Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajdo, tu jsem taky našla, ale potřebovala bych jen tu obruč a přijde mi líto kvůli tomu tu spodnici kuchat...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, no já jsem dneska jako by mě někdo praštil po palici kladicem ]-( Snad to brzo přejde. santhe, nechceš dát pod šaty celou spodničku i s kruhy?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to víš že bych chtěla:-) Ale chci jen jednu obruč (nejsem si jistá, jakou velikost), a spodničku krátkou, protože sem špunt (a nesnáším věci v pase...). Teda jako pro mě akorád dlouhou, pro jiné krátkou...
Odpovědět
Profilova fotka
santhe;-) s tou výškou to znám;-) když potřebuju dlouhé tepláky, tak si koupím 3/4 a mám je jako 7/8;-) sranda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
santhe, tak se leda domluvit se švadlenou, přece jenom má lepší možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky ;-) běžim na poštu,čeká tam na mě polovina svatební výzdoby :-D Jupí :-D
Odpovědět
To já zas hledám pro moji dcerku šatky na svadbu ale je my líto vyhodit 1600-3000/ bude jí rok/ hledala jsem na internetu už 14 dní asi my nezbude než aby jí je nakonec ušila moje svědkyně.
Odpovědět
Profilova fotka
no, švadlena právě neví, kde by tu obruč koupila (a v pravdě ji tím nechci zatěžovat, je to naše známá a má malé mimino, takže dost na tom, že je vůbec ušije...) Já budu šít šaty pro ségru (jsou jí dva) a ve stejném stylu bráchovi kravatu nebo motýla (co si vybere...) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak utíkej a pak se nezapomeň pochlubit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajdo, nevím, ajké si představuješ, ale zkus kouknout třeba sem, několikatery tam jsou... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
ty jsou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem nasmažila palačinky k obědu;-) večer idu s holkama na babinec;-) konečně tam vyšlo;-) venku začíná jaro;-) zítra si jedeme koupit sedačku a postel dohromady;) bo než se dostaví domeček, budeme bydlet u mě v pokoji;-) a jinak přemýšlím, kam uklidiím věci zatím pořízené na svatbu;-) začíná se o hromadit a mám to všude možně;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak už jsem z města zpět,ruce mám jak orangutan,ale musela jsem si to vyzvednout! :-D Krásný je to všechno... :-) počám příští týden na druhou půlku a pak to sem šoupnu do alba ;-) a dalši krásna zpráva:dneska mě poslala paní z cestovky 5 návrhů,kam jet(chtěli jsme Řecko poblíž Santorini) a každej návrh je úžasnej,za fajn cenu a ještě pak z celkový ceny je sleva,pokud to je svatební cesta x-) Dneska zářim víc jak sluníčko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to mooooc blahopřeji;-) jen tak hezky dál;-) neuděláte si víc svatebních cest?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se mě zdálo,že jsem vyhrála ve sportce,tak jsem si už na neděli vsadila...takže třeba pojedem víckrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je rozmný nápad;-) to se určitě vyplní, bo ze čtvrtku na pátek se zdají pravdivé sny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lero, tak to je fakt super! Mě se dneska nezdálo nic....škoda :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru:někdy je lepší, že se nezdá nic;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky super den,slunicko sviti,uz mam volno v praci,ted me ceka kadernik,vecer vecere s kamoskou a ted jsem asi udelal super kup!!!Kytice na auto z kopretin ;-) jj kdyz se dari tak se dari :-D
Odpovědět
To jo venku je opravdu nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
nikus: super;-) jéé, kadeřník;-) na to se už taky těším, ale ještě aspoň 14 dní vydržet;-) v dubnu jdeme na svatbu, tak ať to pak vydrží;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prave nebyla uz rok moc kaderniky nemusim ale ted uz to vazne potrebuju vlasy mam az po pas a vypada to priserne :-S ,tak se zatim mejte ja padim,papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikus: tak šťastné pořízení;-) paaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
já musím ještě do práce a večer na trénink, ale vůbec se mi nechce, zatím ani nemám pocit, že by venku bylo kdovíjak hezky (a to už druhý týden trénujem venku...) Ale o víkendu budem stavět a snad i víc plánovat svatbu, tak se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
santhe, u nás svítí sluníčko a venku je teplo, jen mě tyhel příšerná skoky nedělají dobře. Ale těším se, až se to počasí ustálí, pak to bude fakt nádhera. nikuse, vlasy po pas? Jééé, to je super, já bych chtěla taky, ale nikdy to nevydržím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, :-) co probíráte, nechce se mě vás dočítat :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
všecko a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: zdarec palec;-) dneska asi nic konkrétního;-) počasí bych tak řekla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to potom jo :-D mysickaaa: ty jo jsem byla ráno na praxi a byla jsem tak splavená (díky pochůzce u který jsem zuřila), že jsem šla na pokec za kamarádkou - družičkou :-D jinak dneska asi dořeším téma fotograf :-N tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem zase tady :-) uz nejsou do pasu ale po lopatky nechci si to totiz nechat strihat pred svatbou tak jsem to ted zkratila vic ;-) ,ale pekny a hlavne jsem byla rychle hotova :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?