně moc zvědaví emoticon emoticon
6. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
Registroval se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidal 64 příspěvků a 1 album. Region Náchod.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, moc moc děkuju za milé přivítáníemoticon Tak, kde začít - bude to moje první svatba, ačkoli mi je už 34 a mám 10letého synka. Bývalý partner mě opustil, když jsem byla v 5. měsíci a od té doby jsem byla se synem sama. Zhruba před rokem jsem v práci poznala prima kluka (je mladší, než já), moc jsme se spřátelili, on je tak trochu úkaz - pošuk jako já...no a letos na jaře už jsme začali tak trochu flirtovat a 13.6. jsme definitivně zjistili, že se milujeme. Bylo to jako smršť a šlo to všechno děsně rychle a hladce a přirozeně. Když začaly prázdniny, odvezli jsme synka na tábor a Martina jsem k sobě na týden nastěhovala.... no a už u nás zůstal (když "zlobí" říkám, že je jako sovětská vojska - přijel "dočasněemoticon ). Sice jsme spolu relativně krátce, ale oba cítíme, že tohle je ONO a tak jsme se rozhodli do toho praštit. Pravdou je, že sice ještě čekám na tu pravou žádost o ruku s prstýnkem (po telefonu už to máme za sebou - dokonce ve vysílání rádiaemoticon ), ale on potvůrka, mě pěkně napíná, ale vím, že si na tom dá záležet. No a jak to, že máme už termín svatby? Já dost dám na astrologiii a moje skvělá paní astroložka poté, co nás partnersky prověřili a zjistila jako že JOOOO, navrhla nám dva termíny a nám se líbil 19.9.2009. A jelikož je to termín žádaný, raději už jsem ho zarezervovalaemoticon Takže pokud mě do té doby Martin stihne požádat o ruku, vezme se v 15:30emoticon Tož asi tak... Šmarjá, já jsem ukecaná...
6. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 lowe, jen sem se chtěla zeptat, když to vytisknete na kolik stran Vám to vyjde, nebo spíš na kolika stranama počítáte?
6. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klar, a kde bude svatba?
6. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klar, jinak pěknej stručnej životopis emoticon emoticon
6. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 lowe, jsem blbka, koukám na to znova a až teď jsem si všimla, že je to očíslované emoticon emoticon emoticon
6. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 katalinesemoticon to jsem celá já ....svatba bude v Chlumci n.C. v zámecké zahradě (kdyby náááhodou lilo, což doufám nebude), tak na zámku....postupně tady procházím alba a nechávám se inspirovat, ale mám v tom ještě pořádnej hokej, je těžký se pro něco rozhodnout, když je všude kolem tolik nádherný inspiraceemoticon
6. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klar, no to mi povídej emoticon emoticon

a jáká barva svatby by se Vám líbila?
6. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 katalines - no,tak to je právě ještě to, co vůbec netuším....mám vybrané smetanové šaty, takže asi bílo-smetanová, ale trochu se bojím, aby to nebylo moc nudný...mám ráda růžovou, ale na svatbě mi to přijde trochu přeslazený vůči ženichovi, líbí se mi i bílo-bordó výzdoba, ale s tím by mi neladila kytička, kterou bych asi chtěla...dost mě tady zaujaly bílo-zelená nebo bílo-oranžová kombinace, i žlutá je pěkná, snad jen fialovou ani modrou vím, že bych nechtěla...asi se budu muset poradit s drahouškem...ale nechci na něj moc tlačit, abych ho nakonec ještě nevyděsila emoticon
6. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 klar, jj n chlapy se musí pomalinku emoticon emoticon
6. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 já bych chtěla bílo-zeleno-oranžovou emoticon
6. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 postupně si založ album, ať mužeme nakukovat emoticon
6. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 jj, založím, jen si trochu musím utřídit fotky, co jsem si kde pro inspiraci postahovala z netuemoticon koukala jsem i u tebe - moc pěkný!!! emoticon mám dost nevýhodu v tom, že jsem nešikovná na ruce a nemám ani žádnou takovou kamarádku, takže si budu muset nejspíš všechno pěkně nakoupit, chjo...snad aspoň najdu věci podle svých představ... nebo jsou tady nějaké holky - šilkulky, které by mohly pomoct?
6. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 když budeme umět pomůžeme, poradíme emoticon
6. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
    Manětín, Region Plzeň
 ahoj klarisk také Tě vítám,
já také nejsem žádná šikulka, ale vývazky jsem zvládla, tak se toho neboj a vyzkoše, nic na to není, a ušetříš!
katalines: fakt se Ti líbí, jsou takové jednoduché ale jsou podle mých představ, jo stránek je celkem 30 i s úvodem a tak, budu se těšit na ty Tvé emoticon
7. lis 2008 v 08:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 lowe, fakt sou super, hezky uspořádané,přehledné, nejsou nijak přeplácané, jak jsem někdě viděla
7. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 tisknou budete asi barevně,že, aby vyniklo foto ?
7. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 tak fakt díky, jsi jedna z mála kdo je viděl, krom mé svědkyně, přítele a mé maminky,
tisknout budu barevně jen fotky na kterých jsme my, zahrada a náše zlatíčko pejsek a ostatní fotky staré černobílé, už jsem udělala dva typy novin a vyhráli ty s barevné
jinak s tím uspořádáním jsem si lámala hlavu dost dlouho, ale nakonec si myslím, že je to dobré
7. lis 2008 v 11:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 je to super,

a pejsek je krásnej emoticon
7. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 ty bláho to z toho dnes asi ani neusnu, to samá chvála
to přítel jen řekl hmmm hezký
no pak se smál vtipům a tak, ale tak nějak jsem od něj čekala asi víc
no uvidíme až na svatbě jestli budou mít úspěch
7. lis 2008 ve 12:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 já jsem tu u někoho v albu viděla ty noviny,ale přišlo mi to právě strašně přeplácaný, bylo to až nepřehledný
7. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 taky si myslím, chtěla jsem aby tam bylo něco málo o nás, nějaká sranda a tak, nechtěla jsem hlavně aby toho bylo moc, to pak by lidi ani nebavilo
7. lis 2008 ve 14:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katalines
  • Neví, kdy bude svatba
 no nebo by to vypadalo jak v čtecím kroužku emoticon emoticon emoticon
7. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 přesně tak
7. lis 2008 v 15:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 ahojky, tak co je novyho nejak nam to tu vazneemoticon
13. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
klarisk
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 Ahojky holky.... no tak u nás je nového to, že se miláček začal víc zajímat o svatbu, což ho ve finále vyděsilo a říkal, že bez taháku z Wikipedie tam ani nepůjdeemoticon Pomalu ho ale zapojuju, tak snad se časem bát přestane.Jinak včera jsem svou nejlepší kamarádku požádala, zda mi půjde za svědka - no a půjde a pomůžeme mi i s výběrem šatů a organizací. mám i družičku - její 15letou dceru a dvě malé - 10leté kamarádky mého synka. Jo a málem bych zapomněla - v neděli jsme se byli v Hotelu Obora, kde bychom chtěli mít hostinu - jenže bohužel měli otvíračku až od 12ti a drahý musel na druhou do práce, takže jsme viděli prdlačku...a bylo navíc tak krásně! Snad nám to vyjde na druhý pokus...
13. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska9
1
Registrovala se 7. února 2008 na beremese.cz. Přidala 181 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 21. listopadu 2009
    Presove-Sigorde, Region Prešov
fotoportrét
fotoportrét
beruska9
1
Registrovala se 7. února 2008 na beremese.cz. Přidala 181 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 21. listopadu 2009
    Presove-Sigorde, Region Prešov
 kuk emoticon no ja moc nestiham...ale v potencialni restauraci se vcera divili ze se ptame, pry je brzy emoticon no tak uvidime emoticon a pritel je taky vydeseny emoticon emoticon emoticon asi je to u chlapu normalni emoticon
13. lis 2008 v 09:38  •  Svatba byla v listopadu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš