Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
jj,ono se všude jinak zachází s lidma co tam jdou jen na oběd a s těma co tam chtějí mít svatbu,až budou penízky tak tam skáknem a uvidíme jaké to tam je
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, hlavne i jaká je s nimi domluva atd.
Odpovědět
wwwteckaarcha-zooteckacz ale fotky jsou krásný x-) a ještě je to u ZOO
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: já sice hotel kde to budeme mít znám, ale udělali jsme to úplně stejně...šli jsme tam na véču i se štěnětem, ten se tam navíc počůral :-D a všechno super...určitě to tak udělejte.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: dívala jsem se Ti do albíčka, strašně mě zaujaly ty šatky Hermos! Ve kterém salonu jsi je zkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
V kleionodu...jsou hezký, ale mělo už je hafooo nevěst, proto je nechci...vypadat jako každá třetí( ti co je měli prominou) oni celkově jsou šaty San Patric sice hezký, sexi ale strašně okoukaný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pripadá mi taky, ze je melo hodne, ale jsou fakt moc hezke...
Odpovědět
Profilova fotka
To jo...já jsem je chtěla, jenže pak jsem je viděla na spoustě nevěst. je to kolekce 2009, takže příští rok budou ještě víc...řadši pujdu do Maggie Sottero a budu originál...i když ještě bych něco zkusit zašla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja pujdu az zhubnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, treisi, lostris: děkuji za přivítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: jsi trdlo, já mám prdel jak vrata do stodoly a v šatech to vůbec není vidět...nastěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivtcha: není žač :-D poslouchám písničky naší kapely a mám z ní čím dál větší radost.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi: clovek musi mit nejake sny :-D ivtcha: Tak co, ty už máš něco připraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:kašli na sny....k čemu hubnout...ženicha už máš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-)tak jsem po dlouhé době zase nakukla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Máš pravdu, ale bojím se, že se do žádných šatů ani nenarvu... :-( Micch: Ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no tak to prrr, já mám 38 a občas(hlavně přes zadek ) 40 a ty hermos jsou 36 a honoluly dokonce 34 :-D zvedlo mi to sebevědomí
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holčiny copak to tu řešíte? :-):-) taky si říkám, že do svatby musím trochu zhubnout, ale se zadkem jsem to už vzdala, ten budu mít pořád :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak co resis, kdyz mas 38ku! No do takovych se urco nenarvu :-/ A zrovna by se mi libily... Uvidime. asi si clovek neco vybere podle obrazku a pak ve finale zjisti, ze mu slusi neco uplne jineho, ja jeste zadne nezkousela. Nejdriv na podzim planuju, ze bych neco zkusila - az nebude takovy hic.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty šatky co máš v albu ti moc sluší, nejvíc se mi líbí ty Rebeky
Odpovědět
Profilova fotka
mich: lostris má pocit, že je stráááášně tlustá. pracovala jsem v řecku a tam mi zadek obdivovali a v arabských zemích ještě víc...ženská bez zadku není ženská
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, taky jsem pracovala s Arabama , dělala jsem jim tlumočnici u nás v lázních a taky obdivovali:-)ikdyž mě to teda spíš otravovalo :-D Lotris nemá v albu žádnou fotku, tak nemůžu soudit, ale určo to nebude tak strašný ;-) Jaktože už nemá Treisy album?
Odpovědět
Profilova fotka
Zadek mam z boku uplne jak desku, ten neresim, horsi je bricho ]-( No nic, uz stacilo. mich: ty uz jsi nejake saty zkousela?
Odpovědět
Profilova fotka
Lotris: nene, ještě je brzo si myslím:-):-) teda abych pravdu ani nemám představu, kdy se tak šaty mají zarezervovat, aby byla jistota, že budou v ten den volné:-)ty sis už zkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
mich: Já vůbec, mám jen objednanou fotografku a tím to naprosto ustrnulo, porad mam pocit, ze to zakriknu, kdyz zacnu moc brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)taky mám ten pocit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich: super, aspon nekdo mi rozumi ;-) Ale v hlave toho mam kvanta, jen si porad rikam, ze je haaafooo casu a ani sveho draheho s tim nechci nijak zatezovat, nechci mu to zprotivit...
Odpovědět
Profilova fotka
já si je budu kupovat, takže u mě šlo jen o styl... holky, máte čas...já jsem postižená organizací svateb, tak proto tak brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na druhou stranu, kdybych nevěděa termín dopředu, nemohla bych mít svou vysněnou fotografku atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
náš fotograf má taky dost plno...oni i v hotelu, muzika a spousta dalších
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?