Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, tak na to já si netroufám(myslím to oznámení). Mě přijde pernamentka na 12 vstupu na 1000kc - myslím ty slender stoly a uvažuju nad tím lymfovenem, to je 750kč na 12 vstupu. První testovací je zdarma, což se mi hodní, protože potřebuju zjistit, jestli to zvládnu, a pokud se mi nepřitíží, tak do toho jdu. Aerobik a skupinové cvičení dělat nemůžu...mám to otestované, tak budu doufat, že to bude fain.
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, kde se flákáte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všude a nikde;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase tady. Od minulého týdne už mám po zkouškách, takže si užívám volna :-D Jsem za to fakt ráda, už jsem to potřebovala jako sůl. My už jsme oznámení začali pomalu rozdávat. Zatím tedy jen pozvaným na hostinu. Už hodně z nich se pořád ptalo, kdy že to přesně máme, že plánují dovolené, tak jsme jim to během svátků, kdy byl čas dali černý na bílým :-) Jinak jsme se svatbou pořád tam, kde jsme byli. Zatím momentálně řeším svůj outfit na svatbu přítelova bráchy, která nás čeká v březnu. Dneska jsem si objednala na ebay kabelku, na fler.cz náramek a náušnice a ještě vybírám botky, u nás je výběr opravdu mizernej :-(
Odpovědět
mysickaaa - MOOOOOOOOC blahopřeji k úspěšným státnicím! My to máme všechno najednou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: děkujuuuu!;-) mít to najednou, tak asi zcvoknu - teď to byly 3 předměty a pak ještě dvakrát po třech:-/ Ale teď je volno, tak si to užívejme;-) O botkách mi nemluv, já mám ze svých svatebních noční můru - mco nemusím podpatky, a mám širokou nohu přes prsty, tak mám problém jako hrom:-D Jinak Ti přeju, ať to rychle vyřěšíš a můžeš se věnovat své svatbiččce;-)
Odpovědět
Holky SOS, jak mám uložit do alba fotky ze zkoušky šatů, nechce mě to tam uložit, fotky musí být ve formátu jpg a max 70kb, a já to mám jpeg a většinou 1,50 MB, dá se to nějak upravit??Jsem na to docela lempl, takže tomu nerozumím a chlapovi to dávat nechci, aby mě v těch šatech neviděl.
Odpovědět
Profilova fotka
to jepg je jpg, ale s tou velikostí nevím, ale zkus vlastnosti-velikost-upravit...jinak fakt nevim, ale já jsem taky technický antitalent ;-) Můj chlap mě na fotce viděl, nutně potřeboval vědět jak vypadají ... :-S Hlavně chtěl mít jistotu, že jsem se nenechala ukecat do jiné než bílé a střihu, který by mi neslušel...no, to je můj chlap 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Leni, podle toho jaký máš prohlížeš na fotky... ale většinou tam je Obrázek->změnit velikost... nebo něco takovýho :-) nebo mi je klidně pošli na mail a já ti je upravím :-) a pošlu zpátky ať si to můžeš nahrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám zas jinej problém :-/ Kamarádka se přihlásila tady na beremko, ať může být pořádný správce svatebního listu... ale když se nějaký dárek rezervuje tak jí ho nejde odrezervovat, tak potom nevím, na co ten správce listu je, když si to stejně budu muset dělat všechno sama :-(
Odpovědět
mysickaaa - no s těmi svatebními mám taky obrovský problém. Nic, co je k dostání tady u nás mě nezaujalo. na boty si hodně potrpím a nepřenesla bych přes srdce, že se budu vdávat v nějakých obyčejných. Zato na ebay už jsem si jedny pěkné vyhlídla. Právě že nemají ani nijak velký podpatek (jako většina), akorát stojí v přepočtu i s poštovným 2tis. a vzhledem k tomu, že si je nemůžu vyzkoušet, tak nevím, zda to risknout nebu ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky:-D zuzi: no, to je fakt..já na svo debilní nohu právě z netu objednávat nemůžu, i když jsou tam krásné..potřebuju to vyzkoušet a nabídka mě nezaujala..a taky mi nesedí...takže vůbec nevím, jak to dopadne..čekám na veletrh do diplomatu a když tam nic nebude, tak si koupím taneční boty..sice je doničím, že ztartí své vlastnosti taneční, ale budou i tak furt dobré;-) mavo: jako ony je správce tvého listu? a stejně to musíš dělat sama, jo? tož to nevím...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicka: jj, musím to odrezervovávat sama, kamarádce to nejde... leda, že by se pak přihlašovala přeze mě... botky jsem koupila na netu.. myslím, že přímo tady na beremku a jsou fakt božský! pohodlný, krásný, ... a seděli mi :-) a stáli jen pouhých 408kč i s poštovným :-) tak se koukněte tady ;-) třeba by se dali i někde ozkoušet než je koupíte :-)
Odpovědět
Já jsem taky správcem našeho svatebního listu a nechám to tak, aspoň s tím nejsou žádný problémy. No jako mně boty většinou sedí, ale prostě u nás se mi nelíbí vůbec žádné. Teď sháním nějaké černé na ples a i s tím mám problém a to jsem čekala, že aspoň černých bude výběr. Jako nějaké by se mi třeba i líbily, ale zase 10cm podpatek a navíc na ples, kde chci tančit už je fakt moc.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahaaa.... no, s botkama to bude ještě zajímavé:-D ale to se zvládne;-) já jsem pořád pozadu, nemám na sebe na svatbu vůbec nic;-) drahý už má botky za 800 Kč od bati;-) a já furt nic;-)
Odpovědět
No my to máme naopak, já už mám aspoň to hlavní - šaty a prstýnek, ale přítel nemá vůbec nic. Takže si bude muset trošku pohnout. J¨á fakt strašně nerada řeším věci na poslední chvíli. Jsem z toho pak děsně nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, taky všechno nerada nechávám na poslední chvíli. Kytici jsem si zž zamluvila, prstýnky máme taky objednaný, šaty mám taky zamluvený, restaurace tak, radnice taky, oznámení budeme objednávat z netu a je tam dodací lhůta do pěti pracovních dnů, takže si myslím, že toto nechám tak na konec března-začátek dubna. S botama mám taky problém, jsem zvědavá, jestli mi něco sedne, pokud ne, tak to budu řešit v salonu...no uvidíme,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy uz toho mate! Ja teda hlasim pouze jeden pokrok, a to je predbezne zamluveni kapaly na "svicu", dali super cenu. Jinak jsme opet nepokrocili :-N Odpoledne si konecne objednam zakusky, mamka me uz uhani, tak at mame aspon jednu vec z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, mě bude péct známá, to mám také skrtnuté a na hudmu máme DJe, kterého nám doporučili v restauraci, takže na něj máme dobré reference
Odpovědět
Profilova fotka
a my cukroví pečeme sami:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak...svépomocí, ale sama bych si na to netroufla, teta peče suprově a na velké svatby pekla několikrát. Holky, kolik máte hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: no my nějak kolem 100 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my bychom nezvladli sami, budem davat i vysluzky rodine, ktera na svatbu nejde, sousedum atd, takze toho bude hodne. Mame celkem asi 60 hostu vcetne nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte některá známý v unicredit bank?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme hostů snad do stovky.... mavo: nee...co potřebuješ:
Odpovědět
Profilova fotka
a holky: pokrok - zajištěná kadeřnice a domluvený jeden z knězů - ten pro nás nejdůležitější:-D uff....
Odpovědět
Ahoj dívky!! mavo: tak jsem ti to přeposlala na e-mail. Bohužel to nešlo poslat naráz, tak e to navíckrát! Zkus s tím něco udělat a pak pošly, snad to půjde, díkec, hodná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, dneska mi umřel jeden z nejdůležitějších a nejdražších lidí na světě, můj milovaný dědeček. Je mi z toho tak strašně smutno. ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petruško tak to je mi moc líto :-( Na takovouhle bolest se vždycky špatně hledají slova.Myslím na Tebe.
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: máš to tam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?