Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je zase nadílka, co? hrozný.... máme na baráku placatou střechu tak nám sem trochu teče... do koupelny a našim do ložnice... hrůůůůza
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak včerejší oslava byla v pohodě, o půl desáté jsem mazala domů. Tady teď sype sníh až hrůza!! 8-( I když mám zimu ráda, tak jen o vánocích a pak už hned jaro, jééé to by bylo fajn :-D :-D Já už se tak těším až všechno pokvete!! ;-) Jenže to se ješ 8-( ]-( tě načekám
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, taky mám raději když je sních na vánoce a pak rozteče :-) Tady je to katastrofa, u nás silničáře nevidno neslyšno ]-( Je to strašný, protože to venku klouže kam šlápnu. Chodníky - to je pro silné nátury. Rači nevycházet. Jenže s chlupáčem musím, jinak by chuděra trpěla a to si raděj polámu nohy :-S ale snad to brzo roztaje :-D A bude sluníčko :-D
Odpovědět
henže to si ještě nějakou chvíli počkáme. Musí to vydržet ještě aspoň první týden v únoru, Lucinečka má týdeníí lyžák, tak ať mají na čem lyžovat. Bobek můj malej, ta mě dneska tak rozčilovala až hrůza, byla dnes jak z divokých vajec, všude jí bylo plno. A pak z čeho jsem furt tak utahaná?? ;-)
Odpovědět
Je to první slovo má být - jenže. Upsss
Odpovědět
Profilova fotka
krásné pondělí:-D no, sněží;-) mně to zatím vůbec nevadí:-D a od středy si toho začnu doufám užívat:-D tak hlavně ještě dneska vydržet a snad to zítra klapne:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, od včerejška odpoledne u nás sněží a sněží a sněží...ach jo!Silničáři nikdy...překvapivě :-| Nejede nám výtah :-| a zejdtra prej nepojede taky... ]-( Lencaco, neboj, to vydrží dlouho.(myslím ten sníh)Malá si to užije :-) Aspoň někdo má radost, že mysicko :-D Holky, už máte obj. oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já miluju sníh a to ani nelyžuju;-) ty romantické procházky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky po vikendu, ja taky miluju snih, ale jen za oknem, mam totiz strach z cesty domu, jak to tady bude vypadat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak hlavně opatrně! jak to máš daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, to je to, čeho se bojím, ani ne tak o sebe, protože jsem doma ale o chlapa, který jezdí do práce autem, i když ji má ve městě, protože autobusi jezdí tak hrozně blbě, že se to jinak nedá.
Odpovědět
Čauvejs holky, tak u nás pro změnu taky sype a sype!! :-D A cesty?? Žádná změna, samozdřejmě neodhrnutý!! ]-( Mám celkem strach ze zítřejší cesty do Olomouce, nevím jak vypadá dálnice. Třeba to bude v pohodě. Už se těším až si oblíknu nějaký ty šatičky, vezmu si aji bižuterii ať vím jak to k sobě ladí. Mám korunku a stříbrný obojek na krk. Přemýšlím, že si tam rovnou koupím aji podprsenku pod šaty, na internetu je tam nemají drahý a spoň nemusím lítat po městě a shánět ji. Já totiž žádnou takovou nemám. A doufám, že mi tam půjčí nějaký botky. Nemusím snad sebou tahat nějaký že??? No nic dívky, já jdu něco dělat, vypadá to tu jak po výbuchu megabomby. :-N Před chvílí jsem přijela z práce a jsem teda šíleně utahaná, ale musím se přemoct. Pak na vás ještě juknu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lencaco, neboj, botky tam na půjčení mají a to dokonce i pro moje lodě ;-) (41) Doufám, že pak dáš fotečky do alba, ať se můžeme mrknout 8-) Dálnice snad prohrnutý budou.
Odpovědět
Profilova fotka
Devcatka, hezky vecer. tak jen pisu, ze jsem v poradku dojela, snad i zitra to rano zvladnu. Jinak hlasim totalni depku. Pul roku jsem nestala na vaze a po dnesnim zjisteni me malem omyvali. Takze zkouseni satu se odklada na neurcito, teda minimalne na pristich zhubnutych 5 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, to je dobře, že jsi to zvládla. S tou váhou si nic nedělej, u mě je to jako na houpačce(mohou za to léky)ale to se na jaře poddá. S tím zkoušením šatů bych to moc neoddalovala, aspoň budeš mít něco oběhaného a budeš vědět, kam zajít ev. si něco zamluvíš a změnu můžeš udělat ještě v průběhu. Holčiny, co s tím oznámením, už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Petru: my máme oznámení vybrané, ale na tisk je ještě čas.... včera přišlo prádlo a je skvělý, jen podprsenka je po obvodu malinko větší, ale to se dá krásně zabrat, takže další hotová věc na svatbu lostris: váku neřeš, vážení je celkem k ničemu, jdi zkoušt šatičky....se na tebe těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdárek :-) tak já začla od pondělí s jídlem :-) hlídám se, ale netrpím hlady :-) a nepřežírám se... od konce ledna začnu se cvičením... čekám na kamarádku až bude mít po zkouškách, půjdeme na H.E.A.T. prý je to fakt skvělý, tak se na to těším :-) na oznámka jdem až na veletrh a když se nám tam nebude nic líbit, tak mám tady na beremku domluvenou jednu holčinu co by nám ho udělala :-) takový vtipný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a už jsem domluvila živou hudbu na párty :-) když budou dobrý tak si je tam necháme dlouho a když ne... tak třeba od 20h nám někdo bude pouštět CDčka :-D paráááááda.... tak už chybí jen rande s fotografkou a můžem ladit detaily :-)
Odpovědět
ahojte baby aj vy dodrzite zvyky,,nieco modre,,nieco pozicane atd..
Odpovědět
Profilova fotka
tatiana: Ahoj, já osobně určitě ne. Tohle nejsou české zvyky, ale americké, takže určitě ne. ale je hodně holek, které tady na beremku tyhle zvyky dodržují. Já chci spíš tradiční svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky neřeším něco nové, půjčené nebo modré...nepřijdou mi to jako naše tradice. Já chci mít hezkou svatbu a tím se budu řídit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: to ani nase tradice nejsou, takze jsem je automaticky vyskrtla, taky chci mit spise zabavu a aby se vsem libilo, vsem chutnalo a abychom si to uzili. Nebudu ani hazet kytku, chci si ji ususit a nechat na pamatku, to je taky americky zvyk, takze ten taky vynecham, bylo by mi ji lito :-)
Odpovědět
ahoj holky, měla bych se učit, ale nějak mě to štve, tak se bavím přemýšlením o svatbě. :-) Ohledně zvyků: házení kytice opravdu není české a navíc to vypadá trochu hloupě. Takže to dělat nebudu. Ale ohledně modré věci u nevěsty- tak to má české kořeny. V 19. stol. se nevěsty vdávaly v modré. Já i vzhledem k celému pojetí svatby budu mít modrý jen podvazek. Tradice vyřízená a nebude to vidět :-) My teď vymýšlíme svatební cestu. Někam v Čechách, budeme radši utrácet za svatbu...Už se těším někam na horskou chatu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nebudu házet...chci se s ní potěšit ;-) asi si ji nechám taky usušit, ale vzhledem k tomu, že jsem astmatik, tak ten prach...no nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si ji aspoň nafotím a to hodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vosinka: muzu se zeptat, kde jsi na to prisla s tou modrou? Ja bych si Ti asi dovolila oponovat :-N Modra je barva smutku a drive prave vubec na satech nevesty nemela byt - modra jako modriny, to pry znacilo, ze bude muz zenu bit. Mozna mas nejaky pramen, na ktery jsem dosud nenarazila, ale tou modrou jsem si docela jista... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My asi budem resit svatebni cetu az pozdeji, zatim mi zalezi jen na tom, aby v poradku probehla svatba a vse bylo bez komplikaci. Zitra budu objednavat cast zakusku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky:-) všechny slavte se mnou:-) první státnice úspěšně za mnou, už jsem pedagogicky způsobilá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já slavím už od rána, protože mi bylo úúúúúúplně jasný, že to dáš ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás zase všehcny po nějké době zdravím. Už mi přišly nějaké věci na výzdobu a hlavně krabičky a košíčky na výslužky. Pak jsem se taky byla ptát na kytici a stačí měsíc předem... Jinak jak jste se tu bavili o té tradici "něco nové, modré, půjčené a darované" tak to prý je české, nebo evropské... prý nové byly většinou šaty, modrý podvazek, darovaný nějaký šperk od babičky a půjčené závoj nebo něco od svědkyně či družičky... Já sama nevím, zda se tím budu řídit, ale kytici asi házet budu, nebo spíš nějak to neřeším...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?