Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Holky, já bych tak šla něco vyrábět, mám teď takový praštěný nápady... no úplně zmagořená z beremka. Zítra chceme jet do Chlumce podívat se na zámek, na kterým bychom chtěli svatbu, tak jsem na to zvědavá. Jo a ukecala jsem miláčka, abychom se cestou stavili někde pro stužky, chci zkusit vyrobit vývazky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: JJ, koník to jistí ;-) Pá
Odpovědět
no já musím počkat až ještě trošku zhubnu ať si můžu nechat vzít i kousek kůže :-N Dobrou Irenko
Odpovědět
treisi: Kdy vůbec půjdeš na operaci s tou kýlou?
Odpovědět
bosi to nevím,musím počkat až bude po těch vedrech a pak dostanu termín,hlavně se musí vše naplánovat tak ať nemám problémy se školou
Odpovědět
Tak to jo, ano by se to asi pak špatně hojilo co? V červnu už budeš končit se školou ne? No hlavně, aby to dobře udělali.
Odpovědět
tak jdu na Sex ve městě a pak sex doma :-D Dobrou :-)
Odpovědět
jj v červnu ale chci to stihnout v zimě-myslím operaci ;-) páááá
Odpovědět
oki, tak leť dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahoj holky, to tu dneska nikdo nejste? Já mám hroznou depku, ale snad se s ní nějak poperu :-( Včera jsem opět přidala do albíčka nějaký kytičky, už se mi to tam dost množí, tak snad si vyberu to pravý a nejkrásnější.
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: Ahojky! Já jsem tu:-) Jen brouzdám, okukuji:-) Z čehopak máš depku? Mě štve to ošklivý počasí, to je léto - fakt na prd :-| Jinak jsem Ti koukla do alba, ty kytičky jsou moc pěkný!
Odpovědět
ahoooj :-D já lečím naražené koleno a záda po pádu z postele,ráno začla houkat siréna tak jsem se lekla a pleskla jsem sebou z postele :-N Večer jdem na zábavu tak dělám zkrášlovací kůru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D treisi: Šikulkaaaa :-D Co paleček?
Odpovědět
vše o.k. jen teď fialové koleno a na zádech taky modřina,ale nesmím to ukazovat jinak nikam nejdu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, no... =-) Neukazuj, nestěžuj si, potají maž mastičkama a bude dobře:-) Večer si to moc užijte!
Odpovědět
děkuju,už se na FB domlouvá půlka vesnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi jasný:-) Bosina psala a teď tu není... =-)
Odpovědět
utekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, asi se nás bojí :-D
Odpovědět
Už jsem tu, jen sem projížděla mejlíky, už jich mám konečně jen 20. Depku mám z miláčka, odjel se svou bejvalkou na třídní sraz, kde bude pouze on a 3 jeho spolužačky. Ais jsem moc žárlivá, ale prostě mě to děsí. To počasí je opravdu na prd, dnes se nám berou sousedi, takže chudáci asi nebudou mít moc hezký fotečky. Jj, kyti jsou hezký, ale kterou z nich vybrat? treisi: To musíš mít pořád něco naraženýho, ty jsi teda takový telátko, to je každý týden něco :-D
Odpovědět
jo já jsem otloukánek už od mala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: Líbí se mi druhá a čtvrtá od konce - pak ještě ta celá fialová ve váze ;-) Nejsi sama žárlivka - já taky žárlím, a jak! Srazy, vysoká škola, ,,pivo s kamarády", je toho mnoho... |-| Ale on se vrátí a bude zase dobře, až si povíte, jak moc se máte rádi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Máš moc pěknou fotku v albu! Už si zase předělávaja, ju? :-) Chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem měníš barvu písma a enteruješ na další řádek? Nějako jsem na to nepřišla... :-S Děkuji
Odpovědět
Když mě by nevadilo, že jede na sraz, ale vadí mi to, že jich tam je tak málo a on jediný chlap. Když minulou sobotu odjížděl na vodu, byla jsem smutná, ale nevadilo mi to, přála sem mu aby si to užil. Teď jak má zlomenou ruku, tak má navíc nezchopenku, ale to už je jeho problém, zítra se zase vrátí. Na pivko chodime vetsinou spolu, já totiz nic jinyho nemuzu, je mi pak blbe. :-)
Odpovědět
Irenko děkuju já smazala album protože jsem měla kvůli téhle fotce problémy...ale to je na dlouho....na to písmo se koukni do diskuze vylepšováky Taky jsem žárlivka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: V obležení slečen, či paní, chápu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Povídej - zajímá mě to!
Odpovědět
treisi: Tak já jsem jako malá byla docela číslo a měla na sobě pořád nějaký modřiny a šrámy, ale už jsem z toho vyrostla ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... tady to je od 13.července dolů
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Tak to je tedy mazec! :-o Hlavně, že už je to ok ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?