Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Zdravíčko ženy, muži, lidé dobří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdár koníkářko - ty se tady už skoro ani neukážeš...to je hrůůůza! :-D
Odpovědět
No, to víš no, tam jsou stejně super baby jak vy tu, taky mě zlanařily a já tam zůstala,no :-D
Odpovědět
Tož, co stěhování? Už máš byt připravený? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
super baby jo ]-( ....... :-D no dobrá tedy! Tak já nebudu žárlit! :-N Stěhování furt nic - stále čekám, až mi realitka zavolá a stále se nic neděje, takže ani já zatím nic nechystám! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a co Prison break - stahuješ???? :-D
Odpovědět
Néé, nežárli x-) Furt nic?No teda...abyste se nestěhovali na Štědrý den :-D Teď už zas nestahuju, nějak mě to neba stahovat, ale jelikož ve středu končí na Nově první série, stáhnu druhou, jestli máš odkaz na druhou, tak prosím do mejlu, kují ;-) A jsou tam titulky?
Odpovědět
Profilova fotka
počky-počky - to už na nově končí první série jo? já myslela, že tam jsou teprve někde u desátého dílu?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem pravdu - teď jsem kukla - ve středu jde na nově teprvě 10. díl - a I. série má 22 dílů! ;-)
Odpovědět
Ahá, tak to jsem se spletla, prorože tam je ta soutěž s kódem a ta končí teď ve středu, tak nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahá -takže soutěžíš jo? A co můžeš vyhrát? 8-)
Odpovědět
150 tisíc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ale chtěla bych vidět, jak je vyhrávám, aspoň ve snu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hodily by se!!! :-D
Odpovědět
To si piš:-). Tak já půjdu hodit na vlak Korejca a pak něco podělám, páč mám v kanclu jak po výbuchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky musím teď máknout! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar baby!Terďo,ty zrádkyně! Já stíhám koňa i vás. Téda holky,poradím vám,až vám někdy doktor napíše železo,tahejte s sebou WCko. Se chcu vidět odpo v práci...
Odpovědět
Profilova fotka
až táááák jooo!? :-D
Odpovědět
Zdarec :-D Ded, tak to jsi napřed. Manža ho stáhnul o víkendu, ale nějak nebyl čas ho zkouknout :-| Terez, tak ty takhle odbíháš jo? S tou soutěží se mi vybavil ten obrovský jackpot co je ve sportce!! ty jo, co by s tím jeden člověk dělal??? Verun, ty jsi vzorná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: až tak :-D Recept mi včera přišel poštou,jsem na to hleděla jak tele na nové vrata,až pak mi došlo,že mi dělali krevní obraz.Jsem chtěla být vzorná mamuška a začla to užívat hned,teď lituju... Sun: kují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sun: chííííí - já vás předběhla.... :-p :-D kozi: to ti ovšem fakt nezávidím... :-|
Odpovědět
:-p ale stejně budeš čekat :-D chudášku náš, takhle tě vypéct :-( třeba si tělo zvykne a pak se to srovná
Odpovědět
Profilova fotka
No,když doteď nebyl žádný problém,tak teď ten "maličký problémeček" přežiju.Jen kdyby malá od včerejška neválela sudy.Nějak se probrala potvůrka.Ale hlavně,že je v pořádku.
Odpovědět
ta se teda rozjela. No prej bylo až moc klidu, tak prej ať taky víš, že jí máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: Přesně tak! To mám za to,jak jsem ji chválila.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sun: no právě!!! Se asik nedočkám! :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No nic holky,jdu na chvilku zdřímnout.Celou noc nás bantoval Ben,nechtělo se mu spát,tak furt pochodoval. Tak ať jsem do práce jak rybička. Papalalapapapů!
Odpovědět
Neboj, dočkáš, rozhodně lepší než čekat na Novu :-D Tak krásnou dobrou noc 8-) bych se taky nejradši zachumlala
Odpovědět
Profilova fotka
sun: no tož to jo, si nedovedu představit, že bych teprve čekala na 10. díl I série... :-D
Odpovědět
no šak. ale když se mi nechce spát, tak na to mrknu a docela se u toho zasměju :-D a říkám si jééééééééé, oni jsou teprve tady jo? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?