Menu Forum

Termín svatby - červenec 2010

11. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 mmarch: k bílým šatů jdou i silonky tělový, to mi přijde normální a pod šatama vdět nebudou emoticon a bez to taky jde, je to Tvá svatba a platí Tvé pravidla emoticon U mě těžko překousávali, že nebudou zvyky jako na každý svatbě, ale nechci je, tak to tak bude...udělej to po svým.

hannah: někde jsem četla dlohodobou prognozu, kdy je psaný, že v červenci v první dekádě by měli být hice...až nějakých 33st...ale víš, jak to chodí s dlouhodobou přepovědí... emoticon
7. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1448 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Ve Vracově, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1448 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Hodonín.
 taky by mě ta předpověď zajímala, ja prave slysela uplne jine prognozy na leto...
Ja si dam silonky - mamka koupila takove trochu sampan, fakt se tech bot naboso bojim, obzvlast v lete emoticon
Koupila jsem si uz dvoje svatebni boty, tak uvidim, ktere si nakonec vezmu, abych v nich vydrzela.
7. čer 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
Registrovala se 19. února 2010 na beremese.cz. Přidala 6119 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Ostrava.
    Obřad na zámečku v Havířově, hostina v hotelu Silma v Rychvaldě, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
Registrovala se 19. února 2010 na beremese.cz. Přidala 6119 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Ostrava.
 A co spodní prádlo pod šaty?konkrétně podprsenka? vršek šatů mi hezky sedí i bez podprdy, tak uvažuji, že půjdu bez ní, ale zas na druhou stranu co když se ohnu a prsa mi vyletí emoticon zkoušela jsem to a nevyletěla ale náhoda je blbec
7. čer 2010 ve 14:54  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Zámek Kocharowsky, Loděnice u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
 ...já zase slyšela že má být léto chladné tak holky těžko říct emoticon jinak já bych se taky neohlížela na to co je společensky vhodné a co ne...mě se nelíbí pod šaty holé nohy, nebo zkrátka když pak má nevěsta podvazek který by měl být součástí punčoch a má ho na holé noze tak mi to přijde divné ale každému se líbí něco jiného, nikomu to neberu emoticon co se týče punčoch tak já budu mít krásné bílé síťované samodržící punčochy s mašličkama, jsou super a nebude v nich takové vedro jako v silonkách emoticon

mmarch: když Ti vršek šatů sedí, podprsenku mít nemusíš, já budu mít k šatům košíčky které vypadají jak od podprsenky, jen se na prsa nasadí a korzet se zašněruje a hotovo emoticon
7. čer 2010 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 lostris: předpovědi jsou všelijaký a do tý doby se ještě stokrát změní...já to nechávám být, jen aby nebylo příliš vedro (ale i tak to půjde) a s tím deštěm to taky nějak jde zvládnout emoticon Já uvidím, jaký budou botky...chci je nějakou dobu nosit doma a uvidím, jestli budou někde dřít...abych mohla jít kdyžtak naboso.

mmarch: já teda podprdu mít budu, ačkoliv jí nemám moc ráda...normálně, když nejsem v práci, tak chodím všude bez ní, ale pod šaty jí bohužel potřebuju emoticon Ale asi bych se jako Ty bála, že mi někde vyletí prsa ven emoticon , takže bych to ještě hodně zvážila...a nebo vyzkoušet úplně všechno možný a kdyby i při hlavě dolů, nevylítly, tak bych do toho šla...záleží na střihu.
7. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 já mám doma samodržky, ale i přesto, že mají velikost chodidla 40, tak je sotva natáhnu nad koleno a to vypadá děsně...
kajsav: síťované??? kdepak jsi je sehnala jestli to není tajné emoticon ty by byly nejlepším kompromisem
7. čer 2010 v 15:04  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
 Ja si rozhodne musim vzit podprdu, nejsem bez ni vubec zvykla a byla bych bez ni na nervy, takze o tom neni rec.

No jo, pocasim se nechame prekvapit, at je jak chce, hlasvne at neprsi... emoticon
7. čer 2010 v 15:10  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 lostris: taky nejsem bez podprdy zvyklá a připadám si bez ní divně, ale korzet šatů se dal tak krásně přitáhnout, že to bylo šité jak na mě a vůbec mi nepřišlo, že bych byla nahoře bez a bez podprdy to vypadalo ještě líp než s ní... takže aspoň nějakou úlevu budu mít emoticon
7. čer 2010 v 15:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. července 2010
    Na Novém Falkenburku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 holky já bych taky nechtěla aby bylo vedro, taky max. 25 stupnu, snad nam to vyjde...
jinak podprdu asi mít nebudu, taky me saty krasne stahnou, tak to asi risknu, prece jen se v tech satech nedaj delat uplne psi kusy, tak se mi snad nic takovyho nestane emoticon ale asi ještě uvidím, jaky to bude na poslední zkoušce...
7. čer 2010 v 15:22  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrusew (30 r.)
2
Registrovala se 9. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 927 příspěvků. Má 58 přátel. Prostějov, Region Prostějov.
    Prostějov, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
petrusew (30 r.)
2
Registrovala se 9. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 927 příspěvků. Má 58 přátel. Prostějov, Region Prostějov.
 no já budu bez podprdy...s podprdou mi ty šaty tak neseděli, ale bez ní to bylo o 100% lepší. I jsem se líp cítila. Jestli jsou či nejsou neúnosné nohy na holo...já si myslím, že je to úplně jedno! Hlavní je, jak se bude cítit nevěsta, ne? Bílé či tělové, to je jedno. Já budu mít bílé, ale myslím si, že klidně můžu mít i tělové emoticon Prostě uvidím, co bude lepší emoticon Ale vím, že rozhodně nemůžu jít bez punčoch, to bych nevydržela
7. čer 2010 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 Taky se s tou podprdou rozhodnu na poslední zkoušce šatů. navíc jsem se nějakýho toho kilča zbavila od doby co jsem byla zkoušet šaty, tak uvidíme jak nakonec sednou.
začínám uvažovat o tom, proč jsme si vybrali letní datum svatby, když máme za sebou teprve dva dny pořádného horka a už mi to stačí emoticon
7. čer 2010 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
 mmarch: taky si to tak říkám, my oba totiž vedro nemusíme, jenže všichni říkali, udělejte to v létě, ať se může pořádně slavit i venku atd atd...tak jsme nakonec zvolili červenec, já původně chtěla duben ale to jsme nestíhali a v dalším roce to už bylo za dlouho...a teď si říkám, že ten duben jsme měli stihnout protože by to stihla ještě i babička emoticon no teď už čas nevrátím...
už jen 4 víkendy, všechny máme plné, ale snad vše dopadne tak jak jsme si přáli a plánovali emoticon
7. čer 2010 v 15:32  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 hannahsyr: taky jsem chtěla duben, to je asi takové nejideálnější počasí když vyjde,ale to bylo na nás taky brzo, tak pak že příští rok a to se mi už zdálo pozdě když už jsem byla rozjetá s přípravama, tak se mi to už nechtělo odkládat za rok... teď zas všichni straší, že se nám dort i zákusky roztečou a vše se zkasí.... myslím,že nejsem první ani poslední co to má v létě a všichni to přežili.... tak už to neřeším, jak to dopadne, tak to bude, hlavně když se vezmeme...
7. čer 2010 v 15:37  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
 mmarch: dala jsem fotečku punčoch do alba emoticon
7. čer 2010 v 16:25  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
 ...holky léto je léto, určitě nám ten červenec dobře dopadne emoticon letošní duben byl šílený, ještě na začátku byla hromada sněhu a snad jen jeden pěkný víkend, to se mi zrovna vdávala kamarádka, ale zima byla dost.
7. čer 2010 v 16:28  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
e.trousilova
Registrovala se 12. března 2010 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
e.trousilova
Registrovala se 12. března 2010 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rakovník.
 Holky, jestli si lámete hlavinky s bižuterií, tak vřele doporučuji www.sperkyproradost.cz, mají nádherné soupravy a příznivé ceny. Jinak si taky teď říkám, jaké punčochy. Mám trochu silnější stehna, tak bez nich to nejde a samodržící taky ne, vypadám v nich divně. Zvažuji jestli bílé, či tělové.
7. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 Holky, duben by byl na svatbu super, kdyby vyšlo počasí...ale letos to stálo za houby...byl jediný krásný víkend...kolem 24.4....pamatuju si to, protože jsem v ten den měla tandemový seskok a ten se v blbým počasí nedá...pak až teď se udělalo lépe, takže zase můžeme být rády, že jsem si to daly na červenec...

e.trousilova: já mám taky problém se silnějšími stehny a řeším to formujícím prádlem, kterým mám až nad kolena...a prý mají pomáhat i proti celulitidě emoticon punčochy v celku bych asi nezvládla, zvlášť jestli bude teplo.

Jinak mi právě volala švagrová, že mám na podělí u ní doma domluvenou zkoušku účesu a líčení emoticon A taky mi ty dvě přijdou i ve svatební den k ní domů...budu totiž přes noc u ní, tak abych nemusela nikde moc lítat...už se těším, co z toho bude emoticon
7. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrusew (30 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
petrusew (30 r.)
2
 e.trousilova, já jsem si koupila kalhotovou spodničku pod šaty(snad přijde), protože se mi stehna o sebe třou a je to dost nepříjemné, hlavně pak, když mám opruzené stehna. Já jsem hledala, ale ty dlouhé (for. kraťso kalhotky emoticon ) jsem moc nechtěla, protože budu mít korzet stáhlý a nechtěla jsem pořád povolovat šaty, když b emoticon ch šla na záchod...což bude i tak docela komedie emoticon emoticon emoticon Babča se při té představě začala tak smát, až brečela emoticon
7. čer 2010 v 19:55  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
 petrusew, e.trousilova: no já chtěla ty stahovací s nohavičkami taky, ale všude zatím měly moc velký, tak nevím... a hlavně asi mi v tom bude vedro, tak se na to asi vykašlu... emoticon
7. čer 2010 ve 20:23  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 petrusew: s korzetem je to blbý, pořád to povolovat. Já mám naštěstí šaty bez korzetu a tak to jde vykasat, ale i tak to bude komedie...jak to chlapi mají jednoduchý emoticon

hannah: zdravotnický potřeby va Spálený v Praze jich mají spousty...a myslím, že snad i posílají, pokud zrovna nejsi z Phy. Kdyžtak pošlu odkaz do vzkazu.
7. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Nový Jičín
 holky, tak su magistraaaaaaaaaaaemoticon
7. čer 2010 ve 21:24  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 mysicka: moc gratuluju emoticon
8. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glumbi
6
Registrovala se 21. května 2009 na beremese.cz. Přidala 1614 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
glumbi
6
Registrovala se 21. května 2009 na beremese.cz. Přidala 1614 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Praha.
 mysicka: gratuluju slečno magistro emoticon jsi šikulka emoticon
8. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 kajsav: ty punčošky jsou super, ty chcu takýýýý, musím se po nich poohlídnout
8. čer 2010 v 07:55  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 tak jsem včera zkoušela chodit v botkách na svatbu bez silonek a bylo to o 100% lepšejší, mám uzavřenou špičku a pásek kolem paty, v silonkách mi noha jezdila nahoru a dolů a z toho bych měla odřeniny, naboso se mi noha trošku "přilepila" a drželi skvěle, chodila jsem v nich po bytě snad 2hodiny a ani jsem o nich nevěděla....
8. čer 2010 v 07:59  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
lostris (32 r.)
3
 mysicka: Velka gratulace!
8. čer 2010 v 08:02  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lubikaf (36 r.)
Registrovala se 16. ledna 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 132 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Bánovce nad Bebravou, Slovensko.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lubikaf (36 r.)
Registrovala se 16. ledna 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 132 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Bánovce nad Bebravou, Slovensko.
    Slovensko
 ahojte baby emoticon

mysicka gratulujem k magistre emoticon aj ostatnym nevestickam ktore su cerstve drzitelky titulu emoticon

ja mam konecne po skuskach, v piatok som mala posledne dve. som taka rada, ze uz je to za mnou, uz sa konecne nemusim ucit a mam na vsetko cas.

co sa tyka podprdy, ja ju urcite budem mat, a pancuchy budem mat telove samodrzky. bez pancuch si to neviem predstavit, asi by ma otlacili lodicky, kedze mi urcite opuchnu nohy. no otlacia ma asi aj tak, ale dufam, ze nie tak moc emoticon

my teraz riesime papier na oznamenia, nevieme, ci si dat leskly alebo matny. a tomu chalanovi, co nam to robi, sa to neda vytlacit na skusku, ze co vyzera lepsie. baby tak neviete poradit, ci leskly, ci matny?
8. čer 2010 v 08:48  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
 hanyzka: muzes mi poslat ten odkaz do IP? Diky
mysicka: blahopreji!!!!!!!!!
mmarch: no mě některý boty taky líp drží naboso, v silonkách to klouže to je pravda emoticon

teda holky venku tak krásně a já budu až do 17h zavřená v práci emoticon
8. čer 2010 v 09:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mmarch (32 r.)
2
 lubikaf: jestli se jedná o papír, na kterém bude i text oznámení (nejen vrchní strana např. u zavíracího), tak bych určitě nedávala lesklý papír. Viděla jsem hodně lesklých, na první pohled heké, ale nikdy na tom text nešel přečíst ať jsem to točila na kteroukoliv stranu. Nejlepší bylo jedno - meruňková barva papíru, vysoce lesklé a text byl jen o maličko tmavší meruňkové barvy, do dneška nevím co je na oznamku napsáno... ještě k tomu bleší písmo. Určitě budete dávat oznámení i starším lidem co už nevidí na 100% a ti se pak na to jen podívají, řeknou hezké ale nebudou mít tušení co tam píšete.... toť můj názor
8. čer 2010 v 09:20  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lubikaf (36 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lubikaf (36 r.)
    Slovensko
 mmarch dik za radu, ja osobne mam tiez radsej matny papier ako leskly. to oznamenie je ako fotka, sme na nej my dvaja a text oznamenia je napisany cez nas. takze by bolo vhodne, aby sa dal precitat emoticon
8. čer 2010 v 09:36  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš