Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata tak malá už je konečně zdravá a objednala jsem jí krásnou čelenku, košíček a ve stejným stylu je i kloubouček tak jsem moc ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se také přidávám svatbu máme 31.7. 2010 v kutné hoře..míša
Odpovědět
Profilova fotka
maiklovka:vítej ;-) holky,tak vás všechny zdravim,dneska se mě vdává kamarádka a já jí jdu za svědka,tak snad vše na 1 zvládnu :-N ještě to počasíčko,aby jim přálo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ty nemůžeš ani dospat :D vstávat takhle brzo :D snad počasí vyjde... u nás od včerejška pořád prší :( ty už to máš taky za pár ;) konečně už finišujeme... objednané krabičky na výslužky, lampiony - akorát do nich ještě žárovky.... taky se musíme po těch mých zkouškách zastavit v cukrárně domluvit dort, ještě domluvit nějaké koláčky a hlavně se musíme stavit na místě obřadu.... se domluvit na výzdobě a tak (aby se tam našim aspoň trochu líbilo.. :-/ )
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k Vám...máme svatbu 8.7.2010...ve čtvrtek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík;-) lera: tak ať svatba výjde a všechno pěkně zvládneš;-) mavo: kdybych zapomenula, tak zítra tfuj tfuj tfuj..hodně štěstíčka! zvládneš to! taky se těším, až bude po zkouškách a do všeho se vrhnu..nezdá se to, ale je toho ještě dost;-) hanyzka, maiklovka vítejte:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: dík.. ale nevim, jestli to bude potřeba.. dneska jim tam nepřišla ani zkoušející, že se urazila, že jí komise přehlasovala když někoho chtěla vyhodit... a u dalšího okruhu zase prý hrozně topí :( a ze 7mi předmětů který jsem se učila si vytáhnu jen 4 takže 3 jsou úplně na prd!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: neboj, to půjde! uvidíš, že jo! vím, že mi to nevěříš, bo vím, jak se cítíš! už jsem si ty nervy v posledních týdnech párkrát zažila a v pondělí jdu snad naposledy...budu na Tebe mooooc myslet! hezky jim to ukaž! to je vtipné, - tak aspoň když tam nebude, tak vás nebude chtít vyhodit a svědčí to o tom, že vás chtějí nechat projít!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zdravím i nováčky. Tak máme další položky ze seznamu :-D Boty pro ženicha, domluvené jídlo, výzdobu, raut, a příští týden jdeme na zkoušku prstýnků - a za pět dní od zkoušky budou hotové :-D :-D :-D Já mám takovou radost :-D Jen Martin je zase bez práce :-( Tak doufám, že něco najde.....snad.....moc nadějně to tu nevypadá :-( :-( :-(
Odpovědět
mavo: dneska držím pěsti, určitě to zvládneš! Jinak zdravím všechny při pátku, my zítra jedeme finálně určit co bude mít ženich na sobě, pořád se nemůžeme dohodnout na košili, bude mít bílý oblek a já chtěla šedivou košili do toho a on teď zase chce levandulovou aby mi ladil ke kytce, ale já myslím, že to s tím oblekem nebude pasovat... no uvidíme jak to bude mít na sobě...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : seš jednička,určitě to zvládneš..držím pěsti....
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem si k narozkám dneska objednala balíčky s dekoracemi atd. za 2500 :-D Už aby to vše přišlo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyy... máááááááááááááááám tooooooooooooooooooooooo! a teď přípravám nebrání nic v cestě!!! 1 - absolventka, obhajoba 2 - jazyk (aj) 2 - odborné předměty! (to je výsledná známka, odborných předmětů bylo 6!)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jis hvězda!!!!!! blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!;-) a závidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo: gratuluju. Jsi fakt dobráááááááááááááááááááááá! :-D
Odpovědět
mavo: gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pořádně to oslav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo... oslavila jsem to pořádně... dala jsem si u Foresta Gumpa jednu skleničku vína.. a v půl desátý sme už s Kájou spali :D mysicka: neboj... po víkendu budeš taky ;-)
Odpovědět
mavo: gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:supéér!!!!!Jsi šikulka a smekám svůj letní klobouček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no dneska by se fakt hodil... ten letní klobouček :D jsem vyvalená na terase a nic nedělám.... teda šetřím :D aspoń nemusím do solárka! Snad už tohle počasí vydrží! (radši se nekoukám na předpověď!)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,dneska je nádherně,doufám,že nám za 14 dní bude taky takhle pěkně svítit x-) nooo,je to mazec....fakt se ještě párkrát vyspinkáme a náš den D je tu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem po neskutečně dlouhé době zase tady mezi vámi. Konečně se můžu zase pustit do příprav svatby, neb ve čtvrtek jsem udělal státnice a jsem Ing. Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-D :-D Jako ten poslední měsíc před byl fakt šílenej, ještě že počasí bylo se mnou kolegiální. Seděla jsem fakt non stop zavřená doma a od rána do večera jsem šprtala. A ty nervy! Mazec, poslední tři dny jsem ani nejedla. No ještě že už to mám za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka:supeeer!!!Další gratulace :-D Jste fakt šikulky ;-)
Odpovědět
Holky,všem ke zkouškám gratuluji...já jsem si to prožila před pěti roky a před rokem doktorát...ale ten pocit pak stojí za to, že?...takže gratulaceeeee
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: gratuluju! TAky jsem byla ráda, že není tak nádherně jako tenhle víkend :) učilo se daleko líp :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nás to čeká 10. července. Vůbec nevím jak to vyzdobit na obřad. Budeme to mít ve vinařství ve velkém sále. Jak si to vyzdobíte vy??
Odpovědět
zuzilinka: grutulu k Ing. holky vy jste tak šikovný ;-) chvalovka: výzdobu obřadu ještě taky řeším...příští týden se to snad dozvím. Ale počítám, že max nějaký květiny, kostel už sám o sobě je dost vyzdobený...akorát bude problém, jaký květiny to budou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsechny Vas zdravim! Konecne mame krasne letni pocasi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A moc gratuluju vsem uspesnym studentkam, jste sikulky!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: gratulujuuuuuuuuuuuu :-D holky my už máme po první letošní svatbě a jsem ráda, že jí měi před námi. aspon se poučíme a pár věcí připravíme jinak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?