Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikus: to teda byla rychlovka;-) hlavně že jsi spokojená;-) myska: to dořeš;-) držím palec! já jdu večer debatit s holkama;-) už musím od toho psaní vypadnout;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84, tak to si dokážu živě představit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to kadernictvi je hned tady u nas v ulici na rohu a hlavu jsem si umyla ja sama takze jen strihani ;-) to vis ted pred svatbou musim byt holka setriva coz me naucit to je docela fuska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: babča mi nadala zabrat až mě vytočila nikuse: já jdu dneska na barvu a kamarádka mě nechce stříhat, že mi to musí ještě 5 cm dorůst, tak jsem "šťastná" protože trpím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak barvu tu budu muset taky udelat,ale to az tak 14dni pred svatbou do ty doby si to asi budu delat sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: sama bych si barvu dát nezvládla :-D bych to měla všude, jen ne na hlavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a cos to dělala, že tě tak ty obchůzk vytočily? nikus: ty jsi dobrý expert;-) jasnačka, šetřit, kde se dá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: taky ze to tak je i u me :-D minule jsem Pvlovi obarvila i kartacek na zuby tak jsem pak musla mastit do drogerie pro novy :-D :-D :-D mysickaaaa:to je po prvy co setrim,ale pak objevim neco uzasnyho na svatbu a je mi jedno kolik to stoji a hned kupukju ale treba tu ozdobu co jsem tu objevila v bazaru tak ta je za 300Kc no super cena tak nekupte to jeste kdyz je to z koptretin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84, to znám....já to měla včera celej den, dneska nám pro změnu nejdou mobily - t-mobile má jakejsi zádrhel, ale už to nejde od půl osmé a docela mě to štve! Protože se nemůžu dovolat nikam!!! ]-( ]-( ]-( nikus, mě stříhá skorošvagrová a já jim vždycky upeču nějakou bábovku nebo mufinky a tak :-D A mám to vždycky s melírem či barvením, s mytím, stříháním a foukáním :-D To se hodí, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: jo tak tady si to umi nekdo zaridit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ale, dostanu papírek, na tom adresu, kam mám zajít a za jakým důchodcem a v tom centru, kam docházím, tak mi řeknou, co ten dotyčnej potřebuje, udělám a jdu....jenže, měla jsem jít dneska jen na poštu, babča mě řekla, že potřebuje, abych skočila do jisku vrátit a vyměnit podsedák na židli a koupit ještě malej košík za 50 kč a sebou mi dala jen 170. Došla jsem do jisku, říkám to slečně, štěstí, že byla příjmená tak jsem to vyměnila a vrátila a řekla mi: poprosím vás o 208 kč...šok tak ji říkám že nevím co mám dělat....tak jsem ji ve finále řekla, ať ten košík nepočítá, že si něco vymyslím. Ty posedáky mi dala do větší tašky než jsem já sama :-D a táhla jsem je přes čtvrt města :-D....no nic, dojdu za babčou, dám jí to, jdu na poštu, splavená jak fík :-D, vrátím se k babče a ona řekne, ať ji vyjdu s odpadky. Ona to nemohla říct hned, když jsem šla poprvý kolem popelnic, grrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ahaaaaaaaaaaaa..to se nedivím, že tě to vytočilo:-D to jsou holt ti důchodci;-) ona určitě zapomněla;-) petru: to je život;-) nikus: přesně, co vidím na svatbu..ale snažím se;-) myslím, že to se mnou ještě celkem jde;-) přítula mi říká, že jsem šetřivá;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj taky jsme v režimu šetření :-), jinak by to asi nešlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten muj prave porad hudruje,ze utracim za blbosti,ale on si tak trosku neuvedomuje ze jsou to docela dulezity veci .na svatbe byl jednou v zivote tak mu vse prijde zbytecne a nevi,ale rikam mu dokud to platim ja tam mlc a pak uz nic nerika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: a co považuje za blbosti? :-) teď mě napadlo, že ještě budu kupovat lampiony štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vetsinou se jedna o dekoraci a nebo kdyz jsem vyrabela oznamka tak jsem k tomu jeste delala pozvanky a to mu taky prislo zbytecny,ale vetsinou se jedna o dekoraci :-) .Balonky stesti uz mame a sehnali jsme je za dobrou cenu tady v nemecku na internetu 20kusu za 15eu i s poslanim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AAAAAAA,musím se pochlubit, mám úlovek měsíce, botičky za 249,- :-D Jsem dostala pochvalu od Martina. Jsem fakt spokojená, pohodlné, netlačí a v mé velikosti. Super :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petru, ty jsi šikovná;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf, tu adresu bublifuků jsem ti napsala do IP, abych tady nedělala snad nějakou reklamu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem je dala do alba
Odpovědět
Profilova fotka
jsou špicovní;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a fakt jako papučky....vydržím v nich celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: ty botky jsou opravdu moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse, děkuju, jen jsem tak skočila vedle do obchodu a oni měli něco bílího a pohodlnýho. :-D Prej kdyby byla doma nějaká jednotka, tak dostanu pochvalu před nastoupenou jednotkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mějte dneska krásně holky;-) idu na babinec;-) to mě budou bolet panty;-) petru: hezky se raduj;-) já mám ty svoje botky od neděle taky pořád na očích;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrusew: botky jsou krásný a vyoadají fakt pohodlně ;-) máme doma oznámení, je nádherný. docela mě pobavili poslali ho jako skládačku, takže jsem včerejší odpoledne strávila skládáním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a máme fotografa jupííííííííííííííííííííííííí :-D
Odpovědět
Ahoj holky!! Tak máme po focení!! ;-) Vám teda řeknu, že to bylo hodně náročný, ze začátku takový křečovytý, neuvolněný, ale po půl hodině nás pan fotograf pochválil, že se lepšíme. Nakonec fotky jsou nafocený a musím pana fotografa pochválit jakou měl s náma trpělivost :-D Říkal, že ta naše malá treperenda je fotomodelka, nahodí její úsměv a absolutně nic neřeší. Až nám fotky pošle, tak je hodím do alba, předtím je ale musím poslat ,,Mavo" ať mi je upraví :-D :-D :-D Jsem tak zvědavá!! :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca, no vidíš, a ty jsi měla strach jak to dopadne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?