Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je prece jedno. Nevim, zda to je evropske, muzu to zjistit, ale v ceskem lidovem prostredi to urcite domaci neni, mozna poslednich par let... Neco pujceneho se pry taky behem druhe poloviny dvacateho stoleti vzilo, ale puvodne ceske nebo moravske to neni :-) Ale kdo to chce na svatbe mit, at to ma, kazdy at si udela svatbu podle predstav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děkujuuuuuu:-D to slav a pěkně zodpovědně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:hurááá,gratuluju,slyšela jsem tu obr ránu,jak Ti spadl úlevou kámen ze srdce!Jsi fakt dobrá! :-D Holky,kdy teda asi bedete posílat oznamka? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už mám konečně šaty!!! :-D Jsem šťastná jak blecha!!Ale řeknu vám, že to teda bylo náročný jak hrom. Vyzkoušela jsem šestery a nakonec to jedny vyhrály. Fotky nějaký mám, fotila mě ségra, tak až mi je přepošle tak ukážu! Jinak mám z toho děsnou radost, dostala jsem k tomu šaty na převlečení zdarma, vypadají jako svatební, jen jsou mnohem pohodlnější, takový lehčí. Závoj jsem teda nakonec taky zamluvila, i když není jasné jestli ho nakonec budu mít, kabátek na ramena mám k tomu taky, přeci jen je to v kostele tak ať mi nebude zima :-N jo a koupila jsem tam rovnou i spodní prádlo pod šaty, nádherné a vůbec ne drahé, souprava vyšla na 800,- Což je hezký ne?? Jo a té obsluze v Caxe, tak ze začátku jsem byla zklamaná, paní(asi majitelka) nás tak divně zkoukla, pak jakože se teda posaďte, přišla paní a pak to začlo, to starání. Paní byla hodná, ochotná i když někdy trošku(nevím jak to říct) moc mluvná- jakože některré věci si mohla odpustit. Pak jsme šly do patra, tam už byly mladý holčiny a ty byly úplně super. Věděli co chceme, byly tak v mým věku, takže se trošku vžily co by mi slušelo!!! Ale dávám caxe pochvalu, šaty hezký, ale neměly na mě žádný takový ty šlehačkový. Nechtěla bych je, jen jsem je chtěla vyzkoušet. Ale to nevadí!!
Odpovědět
Mysicka:I já mocmocmoc gratuluji, seš fakt třída :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju:-D mám velkou radost:-D teď se budu chvilku věnovat svatbě a pak zase naskočit do školního kolotoče:-D ale teď hlavně vyřešit šatky, apod.:-D lencaca: to je super s šatka a tím vším:-D moc se těšíme na fotečky:-D budeš kočka! s tím prádlem super a tak bezva, že obsluha ok:-D mám radost;-) lera: u nás je zvykem s oznamka tak 8-6 týdnů před svatbou.... :-D
Odpovědět
jo to my asi s oznámkem začnem dřív, někdy asi v dubnu, spíš na konci, bo je to doba zrovna dovolených, tak ať se můžou lidi přizpůsobit k datumu
Odpovědět
Profilova fotka
Lencaco, to je dobře,že sis vybrala. Já jsem si tam taky zkoušela aspoň šestery a byla jsem spokojená. Mě měla na starosti taková menší hubená blondýnka a ta byla straše v pohodě. S tím spodním prádlem, to se tam taky zeptám, pojedu tam ještě na zkoušku, tak uvidím. S těma šatičkama...honem honem, jsem zvědavá :-D S tím oznámením jste mě uklidnili, tak mám ještě čas. Budu ho objednávat přes internet. Nechceme nic moc drahého, prostě jenom něco hezkého, jemného a hlavně s nádechem zelené 8-( mě s toho chlapa trefí :-D Začal se trošku víc zapojovat, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží.(vybíral svatební dort a kybicuje do toho, jakou chce kravatu zelenou...jako kdyby nestačilo že zelenou, on si vybírá i odstín ]-( jsem říkala, že ho asi brzo uškrtím.) Jdu se pochlubit, holky máte někdo zkušenosti se Slendrem? To jsou nějaké stoly, které vám pomáhají cvičit...budu chodit a chci si dát k narozeninám limfoven, to mi snad taky pomůže....jestli máte někdo zkušenosti tak písněte
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky petrusew: vidim, ze nejsemjedina, kdo zacal s tvarovanim postavy :-) Na stoly chodila jedna kamaradka a docela se ji tolibilo, ale nevim, jake to melo ucinky. Ja se chystam na vacushape, tak jsem zvedava, nemas s tim zkusenosti? A ten limfomen je co? :-N
Odpovědět
ahojte, dodatečně přeji mysicce, taky vzpomínám na tu eiforii tenkrát, bylo to bezva :-D Jinak oznámko budu dělat asi už teď v únoru a pak ho začneme i rozdávat, ať to mají všichni ofiko aby se s tím počítalo... Koukám, jak pomalu všichni už mají šaty, já už chci taky, nějak mě zatím nic neuchvátilo :-S petrusew - myslím, že ty co si s vybrala, ti sluší, jsou pěkně sněhově bílé, a až budeš upravená celá, tak budeš super nevěsta petrusew+lostris: taky se chystám, kámoška mě teď láká na zumbu, ona chce zhubnout do června kvůli promoci, tak já bych mohla mít důvod svatbu, ale mě to nějak nebere... i když asi bych měla, budu se pak cítit lépe ;-) vacushape znám a přišlo mi to divný, já se radši hýbu jakože úplně - na squashi, na kole apod...takže to nebylo nic pro mě a Slendr neznám vůbec... tak hodně zdaru! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannasyr: no kamoska na to vacu zacala ted chodit a je z toho nadsena, tak si rikam, ze to zkusim. ja chodim sportovat dvakrat tydne - na aerobic mix a na bedynky, ale stale se necitim akorat do satu, takze hledam jeste nejaky dalsi varianty, jak se zbavit speku :-) Jinak ja saty taky jeste nemam, bud klidna, porad si rikam, ze snad na me nejake zbydou :-D
Odpovědět
lostris: tak hlavně aby na nás zbyly nějaké pěkné 8-) Ty jo, tak to cvičit 3x týdně tak za chvilku je ze mě huběňour, já mám bohužel čas jen jednou týdně. Mohla bych samozřejmě cvičit třeba o víkendu, ale to jsem většinou oddělaná z celýho týdne v práci a navíc jezdíme k rodičům nebo děláme byt, takže taky nic moc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lostris: to jsou takové kalhoty, které pročišťují lymfatický systém, pomáhá to odvodňovat a podporuje to imunitu...to vše potřebuju jako sůůl hannahsyr: děkuji za pochvalu. cítila jsem se v nich nádherně lehce.
Odpovědět
petrusew: tak to máš fajn, já se naopak při zkoušení ve všech cítila těžce a látka se mi zdála moc pevná a představa, že v tom budu v létě třeba při 30 stupních....hrůza... no snad najdu ty pravé. během února bych měla snad konečně vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanahsyr: neboj, najdeš ;-) Hlavně se v nich musíš cítit dobře. Ty moje to splňují a to jsem moc ráda, protože jsem měla strach, že nic neseženu. Nemám zrovna konfekční velikost 36, ale sehnala jsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem se tu po hodně dlouhé době opět objevila :-) .. všechny vás zdravím a nové nevěsty vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) euforie stále trvá;-) prý už mám třetinu titulu - takže z Mgr ma "M";-) my jsem rpávě datum všem oznámili, kdyby se plánovali dovču, ať to ví a ty oznamka tak 2 měsíce dopředu..ono si hodně lidí dovču zařizujue třeba v únoru nebo tak..tak ať tam máme všechny, co chceme;-) hoky, taky bych chodila cvičit, ne že bych chtěla hubnout, ale pro radost;-) jenže samotnou mě to jaksi nebaví...:-/
Odpovědět
Ahoj my to plánujeme na 10.července 2010.
Odpovědět
ahoj treisi my to taky plánujeme na červenec
Odpovědět
venduladc: vitam tě! konečně někdo ze severu 8-) kde to plánujete?
Odpovědět
hannahsyr: plánujeme to v Benešově nad Ploučnicí děkuji za uvítání
Odpovědět
vendula.dc: my se rozhodovali mezi Benešovem a Lemberkem, máme tak nastejno daleko, nakonec jsme ybrali Lemberk, libilo se nám tam víc...
Odpovědět
hannahsyr: koukám, že jsi taky z Děčínska. :my sme se rozhodli teprve asi před týdnem. Protože jsme spolu letos v květnu už 8 let tak sme do toho konečně spadli. Velkou náhodou sem si včera byla v České Lípě vyzkoušet šaty a padly mi tak sem si je rovnou koupila. Je to možná brzo, ale taková bomba koupě se nedala odmítnout.Mám tedy splněný jeden bodík svatby :-)
Odpovědět
hannahsyr: jo já to zatim vyřizovala sama v pondělí na matrice a musim se dohodnou t s přítelem jak to bude on je totiž přes týden v Praze tak to bylo na mě jít se zeptat na podrobnosti a pro papíry. Já tedy vlastně ani nevím co je vše součástí svatby na Benešovskym zámku vím jen, že za to chtějí 4000,-. Bydlím v Benešově a ani sem na něm nebyla. A jak to máte vy na tom Lemberku?
Odpovědět
vendula.dc: ty jo to už jsi další, kdo tu má šaty... já byla zkoušet asi šestery, ale zatím jsem si nevybrala. O CL jsem slyšela, že tam mají pěkné a jak vychází ceny? Jinak my bydlíme v praze, ale oba jsme z rumburka, takže svatba bude tam, nechceme rodiče a prarodiče tahat někam daleko :-)
Odpovědět
vendu: na Lemberku je cena stejná :-S
Odpovědět
hannahsyr: já si koupila šaty na inzerát akorát si musím sehnat obruče prý to s nima bude lepší. Stály mě jen 3000 a nemusim se bát, že bych zničila půjčené. a jsou s vlečkou 70 cm.
Odpovědět
hannahsyr: jsem ráda, že jsem je sehnala hned na poprvé. Protože jsem hubená a bála sem se, že nic neseženu. Mám 51 kg snad mi to do července vydrží, ale jsou mi teď a mám tam i rezervu.
Odpovědět
Profilova fotka
zdar holky :-) já na vacu byla.. s maminou sme to byli vyzkoušet... bylo to v poho, akorát mi to připadají vyhozený peníze... aby to zabralo tak se musí jít minimálně 10x což je skoro 5000.... a to radši místo tý půlhodiny na vacu půjdu na hodinu na aerobic za 60,- na hodinu... a výsledek to bude mít stejnej.. my budeme teď s kamarádkou chodit na H.E.A.T. na to se fakt těším :-) je to jako spinning akorát na běžeckých pásech :-) oznámka budeme posílat tak v květnu si myslím...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Ja mam permanentku na 10 vstupu za 1800, tak si myslim, ze se to docela da. ja na aero chodim pravidelne dvakrat tydne, ale porad mi to nestaci :-( My budem resit oznamko tak 3 mesice predem, jeste si myslim, ze je doce cas. Chtela bych ho vyrobit sama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?