Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
dnes tu nikdo není? 8-) už je venku krásně sluničko...
Odpovědět
já musím vařit a věnovat se malý je nemocná ted jsem byla na zahrádce pověsit prádlo ven 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcatka, ja jsem tady :-) Dnes se opravdu nadherne, mam sice silene prace, ale hned bcyh vyrazila nekam na vyletik, treba na zamek nebo hrad.. Vcera jsem se pustila do vyroby maslicek z vlizelinu, chci s nima nazdobit krabicky na vysluzky, ale zda ser mi to nejake "mdle", jeste to musim necim vylepsit :-)
Odpovědět
Ahoj holky...do dneška jsem byla úplně v klidu...v pohodičce jsem si všechno chystala a po přečtení pár vašich odkazů jsem dostala hezkou depku! Já nemám nic nachystané a ono je to za dveřma!!! Panika!!! :-o Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli děláte zasedací pořádek s jmenovkama, nebo to necháváte na hostech. My budeme mít 70 hostů... Díky
Odpovědět
Profilova fotka
anik.l: My zasedací porádek delat budeme, nemame totiz typicke uporadani stolu do U, takze je to asi i nutne, aby to nejak rozumne vyslo.
Odpovědět
My budeme dělat zasedací pořádek jelikož budeme mít na přípitek šampus a děti dětský šáno tak tam musí jmenovky být akorát u dětských jmenovek nalepím nějakou malou samolepku aby obsluha poznala dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white: taky to tam nejak vidim - odlisit deti od dospelych. PObavila me kolegyne z prace, ktera taky vyrobila jmenovky a protoze se v rodine oslovuji zdrobnele i dospeli, napsala to tak i na jmenovky. Obsluha v restauraci si z toho ale vydedukovala, ze tam sedi deti, tak zkratka, kde byla na jmenovce zdrobnelina, nalili rychle spunty, to pak byla sranda, kdyz tam ve skutecnosti sedela 40ti leta pani :-D
Odpovědět
holky, teda to mě vůbec nenapadlo s těmi dětmi, no jo, to musím teda taky odlišit a já už to mám vytisklé, ale ty samolepky je dobrý nápad :-) zrovna dneske jsem udělala první návrh jak budeme sedět, moc mi to ale nevychází...nakonec nás je 50 i se dvěma psy...uf...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: My uz to taky tak nejak rozvrhli a psi maji taky svou zidli? ;-)
Odpovědět
lostris: ano, v čele sedíme jen my dva a naši dva psíci, na každé straně jeden :-D doufám, že nebdue ošklivo, protože to bysme všichni čtyři byly jak čuníci, já v bílém, ženich bílý oblek, oba psi bílí.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mi jsme nakonec zasedací pořádek zavrhli. Domluvilli jsme se, že bude nejlepší když si každej sedne jak chce, hlavně aby se mezi sebou bavili, tak jsme nakonec říkali, že to bude lepší bez zasedacího pořádku. Jinak děti máme jen dvě...zbytek je odrost...krom Martinovi sestřenky, které je 15, ale myslím, že není problém dětem donést džus Psa nakonec asi necháme doma, ona je nesvá v cizím prostředí :-( Tak bude lepší ji nechat ve svém prostředí. Jinak začínáte taky panikařit??? Já docela joooo :-N
Odpovědět
My máme 4 psy a jelikož my bratránek který bydlí u nás bude dělat řidiče tak pejskové zustanou doma a bude je pouštět na zahradu. Jinak my máme 13 až 15 detí tak to musíme odlišit. Panikařit začínám pořádně i když je to moje 2 svadba/ta první bylo 10 lidí-nikdo neměl děti/ pořád přemýšlíme co nám ještě chybí a co musíme koupit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) haní to je super :-D jsem se tlámala smíchy, jak to budete mít hezky zaříezný ;-) petrusew: to budeme mít stejně, taky nebude zasedací pořáda, ať si každý sedne jak chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu, u nás je zatím krásně...jsem zvědavá, jak to bude k večeru, prej se sem zase řítí nějaká hrůza.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera úspěšně oslavila 22. narozeniny a dnes jsem k snídani měla česnečku :-D Ještě teď je mi zle. A taky mě chytá panika z toho, že nemáme nic zařízeného. Na matrice to máme taky domluvené předběžně. Nějak nemáme čas tam zajet, jsme pořád v práci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova, tak to moc a moc gratuluju :-D Měla jsi se napravit něčím, čím ses zkazila :-D :-D :-D Akorát nevím, jak by ti bylo teď :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, zdravím. Prosím o radu. Máte už vybráno co na převlečení večer ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zjaresova: ahojky, jelikož je to moje první a doufám že i poslední svatba :-), tak se převlíkat nebudu :-) chci si šaty užít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zjaresova: já se předvlíkat možná budu... máme koupený z chorvatska trička, tak si pak oba vezmeme ty trička.. holky, já včera vzala taťku na místo obřadu.... a kdybyste slyšeli ty keci... se mi chtělo brečet :( že už viděl lepší místa a co babičky na to.. a žeto bude strašný až bude pršet... a že jestli bude pršet tak se dovnitř nikdo nevejde :( ten mi fakt umí zkazit radost... jsem se pěkně rozčilovala... nedali nám na svatbu ještě ani korunu (ani sme po nich nic nechtěli) a remcají, kde to máme :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já to slyšela taky od našich......a jsme na tom stejně jako vy..... :-( taky se mi chtělo brečet když mamka kritizovala šaty, potom mi začala organizovat výzdobu aut, taťka zkritizoval citát na oznamku, boty se jim nelíbí.....
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: tak to mi je líto... že si procházíš tim samým :-(
Odpovědět
Tak naštěstí u nás nám do toho nikdo nekafrá moji rodiče bydlí 200km od nás a toho mýho bydlí tatka vedle nás ale jelikož na švagrovi svadbu nemohl nic dělat ani zařizovat tak nyní je v sedmým nebi když ho o něco poprosíme - bude péct koláčky- peče fakt suprový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a další věc kterou mamka nechápe je, proč nemáme obřad v kostele.....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tak u nás se kostel moc neřešil, to by se asi naši divili... ale prostě mi vadilo, jak táta, řekl, že viděl spoustu daleko hezčích míst... jenže tady kde to máme my to není provařený, stojí to tam jen 1000kč... kdežto na zámku to stojí 7-20.000,-kč, a další zámky a zahrady jsou hodinu cesty od nás a taky kolem 15.000,-kč!!!
Odpovědět
mavo: tohle musíš pouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven, můj táta má občas taky takový poznámky, včera přišel a z ničeho nic na mě vyhrkl, jako kdo teda všechno bude na tý svatbě a že mu nic neřeknu... přitom se o to vůbec nezajímal... naštěstí jsem v pátek v práci dělala zasedací pořádek a měla to vytisklý, tak jsem to hned vyndala z kabelky a dala mu to, tak koukal, nečekal, že budu tak připravená 8-) Jinak jsem včera byla na té zkoušce líčení a super, zítra hodím do alba foto, tak můžete posoudit... taky už máme zamluvené kytky a vejdeme se úplně se vším do 3 tis., vč. 50 ks myrt, tak jsem ráda a taky jsme s mamkou objednaly minizákusky...tak se mi zas ulevilo, že jsem něco vyřídila...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je mi líto. U nás je to v pohodě,místo je moc hezké, líbí se to tam všem. Jinak všechno nechávají na nás, mamka se ujala příprav a hodně moc mi pomáhá, nakupují věci na pečení, nakupují látky holkám na šatičky a tak. Oznamko mělo úspěch u všech. Jen mě trošku mrzí martinovi rodiče, že se nezapojí ... ale zase se nám do ničeho nepletou
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám mega prosbu... neznáte někoho kdo dělá v T-mobilu? Potřebovala bych zjistit komu patří jedno číslo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:to neznám :-| jinak s těma rodičema je to fakt děs.Moje mamča a taťka jsou suprový a moc nám od začátku pomáhaj a to nejen od doby,kdy jsme se rozhodli vzít.Zato rodiče Toma,to je k pláči :-( ale co!!!Hlavně že máme sebe a že Tom vyžení nejlepší tchýni a tchána po sluncem(to jsou jeho slova) :-) .A že my máme jasno,jak se jednou určitě nezachováme ke svým dětem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) tak jsme o víkendu absolvovali první kolo zvaní a jsem totálně přeslazená;-) Přítula sladké a záksky moc nemusí, hlavně ne teda šlehačku a ovoce a tak jsem vše dlabala já, abych neurazila;-) Rekace na oznamko byly fajn, tak jsme byli moooc rádi;-) člověk už to vidí, že se to fakticky děsivě blíží;-) a ještě týden učení a snad dodělám tu školu a budu jen "svatbovat";-) holky, to je mi moc líto, že máte trable s rodiči...ti moji do toho trošku kecají, ale v mezích, zatím jsme se vždy domluvili;-) nejhorší je, když mamča řekne, ty Blani, já jsme přemýšlela;-) to pak vyleze nějaká..:-D mavo: taky nikoho neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: aspoň v tomhle jsou ti rodičové dobrý... že si z nich bereme příklad... to já vždycky říkám Kájovi: a že nebudem jak naši... a on na to, ať nás neporovnávám, že jsme jiný :D mysicko a jaký vlastně máte dortík, když přítula nemá rád šlehačku a ovoce? se jdu zase učit... nejradši bych na to abs. šla už zítra, dokud to mám všechno v paměti :D to do pátka musím určitě zapomenout :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?