Menu Forum

Hledám nevěsty, které měly svatbu v říjnu 2012 a níž

14. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
Registrovala se 3. června 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
Registrovala se 3. června 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
 Ahoj holky, hledám nevěsty které měly svatbu v říjnu loni a níže abych se mohla kouknout na fotky a měla aspoň představu jaké bylo počasí emoticon
Vypadá to, že z konce září budeme muset přesunout na konec října tak jsem docela zvědavá jak Vám to vycházelo emoticon
13. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
 No ono se poslední dobou jaksi nedá moc hodnotit dle kalendáře...viz třeba teďka první týden v červnu hnusně a zima, to samé bylo asi rok dva zpětně 31.sprna/1.září... naopak loni bylo zrovna 20. října tak 22 stupňů, krásně sluníčko, teplo, paráda...takže počasí je nevyzpytatelné a může být jak těch 20, ale spíš tak patnáct či dvanáct stupňů...každopádně konec října bych nebrala tragicky, to jsou zrovna krásně zbarvené stromy a přenádherné fotky!!! Budete mít památku -)
13. čer 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
 tak jasně, počasí se nedá objednat, spíš jsem se chtěla podívat jak to vypadá na fotkách taková podzimní svatba emoticon
13. čer 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Tábor
PRO Shop: 286 inzerátů
11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

I podzimní svatba má co nabídnout. Jako ukázku přikládám fotky podzimní výzdoby z našeho Salónu Nobless. Kromě výzdoby nabízíme zejména šaty (200 modelů svatebních a 500 společenských) . Pro víc informací koukněte do profilu a nebo na web.
14. čer 2013 v 10:16  •  www.salonnobless.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

(Před 11 měsíci)

a ještě další fotky:
14. čer 2013 v 10:19  •  www.salonnobless.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí