Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, taky je dne u vás tkaový vedro? Já asi umřu... Včera si miláček zlomil ruku, tak se teď učím řídit auto, abych mu mohla dělat taxi :-D mazec. treisi: Tak ty se chceš nechat fotit od Saudka jo? Nějaký akty nebo jak? On fotí nahatý baby ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak my už máme kapelu :-) Treisi: saudek je úžasnej...určitě k němu jdi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, po dlouhé době se tady zjevuju :-) Ale hlásím, že teda u mě ohledně svatby nového vůbec nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ted se zařizováním dávám do nového roku pauzu...budu jen shánět výzdobu a inspiraci...jinak vše důležité máme ;-)
Odpovědět
Tak to mi nemáme naprosto nic a ani nic zařizovat nebudeme, teda aspoň ne do září a pak se uvidí. I když přece jen jsem něco koupila a to dvoje nůžky, takový ty okrasně stříhající a zlatou olejovou propisku nebo co to je :-) ale píše to krásně zlatě.
Odpovědět
Profilova fotka
já se bála aby pak na věci který chceme nebylo pozdě... Bosina: aspon máš doma něco hmatatelnýho...my máme je rezervace :-D
Odpovědět
Akty pro přítele :-N x-) :-D Jinak jsem doma z gyn. 10.srpna jeden pro výsledky,jinak vše o.k., brala mi vzorek z dělohy tak trošku špiním |-| Ale jinak prý ani nenasadí antibaby které chtěla,prý se můžem po souhlasů ostatních doktorů začít snažit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: gratuluju.... pak řekni jakej sudek byl....třeba chytneme inspiraci ;-)
Odpovědět
GLUMBI: děkuju jinak máme koupenou knížku Řekni ANO! a je boží :-D
Odpovědět
Ahojky ráda bych se připojila, jen mám strach jestli není pozdě. Koukám, že jste pěkně rozjetý. Tak kdyby jste přijaly mezi sebe ještě jednu červencovou nevěstu budu moc moc ráda!!!
Odpovědět
misnik: No jasne,pojd mezi nas:-)ja sice nejsem cervencova,jsem cervnova,ale pridala jsem se sem:-D:-D Neni vubec pozde...mam znamou,kterou zaridila naaadhernou svatbu za 2 mesice !!!!!Je to tady jenom takovy pocit a bublina na beremese :-x :-N :-N
Odpovědět
Koukala jsem jak jste začly v květnu a teď když tak letem světem čtu co se tady dělo, tak jsem trochu v rozpacích. My jsme se s mým přítelem domluvily na konečnym datu asi před týdnem. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Tak aj to mam osobne tak,ze sice vsechno domluvene uz mame-ty dulezite vecy,krome obradu,tak zapisuji az od zari...Ale jen z toho duvodu,ze ted rekonstrujeme dum,tak na to neni cas ani pomysleni....
Odpovědět
Misnik ahojda ;-) neboj nikdy není pozdě,zatím tady nejsou přípravy jako takové,zatím je to povídání a plánování,viďte holky? ;-) x-)
Odpovědět
Jasnéééééééééééé:-D
Odpovědět
No já ani nějak nevim, co zařizovat, takle docela dost dopředu. Chceme se brát v Poděbradech na zámku a tam ještě ani na příští rok nemají rozplánované datumy svateb. Tak nevim jestli třeba sehnat prstýnky nebo kapelu, ale je to až za rok, tak nevim.
Odpovědět
Treisi ahojky děkuji za vřelé přivítání. Jsem ráda, že na to plánování a stres nebudu sama až se to bude opravdu blížit :-D
Odpovědět
tak jsem napsala do x restaurací a ani jeden mail |-| ]-(
Odpovědět
misnik neboooj ;-) od toho je tady ta super parta ;-)
Odpovědět
Tak hlavně je potřeba zařídit teď první hostinu,fotografa,obřad....Ostatní si můžeš nechat na zimu:-) A kdybys potřebovala fotografa......:-D
Odpovědět
Fotografa mám kamaráda a zkusim jak se na to bude tvářit a jestli bude v Čechách, hlavně. Ty máš nějakého dobrého?
Odpovědět
Profilova fotka
misnik: kdyby si napsala za rok touhle dobou, že začínáš mít obavy, byly by právem....ale ted máš hafo času stejně jako my všechny ostatní. treisi: zkus tam zajít osobně, to je podle mě lepší než přes meil, aspon uvidíš jak jednají už od první chvíle :-)
Odpovědět
Za rok touhle dobou budu úplně hotová, to vim už teď, jsem děsnej nervák treisi: souhlasim s glumbi určitě lepší zajít osobně, zkoukneš to tam a budeš hned vědět jestli je to místo nebo se ti tam něco nezdá, to přes mail nepoznáš
Odpovědět
treisi: no tak to se bude mít ;-) glumbi: No to je taky pravda, já musím počkat až do toho září kvůli termínu, protože to je budou vypisovat, pak se třeba už taky pustim do zamlouvání. :-) misnik: Já tě tu taky vítám, za chvíli už se v nás určitě vyznáš, zas tak moc nás tady není. ;-)
Odpovědět
nebyl čas,ale hned jak bude tak pozjišťujem co a jak :-) jsem se dnes přistihla jak šilnám po obchodech pro miminka x-) A táta se mě ptal jestli už mu vezem fotku vnoučátka :-D
Odpovědět
treisi: To je fajn, že už to máte schválené, určitě nebude dlouho trvat a budete 3 ;-)
Odpovědět
bosi chceme vše mít připravené, budu mít rizikové těhu - ten nejvyšší stav takže musím mít klid a mám si najít kde prý budu chodit plavat s bříškem :-D Holky to je tak krásnej pocit x-)
Odpovědět
Jj, asi nebude lehký, ale už sis snad to špatný vybrala a teď už by mělo být jen to hezký. Určitě se na mimčo připravuj, je toho strašně moc, co je potřeba. Mě osobně strašně baví kupovat ty mrňavoučký věcičky, když se někomu z okolí narodí miminko. Plavání je fajn, sousedka, která má teď už půlroční holčičku taky chodila v těhotenství plavat a od září bude chodit plavat i s malou.
Odpovědět
Taky se těším až něco koupíme, chceme mít vše kvalitní a to se neztratí, akorát kočárek si fakt nechám na těhu, protože máme vyhlídnutej za 16tisíc je to ta malá sedačka pro miminko,kočárek, golfky a ještě myslím něco ale viděla jsem ho zatím jen na letáku
Odpovědět
Profilova fotka
misnik: Vítám Tě! :-) Jak říkají holky, není nás tady zrovna mnoho, o to je to takové ,,rodinnější" klima ;-) treisi: Gratuluji, že je vše v pořádku a budu držet palce! Pak dáš vědět, co a jak Saudek - kolik stojí, jak fotí.... ;-) Jdu koukat na telku s Fanouškem, tak pápá a pěkný večer všem! 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?