Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já mám pocit, že se nám nic nevede - když máme jít fotit fotky na oznamko, tak milý ochoří, blbě je mu už měsíc, můj vysnění fotograf taky vybouchnul, bo je pryč (teď doufám, že milý už psal kameramanovi...), dvě kamarádky mají termín porodu ve stejný den jako já svatbu... Ale nějak to dopadne, to vím... Už jsem byla u švadleny (šaty si nechám šít, protože mi v žádném salonu žádné nebyly...), tak jen koupit látky a sehnat pěkné botky, než začnem šít...
Odpovědět
Profilova fotka
santhe, a máš aspoň představu o tom, jaké bys ty šatičky chtěla?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak mi to teda máme šampaň růžová :-D a kromě toho mi teď napsal kamarád, co fotí krásný fotky, že by vyfotil svatbu za hubičku...jenže přítel ho nemusí :-( co teď? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: nechci ti do toho nejak kecat,ale pokud ho pritel moc nemusi tak aby ty otky pak nejak vypadaly :-| .vzdy je lepsi ab si fotograf rozumel i s druhou stranou a byly tam nejaky sympatie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, souhlasim s nikusi, taky sem takhle vyskrtla kameramane - kamarad toci pro zahranicni televize, ale mily ho nema rad, tak nebude... JInak predstavu mam, nejsou nikterak slozite, jsou trochu podobne, jako mela manzelka naseho oddavajiciho, ale v podstate uplne jine... Budou sateno-šifonove, bile, s kratkou vleckou a dlouhy rukavem (takovy upny k lokti a pak jenom cancour, nevim, jak se tomu odborne rika, ja tomu rikam smrady... ) Zkousela jsem si podobne v pujcovne, ale byly mi obrovske, jsem hubena a mala (a s velkyma prsama), takze neco najit je fakt des...
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze pisu jak prase... :-o Existuje jiny zpusob, jak se dostat na diskuzi, nez se jen proklikavat a pak najet na posledni stranku?
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse, ta kytka je krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju to byla asi druha kytka co jsem nasla na netu moc kytek z kopretin neni :-| coz je skoda protoze jsou fakt krasny :-) ,jak rikam snad se jim povede hlavne se mi libi ze tam je i neco stribrneho protoze svatbu budeme mit bilo.stribrnou nebo spis takova sediva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásná kombinace barev.
Odpovědět
Profilova fotka
jj vypada to moc pekne kdyby mi nevysla tahle konbinace tak jsem chtela bilo-lila ale vypada to fakt pekne a pritelovi se to taky vic libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já měla smůlu, chlap vybral barvu...zelenkavou - pistáciově zelená, ale myslím, že kombinace bude moc hezká.
Odpovědět
Profilova fotka
bud rada ze se zapojuje ja mu rekla muze byt stribrna a on mi na to rekl leosi nez kdybych mel ruzove nebo cervene doplnky tak bylo jasno ;-) ,ale zelena je taky moc pekna ted jsem nekde videla vyzdobu na stoly zelenou a moc pekny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hezký večer holky!! Teď jsme se vrátili z fary z předposledního sezení ohledně mého křtu, už to bude za námi a pak už příprava ke svatbě ;-) Jinak holky, držte nám zítra palce, bo se budem fotit na oznámko. Bude nás fotit fotograf, kterého máme předběžně zamluveného na svatbu, zároveň si ho tímto otestujem. 8-) Buudeme fotit u nás na zámku, rodina jsou kasteláni, tak nás pustí do interiéru a tak doufám, že to bude vypadat kouzelně :-D Holky, já se tak těším až se bojím :-( Jsem nefotogenický typ tak uvidíme co z toho vznikne
Odpovědět
Profilova fotka
to máš taky pradu, vybral si to, tak jsem se v tomhle podřídila.
Odpovědět
Profilova fotka
pavel se zas tak casto do debaty o t co bysme a jak bysme moc nezapojuje,ale kdyz uz se zapoji tak bud je o nejaka perlicka nebo uz je pozde protoze jsme uz davno vybrali nebo udelali tak pak zahraje scenku ze se tedy nemusi snazit tak vetsinou jeho napad zrealizuje ale ale ne tam kde by chtel on.tomu tak bylo naposledy s jmenovkama.jnemovky to byla prvni vec kterou jsem mela vubec hotovou byl z nich nadsen a asi za mesic dorazil ze bychom jsmena mohli napsat na kaminky ze to tak mel jeho kamarad a ze o je super tak jsem rekla ze ne ale ze to vyuziju jinde.Tak jsem na kaninky napslalnas datum svatby a jmena se srdickem a dostsanou to hoste na pamatku ;-) ,Tak byl rad a je zase na mesic klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muj mily ma chut vsechno vymyslet spolu, ale ma toho ted moc ve skole a az bude mit vic casu, tak zas budu mit skolnich povinnosti vic ja... Takze jsme zatim ani barvu nevymysleli (chtela bych oranzovou), ale zas stavíme byt ve volných chvílích (zatím spolu nebydlíme...) Lencaco, my chodíme na svatebni pripravu uz pres mesic, byli jsme tam 4 krat a za tyden jdem zas, ale je to docela zabava (jsme tam jen my a kazatel), zname ho dobre, je to vcelku mlady kluk, sest let zenaty, dve male deti, takze je nam hodne blizko... A jeho manzelka je mou radkyni, co se svatby techto rozmeru tyce...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Leni neboj, co jsem viděla fotky ze zkoušení šatiček, tak fotogenická jsi a fotky budete mít určitě hezký... a kor když se bojíš tak to bude vypadat skvěle ;-) doufám, že mi je pak zase pošleš, ať ti je budu moct zmenšit, aby jsi se pochlubila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: krásně si to užijte;-) a neboj, dopadne to úplně nejlíp;-)
Odpovědět
Profilova fotka
santhe, já měla s Martinem konflikt jen ve svatebních šatech...nutně je chtěl vidět, aby mohl říct jetli mi sluší, ale naštěstí jsem fotku v nich neměla, tak se spokojil s fotkou modelky, i když na ní není moc vidět...měl smůlu :-D :-D :-D Lencaca neboj, fotogenická jsi dost! Nemysli na to a užívej si to!
Odpovědět
Profilova fotka
No nic holky, už se mi chce strašně spát, tak se s váma loučím. dobrou noc nevěstinky.
Odpovědět
Profilova fotka
brou brou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré páteční ranko, nevěsty;-)
Odpovědět
Profilova fotka
také přeju:-) Se mám nějak vesele, když můžu zůstat délke v posteli ( i přesto, že v ní musím pracovat:-) ) Nevíte kde se dá sehnat samotná obruč do spodnice?
Odpovědět
také přeji krásné páteční ráno :) dneska bude určitě krásně :) santhe: obruč se dá sehnat na mnoha eshopech, nebo možná i ve svatebních salonech...
Odpovědět
zkus to na internetu jsem tuhle koukala na sbazar a nějakou jsem tam viděla
Odpovědět
http://svatebni-saty.sbazar.cz/nova-c...
Odpovědět
nějak my to nemyslí po ránu
Odpovědět
whitewajda: neboj...nejsi sama. Vstávala jsem v 5 a ještě pořád nejsem nějak probraná...
Odpovědět
to chce panáka
Odpovědět
jsem v práci a ještě budu řídit...takže až večer :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?