Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, nezapomeneš to, neboj sa!!;-) já ještě skoro nic na pondělí neumím:-/ už mi mozek nestíhá:-/ no, dortík ani nevím..á to neřeším..něco dostaneme od mých tět asi..a ten hlavní - to asi bude zařizovat tchýně, asi nějaký marcipánový..nevím..dlouho jsme s ní nebyla..ale každopádně chci zařídit vyřezávaný meloun, protože stejně ten dort nevydrží na stole pořád a meloun jo;-) u nás totiž není tradice krájení dortu, tak si tím hlavu nelámu;-) ke kávě dáme rolády a je to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,zdarvím vásd po víkendu, omlouvám se že jsem nedala do alba slíbené botky,ale v pátek tu byl šéf a dneska sjem na to nějak zapomněla.tak je sem hodím zítra.. :-) lera : no tak my to s rodičema máme úplně stejný jako vy :-) Holky mám dotaz,potřebuju sehnat zelený mandličky a nevím kde je sehnat,nejlepší by to bylo přes net..nevíte některá,nějakou adresu,kde by je měli?? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
to Areviv: mrkni na web www.nejprotebe.cz, tam mají mandle i v zelené barvě...
Odpovědět
Profilova fotka
wedmad : děkuju ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak už jsem dala do alba foto ze zkoušky líčení, tak můžete posoudit, mě se to zdá super, možná bych dala ještě trošku tmavší fialovou na koutky očí...ale bylo mi zdůrazněno, že nevěsta má být jemná :-D každopádně je to super a i to vydrželo celý den...a za 150...jsem skoro upadla, čekala jsem třikrát tolik... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: mně se to mooooc líbí! sluší Ti to!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: bomba líčení! Takhle je to faaaaaaaakt dobrý.. decentní, něžný a přitom je to znát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani : líčení se povedlo podle mě na 100% , vypadá to perfektně a moc ti to sluší..určitě bych byla být tebou,spokojená nad míru :-) Takhle nějak jsem si to představovala já,jen v zelenkavých tonech a moje kosmetička to nějak nepochopila,takže ti gratuluju...skvělý :-) opravdu krásný...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, líčení je fakt bomba!!! Fakt ti to moc sluší.
Odpovědět
teda holky jste mě potěšily, mě to zprvu přišlo nic moc, takový nevýrazný, ale všichni říkají, že super a když na to tak pořád koukám, tak asi jo... ty jo dneska mám práce nad hlavu :-| a celý týden se nese v duchu plno práce, do toho ve středu vezu dědu sem do prahy na operaci, no zase to uteče, a v sobotu bysme měli jet na zkoušku šatů a to teda bude zkoušet především ženich, musíme sladit košili a oblek, nějak se nemůžem rozhodnout mezi šedou košilí a fialovou košilí k bílému obleku, tak uvidím, jak to bude mít na sobě :-)
Odpovědět
Holky nevíte kde se dá koupit taková ta mistička skleněná na prstýnky? do toho si necháme dát ty dva květy kaly a do nich prstýnky, ale květinářka by potřebovala ten tácek pod to aby věděla velikost...přes net se mi to nechce objednávat a o obchodech nemm páru vůbec v jakém oddělení to hledat, nevíte? díky
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, jestli je to ta, co ji máš v albu tak to je miska pod svíčky, mrkla bych se někam kde mají svíčky, tam určo bude.
Odpovědět
Článek se načítá
Líčení je super...a tu mističku seženeš v květinářství snad všude, nebo tesco nebo tak....nebo jak radí petrusew...u svíček někde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-( asi nebudu mít kosmetičku na líčení :-( .... jsem se to dozvěděla v sobotu a nevím, kdo mě nalíčí, když to řeknu kamarádce, tak mě totálně přepatlá :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
haní líčení je krásný :-D sluší ti to
Odpovědět
Jo díky za radu. myska84: díky za pochvalu
Odpovědět
taky máme ted za sebou první zvaní na svabu, koláčky se mi povedl, tak super. Oznámko se většině líbí, spíš jsou lidi askočení, že je to úplně něco jiného:-) než jsou zvyklí
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: ale já jsem ho asi neviděla :-N nebo jo? :-N
Odpovědět
Mysko, poslu na mail, nechciho sem ještě dávat, do naší rodiny půjde až za 2 týdny a mamka sem občas kouká a čerpá inspiraci:-), chci aby to bylo překvápko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: u nás je to stejný :-D takže tě i chápu a děkuju moc :-)
Odpovědět
myska 84: máš to na mailu
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: to je krásný a prostě originální :-D
Odpovědět
Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: to možná budeš znát mýho strejdu.....bydlí cca 11 baráku od tebe
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už jsem zase na noční :-| Fakt mě to tu nebaví. Dneska jsme se konečně dostali na matriku a vyplnili vše co bylo potřeba :-) Hurááááá! Taky jsem si asi za 250 Kc sehnala botky, ale nechám je asi na přezutí. Dám je do albíčka. A na vývazky jsem koupila malinkatý spínací špendlíky, přijde mi to lepší, páč jsem mašličky sešila a ten špendlík je tudíž zbytečný. Taky jsme sehnali narychlo garsonku. Ale příteli se to nějak nezdá, mno, uvidíme zítra :-( Tak dobrou noc. Já se jdu nudit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) dneska došly vývazky a manžetové knoflíčky pro přítulu;-) jupííííí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova, na ten spínací špendlík je to lepší, mám to tak udělané, hned od začátku jsem v tom měla jasno, protože ten normální špendlík blbě drží, a pak vývazky odpadávají. Dneska se začaly dělat bolérka pro družičky, babička už plete, tak jsem zvědavá, vybrali jsme hezký vzorek, tak uvidíme...budou suprový, s tříčtvrtečním rukávem 8-) Budou super 8-) Příští středu jdeme na zkoušku prstýnků, pak by měli být do pěti dnů hotové :-) Tak jsem taky moc ráda, protože to je už jediné, co nám chybí...jo a ještě boty pro Martina. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem už pro dnešek naučená... čím víc se to blíží tím víc mi je blbě.. včera to bylo v pohodě a dneska už mám žaludeční nervozu :( už mám objednaný krabičky na výslužky, měli by je naskladnit ve čtvrtek, tak si je v sobotu pojedu vyzvednout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je zase dneska hnusne :-( Vcera jsem byla na zkousce ucesu a vypada to dobre, ale nevzala jsem si ani fotak - to jsem ale sikulka, ze? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík;-) lostris - to nevadí;-) aspoň to bude překvápko;-) halvně že jsi spokojená! jj, chčije a chčije..v tomhle se nedá učit:-/ mavo: neboj, ještě vydrž a pak Ti bude hej;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?