Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
1
162
163
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám před sebou jen měsíc a půl....uteklo to jako voda. Na vánoce to nedopadlo úplně dle mých představ, tu radost, kterou jsem očekávala dorazila opožděně :-( , ale to se stává. Zato teď se babičky můžou zbláznit a já z nich taky ;-) Jinak nic nového......A co vy, jak ,,válčíte,, s manželi, školu, prací.....nějaké novinky? Já jsem dneska byla na jedné svatbě, ale díky momentálnímu stavu, jsem přišla už v šest domů...bylo to opravdu náročné....ale zase jsem zavzpomínala a uronila pár slz z nostalgie :-) Tak krásné léto a ozvěte se, pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :) já mám první ročník doválčený s úspěchem, těším se z pracovních prázdnin na brgádě :) a od školy zaslouženě odpočívám ... S manžílkem jsme vyrazili na týden do Českého švýcarska, takže jsme si užili šmajdaní po přírodě a lezení po skalách :) pořídili jsme si štěňátko shi tzu, takže je doma o trošku veseleji. miminko se u nás zatím nechystá, přeci jen ta moje škola ... i když už bychom chtěli, ale nějak převládá ten rozum :-)
Odpovědět
1
162
163
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?