Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: ty šaty jsou opravdu krásné a moc moc ti sluší a na zámek jsou přímo dělané.... doufám že taky správně vyberu treisi: koukala jsem se na tvé album a vidím že jsi se přesně zamilovala do typu šatů, které se i mě líbí. chci kombinaci červené a bílé... no uvidímě jak to dopadne. a taky se mi líbí ty snubní prsteny co tam máš. něco takového chci i já...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn, já šatky zase smáznu, kdo by je chtěl vidět nebo chtěl víc informací tak pište do soukr. zpráv... já vám to ráda pošlu... a povím, jinak musím pochválit svatební salon Renata v Jaroměři, paní byla moc milá, všechno bylo v pohodě, věnovala se nám celou dobu a dokonce nakrmila naši malou princezničku Kristýnku...
Odpovědět
petra8619:i ty jedna opičko ;-) :-D už mi z toho jebe,volala mi učitelka ať zítra nechodím na praxu,že mám vše nachystat doma na ten čvrtek..ve čvrtek musím do školy v pět hodin s brašnou co má 35kg ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hlásím se mezi vás, které jste si vybrali datum 19.9.2009
Odpovědět
slunicko.ko:Ahojda kočeno :-) tak povídej,jak dlouho jste spolu,kolik Vám je let a hlavně jak se jmenuješ? :-) Já jsem Maruška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky takže dohromady je nám 48 :-), jsme spolu skoro dva roky, jinak nám je každému 24 ;-) . Markéta
Odpovědět
Já jsem Tě už někde viděla ale nevím kde :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
že bych měla dvojníka, tím si tak nejsem jistá:-)
Odpovědět
aha ty jsi z Bruntálu,já jsem od Olomouce a v Bruntálu mám bratránka tak jsem Tě tam možná někdy zahlédla
Odpovědět
Profilova fotka
no poblíž Bruntálu, asi 10 km od něj, chtěla jsem se zeptat už jsi byla zkoušet šaty
Odpovědět
nebyla,já se chystám na operaci a po ní se mi dost sníží váha takže je to u mě zbytečné a pak si je nechám ušít u někoho na eBay
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo. já byla dneska a s moji postavou budu mít asi velký problém něco sehnat, asi si taky budu nechávat šít
Odpovědět
Článek se načítá
no určo si na tom líp než já,jsem teď pěknej knedloušek :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ne mám velikost 52-54, dneska to byl docela trapas sukně byla dobrá, ale korzet malý, to říkám mamce pořád, že na mě nešetřili materiálem ;-)
Odpovědět
tak to já mám vrchní část tak 52-54 ale moje spodní část je 58 :-( mám velkej prdelník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to v sukni nejde vidět, to se ztratí, hlavně si nedělat žádné mindráky, přítel tě má rád takovou jaká jsi ne, a pokud ne pak za to nestojí. můj přítel by chtěl abych měla velikost 58.-60. hlavně přes prsa :-)
Odpovědět
já mám prsa pětky a to je umění na ně něco koupit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si teďka koupila pro miláška k vánocům korzet na stránkách www.beate-uhse.cz jsou tam dobrý věci i na svatební noc
Odpovědět
Profilova fotka
nic mizím musím ještě zlatíčku nachystat svačinu a věnovat se mu, tak zatím ahojky
Odpovědět
jj tam jsem se koukala,já mám vybranou košilku na buclounek.cz http://www.buclounek.cz/naposledy-pri... ;-)
Odpovědět
jj páčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tam jsem též mrkla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Slunícko.ko, vítám Tě mezi nás. Ty jsi z Bruntálu, já sice z druhého konce republiky ale z Bruntálu, nebo spíš z moravskoslezského kočova máme kamaráda, já vím, že nejsi přímo z Bruntálu. treisi: s prsama bych ti mohla vyprávět, já mám také pětky, ale jinak jsem docela štíhlá vel. 38-40 až na ty prsa a to je pak problém, když jseš docela štíhlej a najednou tohle. Jo a taky se Ti málo kterej chlap koukne první do očí ;-) Petunia: doufám, že ty tvé šatičky stihnu okouknout, jestli tak mi je prosím pošleš viď¨?
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: tak jsem to nestihla můžeš mi je prosím poslat na mail? aninaj81@seznam.cz děkuji moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja te taky vitam slunicko.ko a kdyz uz tady kazdej rozebira Bruntal, tak muj snoubenec je z Bruntalu, teda spis z Leskovce nad Moravici ale v Bruntale 8 let chodil do skoly.
Odpovědět
Ahojda holky,jsem tady jen na pár minut,tisknu letáky na zítra a už mi zase hraboší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: dnes mě kontaktovala jedna paní, jsou to výborné stránky a hlavně docela dobrý výběr, adresu ti pošlu, ušije ti šaty na míru a ještě si můžeš vymýšlet jako já . chtěla jsem ramínka ke korzeru a říkala, že není problém. mám noční můru s toho, žebych si furt popotahovala šaty. ceny jsou přijatelné.
Odpovědět
jj děkuju,má stejnej styl jak na eBay..vlastně úplně stejný,kdy si je necháš šít?
Odpovědět
Profilova fotka
až po novém roce ted jsem finančně úplně na suchu, takže ještě počkám, možná ještě něco objevím
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli a Lowe: fotku šatiček máte na mailku :-) čekám komentáře...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?