Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41: užijte si večer.... treisi: já mám kočárek taky vyhlídnutej...ale u nás na dvojčata :-D Snad se vám to brzo povede a narodí se vám krásný mimi
Odpovědět
glumbi tak hned na dvě,jo? :-D děkuju Irenko,Saudek ještě nenapsal
Odpovědět
Kočárek by to chtělo asi mít vyhlídnutej, ale myslím, že ho stačí koupit pár týdnů před porodem, je to nejen drahá věc, ale taky zabírá dost prostoru. Ale moc vám to přeju, už se těším, až sem napíšeš, že už je mrńouska zaděláno. Tak hodně štěstí a chuti ;-) glumbi: Proč zrovna dvojčátka a ne třeba rovnou čtyřčátka? :-D Mě straší babička s dvojčatama, protože moje máma je původně z dvojčat, ale narodila se jen ona. No jsem na to zvědavá, každopádně my na mimču budeme pracovat až po svatbě.
Odpovědět
Tak a já se taky loučím, přeju dobrou noc. Jdu se podívat na toho svýho maroda a už u něj zůstanu. tak zase zítra :-)
Odpovědět
my budem mít kočárek objednanej ale vyzvedne ho Přema až když budu mít po porodu
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: moje babi je z dvojčat, teta měla dvojčata, další teta dokonce trojčata , od přítele je maj v rodině taky hodě, takže nás asi čekaj...ale radši jen dvojčata. čtyř už je fakt moc :-D
Odpovědět
teda koukala jsem na věci co jsou potřeba tak to bude docela mazec :-N Ale co, vždy jde něco koupit levněji a hlavně prodat dál nebo to nechat pro druhé mimi
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nemáme potvrzený termín, ale rádi bychom 31. července 2010 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivtcha: vítej :-)
Odpovědět
ivtcha ahojda,vítej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vitam nove clenky a omouvam se za delsi acko :-N
Odpovědět
lostris snížem ti jako zakladatel plat a vezmu ti prémie :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee :-( Bojim bojim =-)
Odpovědět
teda jak nevidím na psaní tak to dopadá špatně :-D Holky doporučuju knížku Řekni ANO! Už jsem o ní myslím tady psala,stála mě 29kč a Přema jí taky čte má sice jen 79stran ale stojí to za to. Je tam naprostá pravda o tom jak vše je v reálu. Fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
joo? Kde jsi ji sehnala, treisi?
Odpovědět
v levných knihách,Přemouš se do toho včera začetl a nechtěl ji vrátit :-D
Odpovědět
Odpověď z jedné restaurace (která už nepadá v úvahu) ]-( Dobrý den, jsme rádi, že vás naše restaurace zaujala Podmínky svateb u nás nejsou.Žádné zálohy nevybíráme. Zhruba 2 měsíce dopředu, než má být svatební hostina se vše naplánuje dle vašich představ a naší nabídky, ale v podstatě, to co vy bude chtít, my jsme schopní zařídit, alespoň co se týče svatební hostiny, popřípadě hudby. Velkou výhodou je tu penzion hned u restaurace, který svatební hosté využívají, ale samozřejmě je to dobrovolné. Ceník svatby nemáme.Vše se odvíjí od vámi zadaných požadavků, od počtu osob apod. Čili zhruba ty 2 měsíce předem bychom se sešli, domluvili se, já bych vám poté udělala předběžnou kalkulaci a řešili bychom dál. Restaurace je pro 50 osob, ale s tím, že max.30 osob může sedět u slavnostní tabule.Další osoby by museli sedět v restauraci, ale už jakoby odtrženi od vás, repektive od vaší slavnostní tabule. Je třeba také počítat s menším prostorem k tanci, čili zvážit zda by jste chtěli živou hudbu nebo jen cd. Ale to už se budeme domlouvat až by jste viděli naši restauraci osobně, ano? Takže můj názor: Přece nebudu mít půlku lidí u sebe a druhou někde v čudu, nebudu se omezovat s hudbou a nebudu vše řešit až 2 měsíce před...Přece člověk potřebuje alespoň odhadem vědět kolik ho to bude stát,ne? Vím,že když kámoš dělal svatbu tak hned jak zamlouval hostinu ( cca 6měsíců před svatbou) talk mu řekli i odhad ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: to je dost hustý, my jsme byli už před pár dny v restauraci, máme rezervovanej termín, předběžnej rozpočet, viděli jsme i sál kde to bude(je v jiné části hotelu, než normální restaurace)...svatební meníčka nám paní pošle meilem...prostě jsme probrali vše a máme jistotu... hlavně to že bude půlka lidí sedět jinde je dost blbý. Podle čeho byste vybírali ty vyvolený? zkus najít něco jiného :-)
Odpovědět
my chceme dobrou cenu hostiny,dost místa na tančení a kapelu, příjemný personál,možná i ubytování,dost prostoru pro parkování, nějaký koutek venkuu kde můžou jít kuřáci provětrat zobáčky a pak ještě chceme nějaký svůj alkohol - domácí slivovice atd... Ale asi fakt necháme ten sál,musím nechat udělat rozpočet od bráchy
Odpovědět
Ahooj holky, tak jsem se po dlouhé době přihlásila a nestačím se divit kolik toho tady přibylo :-) za rok touhle dobou už budu asi pěkně nervózní :-N ale už se toho nemůžu dočkat. My máme zatím zamluvený jen termín na matrice a shodli jsme se na barvě svatby 8-) Jinak zítra oznámíme rodině od přítele datum (sice po sedmi letech to nebude žádné překvapení, ale i tak :-D ) a v neděli se vrací mí rodiče z dovolené, tak je čeká na letišti taky překvápko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme tohle všechno našli tam kde to máme....dokonce i tu vlastní slivovici máme povolenou...chce to hledat, ale ze zkušeností vím, že udělat svatbu v takovým sále bude pěkná makačka. nikdo za tebe nic neudělá a já bych se asi bála, že bych si svůj den neužila. dělala jsem taková svatby jako koordinátorka a fakt nebylo moc vtipný, když jsme den před svatbou krájeli cibuli, okurky a zeleninu na salát, vařili polívku s pidi knedlíčkama a ještě dělali řížky....jeden člověk sám to nezvládne. tím tě ale nechci odrazovat....
Odpovědět
taky už mám svatbu takhle za sebou,proto hledám tu rest.
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme kousek za hradcem ve statku v polích :-) nemáte tam taky něco takovýho? každopádně máš ještě čas něco sehnat ;-)
Odpovědět
nemáme |-| ale zkusíme najít klidně i nějakou příjemnou hospůdku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky z prahy: neuděláme spolu časem kolečko po svatbeních salonech? já už jsem někde byla, ale pořád si nejsem jistá a moje poradkyně (svědkyně, družičky) jsou všechny z jihu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, všimly jste si, jak začínají pomalu upadat témata na rok 2009? ;-) Ten ,,NÁŠ" rok se blížíííí! x-)
Odpovědět
jj pomalu jim to končí a už se nemaj o čem bavit ;-) Uděláme si pak třeba pár měsíců před svatbou sraz? Ale třeba i muži, protože když už tak už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně připadá ten náš rok strašně daleko, ale zároveň i blízko, já to nemám ještě ani za rok :-D
Odpovědět
ozvala se nám další restaurace a prý si domluvíme schůzku a co nejdříve si vše domluvíme - to je alespoň super chování - Přema ale řekl,že by nebylo od věci si tam zajít na jídlo a pak až se domlouvat na svatbu ať víme jak se tam chovají k hostům
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: To je taky pravda a navíc ochutnat, jak tam vůbec vaří..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?