Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
neco malo ze zari uz je i tady ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
noo,to jo, ale já spíš měla na mysli toho 19-tého, ale samozřejmě se můžou přidat všichni,kdo chystají svatbu v září, ale i celý rok 2009
Odpovědět
zatim se to tak moc nerozdeluje, protoze tech lidi zas tolik neni, ale v diskuzi Rok 2009 najdes uz nekolik nevest, ktere planuji presne tohle datum ;-)
Odpovědět
kedze na slovensku uz takuto temu mame vytvorenu, necham tuto temu len ako cesku tu je slovenska http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
Zatím nikdo? že by fakt bylo tak moc brzo? :-D
Odpovědět
Je jich hodně (i já v to tak nějak doufám), ale asi si zatím ještě všechny radši pokecají v Rok 2009 a Září 2009, kde je těch holek víc...
Odpovědět
katalines: Ahojky. My také plánujeme 19.9.2009 a kde to chcete mít a odkud jsi?:-)
Odpovědět
sunik: super, konečně někdo :-D Jsem z Prahy, o místo vedeme diskuze,místo je zatím nejisté :-D Co Vy, jak ste na tom?
Odpovědět
Tak já bydlím u Prahy a místo? Zatím to vypadá na Kostelec nad Černými lesy.
Odpovědět
suniku, ty nevěrnice jedna! :-D
Odpovědět
no teda holkýýý, kde ste kdo??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my taky plánujeme 19.9.2009, chtěli bychom asi na zámku v Opočně, máme to tu kousek a je tam náádherně a velký park...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak my mamev planu take 19.9.2009 :-) Pro jistotu uz jsme si zarezervovali i mistecko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: jj, my se chystáme hned příští týden v sobotu, protože to datum je opravdu hodně časté, tak aby to vůbec dopadlo ;-)
Odpovědět
ahoj, ja se hlasim taky :-) ale rezervovany termin jeste nemame
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se taky pripojim, pokud vsechno dobre dopadne tak snad 19.9.2009 v Zidlochovicich v zamecke kaply..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ten termin asi bude vazne dost zadany. Ale asi zalezi na miste kde to budete chtit. Nektery mista (jak jsem tu cetla) jsou zarezervovany klidne i rok dopredu. Ja mela strach ze by to nebylo volny a to misto me pripada idealni, tak jsem to radsi rezervovala tak dopredu. ALe verim, ze min znamy mista tak nacvaknuty nebudou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: A kde to budete mít???
Odpovědět
tak jsem se vami nechala vyprovokovat a napsala jsem na matriku jak moc dlouho dopredu je mozne/nutne zarezervovat termin tak uvidime... :-)
Odpovědět
Téééda. už je nás tu hodně--:-)
Odpovědět
jééé, Vás tu je :-D to je supeer :-D
Odpovědět
beruško, koukám že jseš taky z Prahy, kde plánujete svatbu?
Odpovědět
no uplne z Prahy nejsem ale bydlim tady a svatba asi nakonec bude v Brandyse nad Labem na zamku, protoze se budeme stehovat za Prahu...mozna bych si to mela zmenit ;-)
Odpovědět
katalines, beruska9 : Doufám, že si nevyfouknem fotografy..:-D
Odpovědět
sunik: no koukala jsem na tu Ladu Beladovou (dofam ze jsem to nespletla) a nevypada to spatne :-p ne neboj, schvalne mrcha nebudu :-D
Odpovědět
beruska: Na tu zapomeň!!!:-D Tu chci já..:-D
Odpovědět
holky, toho se taky bojím, že si vyfoukneme fotografy! :-N 8-(
Odpovědět
no ja to mozna moc resit nebudu...ja jsem silene nefotogenicka a pritel nesnasi pozovani, takze asi pujdeme cestou nejmensiho odporu, nekoho objedname na chvili a par profi fotek...a bude
Odpovědět
beruska9: to my se taky neradi fotíme, ale tak ze svatby chceme mít pěkné fotky..:-)
Odpovědět
beruska, suik, néé tu chci jáá :-D :-D ale ne, já asi budu mít od kamarádky jejího přítele, on je skoro profesionál,a delá fakt krásný fotky, tak asi tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?