Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: já si myslím, že se jim nic dávat nemusí... já mám kadeřnici kamarádku, takže pak přijde na raut a budu jí to asi platit... stejně tak jak za kytky a tak... tak peníze myslím, že stačí... jestli jim to platit nebudeš, tak bych jim asi výslužku dala, jestli toho budete mít dost.
Odpovědět
no kousek od prahy je to praha- západ, 25207
Odpovědět
To my budeme mít obřad v 11 hodin a pak hned na oběd ale ten muj udělal seznam 60ti lidí už ted jsem z toho na nervy. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nenech si do toho od nikoho kecat ;), my máme obřad ve 13:00 a hostina bude až cca v 15:00 :-), je to váš den ;), mě zase naši kecaj do šatů :-).
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, já mám jinej problém. Obřad máme ve 12:00, počítám s tím, že obřad bude tak cca 30min., cesta na Bělecký mlýn trvá cca 15-20 min. Po příjezdu bude uvítání, to počítám tak 13:45, ale pak se budou muset odvézt auta a to potrvá tak 30min. Tak nevím...počítám s tím, že dám objed na čtvrt na tři...raut jsem chtěla na 16:00, ale to se mi zdá moc brzo...tak přemýšlím, jestli nebude lepší dát ho tak na 18:00?Co myslíte? whitewajda, vítám tě. Víš, mi budeme mít taky cca 60 lidí na svatbu a na raut tak kolem 70lidí, tak mě už to tak nepřijde, hlavně, že tam budu mít všechny, které mám velice ráda. A to je myslím to nejdůležitější, nebudu tam mít sice dědečka, kterého jsem měla velice ráda, ale věřím, že bude se mnou aspoň v mých myšlenkách. Zemřel totiž 21.1, chtěla jsem svatbu zrušit, ale o tom nechtěl nikdo ani slyšet. Babička mi říkala, že by si to dědeček nepřál. Tak jsem rozhodnutá to všechno zvládnout a užít si to, jako poctu dědečkovi. A opravdu se velice těším, už aby to bylo :-D
Odpovědět
Petrusew: já myslím, že raut až od 18:00 není problém, pokud ale ti, co nebudou na obědě, se budou mít jak jinak zabavit... třeba pokud by měli čekat dvě hodiny před hospodou, protože domů by to měli daleko a nic jiného v okolí není, tak je to asi dlouhý prostoj... My jsme si to celé převrátili, a nejdřív máme ve 12:00 oběd, pak v 15:00 obřad a od 17:00 raut. Mezi 15:00 a 17:00 my se budeme fotit, zbytek se bude ubytovávat a vyjde to akorát. A mě do ničeho naštěstí nikdo moc nekecá, jen táta na všechno řiká, že je to zbytečný... tím všechno myslím dort a kytku :-) Do šatů už mi nikdo kecat nemůže, už visí doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) tak já už mám doma úžasné misečky kapičky na výzdobu;-) vítám nové nevěsty;-) areviv: my malé výslužky dávat budeme..ale podle mě je to vaše rozhodnutí a není nic dané!
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: tak oni do toho kecaj i přes to, že je mám už zamluvený :-D mysickaaa: to je super ;-) no nic jdu pracovat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, také se přidávám. Svatbu máme 17.7.2010 na Červenéh Hrádku u Jirkova. k těm výslužkám kadeřnicím atd.: my dávat nebudeme. Jejich služby si zaplatím, tak proč bych jim měla ještě dávat výslužky? Trošku se taky trápím s harmonogramem našeho dne. Obřad máme totiž od 14 hodin, pak focení, oběd, raut, chtěli bysme tombolu. Pořád nevím, jak to načasovat, aby nebyly nějaký velký prostoje, nebo aby se to stíhalo. Jinak teda plánování zatím super - nikdo se nám do toho nesnaží kecat - my si ani nenecháme :)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby, ... doufám, že to mám dobře napsaný :-D Mě češe známá, líčit mě bude kamarádka, která bude na svatbě, a s výslužkama... no nevím, jestli budeme dávat, to ještě uvidíme.
Odpovědět
petrusew: tak pokud by mě česala a líčila nějaká má kamarádka, či známá, tak bych tu výslužku zvažovala, ale když půjdu normálně ke kadeřnici, které zaplatím, tak nevím, proč bych jí ještě dávala výslužku.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jsem ráda, že tady na nás mrkáš;-) musím jít dopsat svatební deníček;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa: ty píšeš svatební deníček? a co tam píšeš? to je hezký :-), jsme teď s vedoucí probíraly kytky pro nevěstu...no asi budu hodně náročná :-D já výslužku dám kadeřnici, protože je to moje kamarádka, ale pokud by to nebyla kamarádka, tak bych výslužku nedávala a jen zaplatila, ale je to na každým jak to zváží :-).
Odpovědět
Profilova fotka
všecky nápady a co kdy jsme zařídili a tak;-) tak jsme tam dopisovala botky, kravatu, závoj, prstýnky, misečky,..;-) a taky co nás co stálo;-) jasně, je to na zvážení, každý to udělá podle svého uvážení;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: tak já jsem šla převážně kvůli naší debatě na fb ;-)...ale nějak to tu nestíhám :-D, no je vidět, že jsem tu dlouho nebyla ;-) ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to jsem ráda, že mám na Tebe dobrý vliv;-) já s Tebou budu debatit i na fb;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám takovu otázku...kolik týdnů břed svatbou se zamlouvají kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
s tím deníčkem je to super nápad, ale já si už všechno nepamatuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
právě že bych si to nepamatovala, tak deníček byla první věc, co jsem si po zásnubách koupila;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já si pamatuju, protože jsme toho ještě moc nezařizovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: asi co nejdřív bych tak řekla;-) myslím, že to byla Petru, co říkala, že u nich berou 3 kytice na den..ale nejsem si teď jistá;-) taky bych si asi měla pohnout;-) původně mi měla vázat svatební kyti švagrová..ale nakonec budu mít asi slunečnice, tak to asi necháme v květinářství;-) ještě se musíme domluvit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky chtela mit slunecnice moc se mi libi,ale nakonec jsem se rozhodla pro kopretiny jsou moje oblibene ;-) .Jak dlouho dopredu se musi zamluvit kvetinarstvi?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hustý... už druhej svatební dar zarezervovanej!!! Musim jich tam dát asi víc :-D když to půjde takovýmhle tempem... každý den dva dary, tak do svatby nic nezbude :D máme jich tam JENOM 38 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: gratuluju :-D mysickaaa: jsi mě nepotěšila s tou kytkou - dělám si srandu ;-) holky jdu volat dalšímu fotografovi...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: super;-) co je to tentokrát?;-) myska: to mě mrzí:-D jakému fotografovi jdeš zase volat?;-) kolik jich máš?;-) nikuse: kopretinky jsou taky krásné;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa: osuška :-D my tam máme fakt položky od 1kč až po 644.000kč za octavii kombi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou jen jsem tak trochu zapomela na to,ze smrdi ale uvidime treba to nebude az tak hrozny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc vám děkuju za vaše názory,hned si je člověk jistější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: no, snad ne;-) já jsme si nemohla moc výmyšlet, přítel je alergig, tak toho v klopě moc nesnese;-) třeba frezie u růžičky by nepřipadala v úvahu;-) tak by měl jen růži;-) ale nakonec jsem šťastná za slunečničky;-) mavo: jsem zvědavá, od koho dostanete octávku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky alergicka ale snad to nejak preziju tu chvilku,hned po foceni ji asi hodim holkam at ma natekle oci nekdo jiny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?