Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
podle zdravotního stavu..ale až o nějakém budu vědět tak bych se ráda na něj koukla
Odpovědět
a copak ti je?
Odpovědět
jdu teď asi ještě na jednu operaci a snad už pak bude líp a budu se moc věnovat pořádně škole a svatbě ;-)
Odpovědět
jééé operaci, a čeho?
Odpovědět
ale určitě už bude dobže, musí být, aby si konečně mohla chystat svatbičku ;-) :-)
Odpovědět
měla jsem operovaná střeva a pupeční kýlu co jsem měla po první operaci...teď se mi zas udělala a je velká jak střední meloun...už mě typujou tak na konec 9.měsíce ]-( :-D
Odpovědět
držim palečky, ať už seš úplně v pořádku ;-)
Odpovědět
děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee doufam ze budes vporadku a budes si moci uzivat pripravi.. me dneska prisel zavoj od jedny holciny tady z beremese a je krasnej, az zmensim fotky tak ho hodim do alba a vysel me jenom na 200 i s postovnym :-D
Odpovědět
Dobré ránko děvčata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Holky katalines: do září budu mít ještě práce, mám skoro všechny tiskoviny, včetně oznámení vytištěné a přes zimu to chci dát pomalu dohromady, my ještě k tomu doděláváme byt, takže toho je dost treisi taky Ti budu držet palečky ať si v OKeji
Odpovědět
děkuju Vám holky moje ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tuli, tak to je skoro zadara :-) dobrej kup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak noviny do alba asi dávat nebudu, protože to má být překvapení aby tam někdo nenakukoval ;-)
Odpovědět
lowe, já myslela, že ještě pochytím nějakou inspiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti je můžu poslat do meilu, ale je to docela dost velký tak abych Ti to nezaflákala
Odpovědět
lowe, tak jooo mám velký mejl :-D katalines@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
má to 14,9 mb tak nevím, celý ten soubor
Odpovědět
no nevím, to zkus když to nepůjde, tak nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě je to hodně velký, nevím jestli se mi to celé vůbec odešle
Odpovědět
Ahoj holky, všechny tady máte svatbu 19.9. a už tak brzo všechno připravujete? Já jsem měla pocit, že by to bylo brzo, ale já fakt se v tom nevyznám. Nemáte někdo pro inspiračku nějaké pěkné oznámko? Chtěla bych něco buď fotečku v barvě sépie nebo třeba více fotek (max.4) nějak vedle sebe, nemáte někdo něco takového (inspiračky mám v albu) Díky za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: tak odesláno, doufám, že Ti to příde, jsou takové normální, tak prosím o kritiku a hlavně to nikomu neposílej, hlavně fotky kde jsme my, díky ty si z toho můžeš použít co budeš potřebovat, je to ve Wordu, tak se to lechce upraví
Odpovědět
Profilova fotka
michaela79 ted jsem koukala na album, názem byl myslím jen svatební oznámení, tak se tam koukni
Odpovědět
lowe, díky už to tam mám, koukn na to a napíšu kritiku :-p neboj, nikomu to posílat nebudu ;-)
Odpovědět
holky, kdyby mel nekdo zajem o svatebni saty W1 (nové 1x na moji svatbe) - půjcim/prodam i se zavojem: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
misasvarc: nechci ti do toho kecat ale kdyz tam k tomu nedas fotky tak to hur prodas..je lepsi kdyz kazdy hned vidi o jaky saty jde ne ze musi psat emali aby si mu fotky poslala
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: tak to je dobře, raději jsem to poslala na 2x tak čekám 8-(
Odpovědět
tulikiss, mas pravdu, ale pokud bude mit nekdo zajem prave o W1, tak si rad o foto napise ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: tak co? jaký jsou? čekám 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím do klubu, od včerejška máme potvrzenou rezervaci našeho dne "D" :-) Jsem tu nováček, tak doufám, že mě podpoříte:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?